reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Mateuszkowa to ladnie je i jeszcze mu malo:) Moja nigdy wiecej niz 100 nie wypila na raz, przynajmniej nie z butli bo z piersi to nie wiem ile wyciaga... a od paru dni nie je prawie nic, wszystko jest bee, jakby mogla to tylko w nocy by jdla.

edit: ja zrozumialam ze 190ml mleka i do tego 3 miarki kleiku, czy dobrze?
 
reklama
mateuszkowa, nie no czekam na meza, bo mam nerwy, moze cos doradzi. najgorsze jest to ze bedziemy tylko 5dni. ja i maz mamy tylko po jednej rzeczy na zmiane reszta to dla malego, np podgrzewacz, butelki, wiadomo ciuszki na kazd dzien, paka mleka i to chcialabym miec w bagazu podrecznym, juz nie raz ryanair mi wyslal walizki gdzie indziej. szkoda mi kolejnej walizki dokladac, 30 euro wolalabym kupic cos malemu :-)
 
kasiulka - no za kogo mnie masz??:cool: wiadomo ze mleko 190 ml plus do tego 3 miarki kleiku...3 miarki kleiku to malo ? przeciez to nie ma byc gesta zupa? przyjdzie czas na wiecej ...........
ania - a moze zabki ? patrzylas czy nie ma moze plesniawek? slyszalam ze dzieci wtedy mniej jedza.. moj tez woli smakowe zarelko od samego mleka..
silwia - oj bidulku! to albu muszisz dokupic tez bagaz albo zrezgnowac z czegos - z czego ??? latwo powiedziec..
 
Mateuszkowa to ladnie je i jeszcze mu malo:) Moja nigdy wiecej niz 100 nie wypila na raz, przynajmniej nie z butli bo z piersi to nie wiem ile wyciaga... a od paru dni nie je prawie nic, wszystko jest bee, jakby mogla to tylko w nocy by jdla.

edit: ja zrozumialam ze 190ml mleka i do tego 3 miarki kleiku, czy dobrze?

No ale mleko robi się 30, 60, 90....czyli 180 a nie 190. ;-)

Mateuszkowa - tłumacz się, bo nie wiemy o co kaman ;-)
 
witam babeczki;)
nie było mnie od popołudnia bo byłam z rodzinką u teściow. Zrobiliśmy dzieciom z rodzinki Mikołaja więc było uciechy:-D Wojtek musowo musiał zjeść deserek jabłko-marchew-winogron bo zapomniałam wziąć ze sobą tarkę do owoców i jabłuszka ale jadł az mu się uszy trzęsły:-D
aaaaa od teściowej dostałam stówkę na jutrzejsze imieniny:-D teściowa ma pięciu synów więc pewnie stąd ten sentyment do synowych;-)

Gabryś dostał kolejne auta.......normalnie już cały pokój jest w zabawkach!MASAKRA:szok:
 
180 czy 190 Kasiulka nie badz taka dokladna:-D

Mateuszkowa plesniawek nie ma, zabka nie widac zadnego. Zupki i jablko tez juz jadla a teraz nie chce. Odchudza sie chyba moje siedmio i pol kilogramowe dziecko:-D
 
oszzzzzz kochana
pewnie ze tak
maly mial porcje 180 ml ale leje mu 10 ml wody wiecej - tu nie trzeba kolejnej miarki dawac bo jak sama wiesz jedna jest na 30 ml, wiec wychodzi 190 ml.. dziecko na tym nie ucierpi, mleko tez, zawsze mu tak robilam ze 10 wiecej jak zaczal pozerac zachlanniej, ale np. 200 ml robic mu nie bede tylko 210 z dodatkowa miareczka mleka wiecej
uffffff
jasne?? ;-)

ania - modeleczka ci rosnie :D
beja witaj :)

ja zaraz pedze sie wyszorowac ;-)
 
marzenko ale moj maly je pozniej o 8 rano .... nie chce jesc w nocy jak dawalismy mu to plul, zjadl 30 ml i to na sile, wybudzal sie tylko wiec zaryzykowalismy i jak sie obdzi wczesniej to dostanie ale spi jak susel :D
w dzien za to zjada mniej, powinien wg mleka ktore mam pozerac po 180 ml a on zjada mniej...
a grubaskiem nie jest poki co ;-) a jak glodny to co zrobic

kleik uwielbia :) zreszta czego to nie uwielbia moje dziecko.. mama sypnela do butli wiec zjesc trzeba ;-)
 
reklama
180 czy 190 Kasiulka nie badz taka dokladna:-D

Heh, wybacz.....taki nawyk, perfekcjonizm wychodzi mi czasem bokiem ;-)

oszzzzzz kochana
pewnie ze tak
maly mial porcje 180 ml ale leje mu 10 ml wody wiecej - tu nie trzeba kolejnej miarki dawac bo jak sama wiesz jedna jest na 30 ml, wiec wychodzi 190 ml.. dziecko na tym nie ucierpi, mleko tez, zawsze mu tak robilam ze 10 wiecej jak zaczal pozerac zachlanniej, ale np. 200 ml robic mu nie bede tylko 210 z dodatkowa miareczka mleka wiecej
uffffff
jasne?? ;-)

Dziiiwnie.......dlaczego tak? Nie wpadłabym na to, żeby zmieniać proporcje. Szczególnie że wszedzie czytam że tak robić nie należy......
 
Do góry