reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Dzieci mają fajne pomysły. Moja córeczka (miała 2 latka i miesiąc) w USC mówi do mnie "cipcię masz". Na szczęście było mało ludzi. A ostatnio rozmawiałam z nią o dzidziusiu w brzuszku. Rozmowa była dość długa. Na koniec usłyszałam pytanie "a kto będzie jego mamusią?". Bo nie jest to przecież oczywiste że skoro u mnie w brzuszku to ja będę jego mamą.
 
reklama
elzbietko fajna masz corcie hehe

no ja jutro wizyta ciekawe co zobaczymy jade z mama moze zobaczy bobola na monitorze hehe mojego nawet nie mysle brac niech zapomni o dziecku...w sumie wiedzial bo mojej mamci mowil ze za to wszystko pewnie go nie wezme i wcale sie nie pomylil...

od jutra tez bede chodzic do kolezanki corki ledwo wyszla z jednej choroby to teraz znowu gardlo szok i caly tydzien z glowy chociaz pare groszy mi wskoczy do portfela...
 
Oj poczytałam resztę historii :-D a mówią,że dziewczynki to takie grzeczne i ułożone są haha.Marzena ja też sama muszę gotować :D rodzice daleko a teście mnie nie zaakceptowali i już ich nie widziałam w sumie ohoho i jeszcze troszkę ... Lenia mam dzis strasznego leżałabym cały dzień :( Anulka no to dasz nam znać co jak z dzidzulkiem :D
 
Ja tez do tesciow nie jezdze jakos tam mi atmosfera nie odpowiada z reszta tam jest wszystko przed kazdym w tajemnicy ... moj sie ciagle kluci z ojcem to po co mam jezdzic jak nawet mu sie nie przyznal ze znowu ojcem zostanie...nawet od ludzi sie dowiedzial ze slub wzielismy bo jego strszych nie bylo na nim...a jak jezdzilismy to chowalismy obraczki to mu powiedzialam ze dziecka nie zostawie w domu jak bede tam jechac z reszta nie mam potrzeby na nich patrzec...jego ciotka i wujek wieza bo ciotka go podebrala z glupia i sie przyznal matka podobno tez wie ale mnie to wali...

jasne ze dam znac jak tylko wroce:)jak zawsze :)
 
Anaulka czasem lepiej jak w domu się ma spokój i ciszę i się nikt nie wtrąca,ale czasem brakuje mi rodziny spacer herbatka u kogoś .. a ja tu sama z mężem ..
 
Apropopo lenia... Mam nadzieję, że nikt do nas dzis nie wpadnie z wizytą (niezapowiedzian) bo ja jeszcze w pizamie... :szok: Już nie pamiętam kiedy ostatnio tak długo łazilam zapiżamowana... Chyba nigdy. Obiad mam od wczoraj, wiec nawet na tym polu dziś nic nie robię :D
 
reklama
Corin ja w dres wskoczyłam i leże,rosól juz mam jeszcze kurczak i buraki tak mnie dziś wzięło na buraczki gotowane mniamm :D:D No ale słońce wreszcie wylazło trzeba się nagrzać promykami :D no właśnie jeszcze nie zrobiłam prawka aż wstyd się przyznać :D ale myślę,że mamy tak blisko,że się kiedyś wybierzemy jedna do drugiej :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry