reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

em_ka trzymam cie za słowo :D

Syn mojej kolezanki zamiast "R" mówił "J" i wogóle do tego dochodziły inne wady wymowy. Pamiętam jak byłam z nim na dworze i kumpela wyniosla mu hulajnogę a on krzyknął na cały regulator
"hu.ja moja hu.jajka"
:-D
 
reklama
Dokładnie, moją znajoma w drugiej ciąży od początku czuła ze dziewczyna będzie, a lekarz uparcie że chłopak , płakała chyba przez 2 miesiące, poźniej się z tym pogodziła a na porodówce przeżyła szok!! Urodziła dziewczynkę:/
 
Mniam, ja tez nabrałam ochoty na rosołek. Ja tez uciekam, muszę się wykąpać, i zaraz jedziemy z mężem odebrać synka od tesciowej i przy okazji na obiadek się załapiemy (fasolka po bretońsku) zobaczymy ,ochota jest, chociaż jak pomyślę co może dziać się poźniej z moim brzuszkiem... Miłego dnia mamusie:)
 
to mi sie zawsze chce smiac z opowiesci mojej mamy, bo przez cale zycie byla nauczycielka w przedszkolu, na poczatku dluuugo dluugo w zerowce a pozniej przenosila sie na maluchy i starszaki, teraz jest w maluszkach czyli dzieciatka po 3 latka i mowila mi ze dzieci czesto skarza, wiec wystosowala technike pytajac dziecko ktore przychodzilo z pretensjami:
,,czy jestes pewny/na i widziales/las to na wlasne oczy"? i tak za kazdym razem, wyobrazcie sobie ze dzieciaki podlapaly motyw i podszedl do niej chlopczyk i mowi: ,,prose pani, jestem pewny i widzialem to na wlasne oczy ze.... " moja mama poskladala sie ze smiechu na miejscu ahahhaha
albo miala trakiego Mikolaja z autyzmem i ktoregos dnia sobie siedzi przy biorku i cos pisala i nagle czuje cos cieplego i mokrego na plecach, a mikolaj jej lizal plecy. ahhaha
podeszla do mnie 3-letnia Nataszajak bylam u mamy i mowi do mnie: jak masz na imie? ja mowie Magda. A ona mysli mysli i mowi z takim przejeciem. ,,AAAA to tak samo jak ta stara Magda z grupy biedronek" ahahha a tak na prawde ta stara Maagda miala tyle samo lat co ja tylko ze jest grubsza :-D
przeswietne sa dzieciaki, jak cos czasami walna albo zrobia, zawsze lubilam te opowiesci, lepsze niz kawaly.
 
pyta - a Ty jaka chcesz zabaweczkę?
A Anulka - KUTAS HONTAS! :D :D :D
popłakałam się ze śmiechu .:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
a mi mama przypomina historie w sklepie miałam moze 3-4 lata : stałyśmy w długiej w kolejce i ja jakoś się tak kręciłam i mama do mnie -Magda uspoój się a jo do niej na cały sklep a co może mi - WPIER****DOLISZ kobitki ze sklepu miłay ubaw po pachy moja mama chyba mniejszy
 
reklama
witam Kochane brzuchtaki popoludniowo!!
ja dzis u tesciow, wiec dobre jedzonko sie szykuje. Nasmialam sie z tych dziecinnych przygod:)
i tak z innej beczki podpisuje sie rekoma swoimi i dzidziolka, ze lepszego forum od "lipcowek" to nie ma !! moj termin porodu tez moze wskoczyc na czerwiec, ale za nic sie z lipcowek nie ruszam a co!!
dodi_misia - czekamy jutro na wiesci z wizyty. sama jestem ciekawska co tam za czlowieczka pod serduszkiem nosisz:)
milej niedzieli kochane brzuchatki te nowe i te "stare":-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry