reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Kkasiulka ja tez urodzilam, gdzie moj medal?!:-D

DLA KAŻDEJ MAMUŚKI NA DOLE POSTA :-)


oj Kasia... pięknie wyglądasz.. jak Cię widziałam, to nie mogłam wzroku oderwać, ale głupio mi było tak patrzeć na Ciebie, naprawdę ślicznie wyglądasz i wiadomo każda z nas chciałaby mieć mniej tych kilogramów..

Aż mnie zatkało.....Czym sobie zasłuzyłam na takie słowa?? Jest mi bardzo, bardzo miło i strasznie Ci dziękuję ;-)

kkasiulka mówiłam ze kozie mleko nie uczula bo od znajomych wiem, że jak dzieci miały uczulenie na białko mleka krowiego to dostawały kozie i było ok.

Wiecie dziewczyny jak mówię żebym chciała rodzić naturalnie to chodzi mi raczej możliwość posiadania trójki dzieci bo po trzech cesarkach nie wiem czy zdecyduję się na trzecie (a tak chcieliśmy trójkę:-(). Boję się po prostu powikłań. Z porodu naturalnego znam tylko bóle porodowe, które w pierwszej ciąży niestety mnie zaskoczyły już w szóstym miesiącu:-(

Czy będę niegrzeczna jeśli zapytam co się stało??

Nie odbierajcie moich wywodów jako atak, ja po prostu mam taką niewyparzoną gębę i mówię to co myslę, nigdy nie myślcie o tym, żeby się na mnie obrażać......Czasami mi to gadulstwo bokiem wychodzi......
 

Załączniki

  • kwiaty.jpg
    kwiaty.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 11
  • medale.jpg
    medale.jpg
    6,7 KB · Wyświetleń: 13
Mila chyba odsypia te zebiska:cool2:.3raz dziś spi:-D
Maqnio to jednak była goraczka po 3 dniówce? Nie zebole. Tak myślałam po tej wysypce. Zdróweczka dla Róziny. My dziś jedziemy na kontrolę wagi i krwi na 18ta.
Miczka my 3jeczki i pewnie z Mili anoreksją szybko na 4 nie przejdziemy:-D
basieniak witaj i ja u was z apetytem, poprawiło się jedzenie zupki?
Majluj my dajemy 2 kropelki, cyc plus zupki i kaszki ale na moim mleczku
kasiulka haha , ja też mam niewyparzoną ale czasem mam takiego lenia, ze nawet nie chce mi się pisać;-)
 
wisienko no włąsnie najpierw przypałetała nam sie temp przez te zębole a potem doszła do tego 3-dniówka, takze armagedon u nas był razy 100:) &&& za wizyte:* a i masakra z jedzeniem, dzis tylko 3 łyzki kaszki..no coments...
 
Wisienka no niestety nadal pół słoiczka to max a i to nie zawsze pójdzie... I do tego od 2 dni mała strasznie walczy przy piersi i przez to i mleczka mało je (choć w tej chwili akurat ładnie wcina). No i nie wiem co robić bo w piątek wprowadziłam masło i nie wiem czy to od tego czy jakiś inny powód no i z jednej strony chciałabym jeszcze trochę to masło pojeść żeby się upewnić a z drugiej strony to strasznie mi jej szkoda:(
 
kkasiulka po prostu w 28 t.c. dostałam bóli porodowych.Ciążę podtrzymywali jeszcze 1 dzień ale niestety musieli zrobić cc- powód: odklejenie łożyska. Mała żyła jeszcze dwie doby
[*]. Teraz już mogę o tym mówić spokojnie bo trochę czasu minęło (5,5 roku).
 
kkasiulka po prostu w 28 t.c. dostałam bóli porodowych.Ciążę podtrzymywali jeszcze 1 dzień ale niestety musieli zrobić cc- powód: odklejenie łożyska. Mała żyła jeszcze dwie doby
[*]. Teraz już mogę o tym mówić spokojnie bo trochę czasu minęło (5,5 roku).

Bardzo to smutne i przykre.....Dzielna z Ciebie dziewczyna, :) i jeszcze zdecydowałaś się na kolejną ciążę, brawo. :)
 
beja bardzo współczuje i brak słów na pocieszenie tulę

mailuj ehhhh brak słów liczę że może jakoś wspólnie rodzinnie znajdziecie rozwiązanie

wisienko jak ząbalki u naszej kruszyneczki?

maqnio to was dopadło - zdrówka i trzyma kciuki za powrót apatytu

basieniak tulę

kkasiulka jak już konwalianka tak napisała to już nie masz prawa narzekać - mam nadzieję że w wakacje znajdziesz czas i dasz się zaprosić nad mazurskie jeziora a może i corin w tym czasie uda się wskoczyć :tak:

magia wygoń tych gości no wygoń - siooo do domu :cool2:
 
reklama
konwalianko nie kochana, 3-dniowka - jakis wirus sie nam przypałetał, do tego zębole i gorączka murowana, na szczescie juz nie gorączkuje tylko wysypka wyszła, ale ma sama zniknąc, wiec nic nie robie. super, ze u Was lepiej:)
beja tule dzielna kobitko:*
madzia dzieki kochana, mam nadzieje, ze jej apetyt wróci, do tej pory całkiem nieźle wcinała, zobaczymy, poki co nie sieje paniki, ale zdecydowanie wolałabym zeby jadła jak dotąd, buzi:*
 
Do góry