reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Mateuszkowa no ja Stasia to karmiłam głównie "na śpiocha" jak nie chciał jeść:-D mój też długi jest,ostatnio miał 73 cm na pomiarach i waży około 8.300 na wadze łazienkowej. Ale szczuplak z niego.
Konwalianko to coś nie doczytałam, cieszę się w takim razie, że nocka dobra u Was. Do testowania nabiału zmusiła mnie moja alergolog. Zrobiłam zdjęcia wysypki i zaniosę jej na wizytę. Mam przynajmniej jasność - mały ma uczulenie na mleko i jajka. Plamy wychodzą mu na rączkach i nóżkach (mniej) i na czole i bokach policzków (bardzo) na drugi dzień po zjedzeniu przeze mnie alergenu bardzo się zaogniają. A potem długo utrzymuje się taka tarka.
 
reklama
dzien dobry,
my pijemy kawusie. tatus wrocil z pracy i maly odrazu w krzyk bo chce na rece no i teraz moj maz go usypia.
po 2 obudzil sie bo glod go dopadl. chyba wracamy na stare tory, ale i tak nie nazekam.

Magia sto latek dla Stasinka i buziaki dla Lukaszka
Aneta wspolczuje i mam nadzieje ze jakos sie ulozy. buziam
Mateuszkowa wlasnie moze zmien smoczek. Moj jak zaczelismy karmic butla to denerwowal sie ze za wolno mu leci zmienilam na system 1,2,3 z Aventu i teraz ciagnie az brakuje mu oddechu.
teska, konwalianka buziam

reszte pozdrawiam
 
witam
aneta ja też trzymam kciuki oby sprawy przybrały pozytywny obrót
magia mój też nie fika :-p

STASIULKU STO LAT STO LAT


ja też dla małego podaruje sobie prezent w tym roku ma tyle zabawek że nie ma ich gdzie trzymać - kupię mu nowy smoczek:laugh2:

za to starsza nieźle potrząśnie nas po kieszeni list do mikołaja jest obszerny :baffled:

miłego dnia
 
Hej dziewczyny :-)

Ja na nocke narzekac nie moge. Po tym jak mloda sie wybudzila, zasnela po 22 i spala do 4. Obudzila sie glodna jak wilk, jadla, jadla i jadla, za to jak sie juz najadla, odpadla i spala do 7.30 :-)

Z nowosci, Ewa obrocila sie dzis sama z brzuszka na plecy, ile w tym przypadku a ile dzialan swiadomych okaze sie w najblizszym czasie, bo pierwszy raz jej sie zdarzylo :-)

Co do niejedzenia. Moj Sebek byl takim niejadkiem. Potrafil caly dzien nic nie jest, nawet jako roczne dziecko. :-/ rwalam wlosy z glowy, denerwowalam, sie, przekupywalam go, nic to nie dawalo. W koncu poszlam do lekarzy po porade (do 2 roznych) i oboje jednoglosnie orzekli, ze dziecko sie samo nie zaglodzi. Ze mam sie nie denerwowac, bo to tylko pogarsza sytuacje, ze jak mu odpuszcze to bedzie lepiej.

Odpuscilam na tyle zeby miec pewnosc ze faktycznie sie nie zaglodzi ;-) tzn, jesli np na sniadanie mial ochote z kanapki zjesc tylko jajko, to mu pozwalalam. Troche to trwalo a potem zaczynal ladnie wszystko zjadac i takich etapow mial wiecej, Aga zreszta tez.

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich 5miesieczniakow :-)
 
silwia jak czytałam Twoje odstawianie od piersi to i mi się płakać zachciało - pamiętam jak odstawiałam Łukaszka i było dokładnie tak samo. Ale na pocieszenie Ci powiem, że minie chwilka i już nie będzie Ci przykro. *
madzia a ja właśnie kupiłam w Biedronie Stasiowi stół muzyczny interaktywny i Fisher Price DUŻY ZESTAW ciuchcia klocki klucze (1944698908) - Aukcje internetowe Allegro, Łukaszek też pisał list do Mikołaja;-) No i sterowany autobus już mu zamówiłam. Pewnie jeszcze coś dorzucę, tylko muszę wybadać mojego skrytego synka, o czym jeszcze marzy.
 
teska - mój tez szczupak ;-) myśle, że ma ok 8 kg bo waże go ze soba na naszej wadze i wczoraj wyszło ok 7900 gr .. a długi jak nie wiem, ubieram go już w 74 ubranka ;/ .. to nic, że pisze na nich na 9 mc.. masakra, chyba na chinczyki te ubrania ;-)
silwia - wlasnie musze taki kupić, ale to jest od 6 mc przewidziany na kaszki z TT, myslałam ze na tym trojprzepływowym da rade bo mleko przez niego leci za bardzo, a że mały od początku zasysał się jak glonojad to długo jechaliśmy na smoczku "1" bo na "2" sie krztusił, ale chyba zwilnił tempo hmm...
corin - gratulacje dla ewuni, u nas jesli jest obrot to z brzucha na plecy i to rzadko, ale mały sie chiochra z tego bo kiedys płakał jak mu zabawki znikneły nagle.. co do odwrotnego przewrotu nie widze narazie tak jak i nie ma wkładania nozek do buzi ;/ .. i znowu zaprzatam sobie głowe czy jest ok ?????????? lekarka mowila ze tak no ale..
z jedzeniem to samo powiedziała, że mały sobie juz kontroluje i je tyle ile potrzebuje no ale skoro był takim żarłokiem wcześniej - jak mial 2 tyg zjadał po 120 ml!! to myślałam, że z kupowaniem mleka nie nadaże.. a on zamiast po 180 ml je różnie.. raz 120, raz 150... 160 ml to max i to po nocy !!!
 
Magia, właśnie u Tymka nadal trzymają sie zmiany na łokciach - już zaognione placki, na nóżkach "tylko" tarka, chrostki już zeszły, na policzku jedna czerwona plamka..ale to z tych łokci za chiny nie chce zejść.. aa no i Tymek też waży ponad 8kg i ostatnio na szczepieniu miał 72cm:tak:

ja kupiłam sobie mleko ryżowe, więc może wreszcie jakieś płatki zjem, tak za nimi tęsknię..
 
reklama
Witajcie kochane
Nie było mnie wczoraj bo musiałam jechac do jastrzebia pozałatwiac wiele spraw Klaudia została pod opieka starszej siostry i wiecie co ona zrobiła dala małej kaszki sama ja zrobiła ale z czego , mówiła mi ze poczytała ze robi sie z mleka wiec ona bach z lodówki mleko z kartona , wlała do kubka odgrzala je tylko w mikrofalówce nawet nie przegotowała i zrobiła na tym małej kaszki no jak mi to opowiadała to az mi oczy z orbit wyszły bałam sie ze cos małej bedzie i nic ta moja Klaudia naprawde ma zoładeczek z zelaza , a moja Brygida była w szoku ona myslała ze ja tak jej ta kaszke robie nigdy sie nie przygladała jak ja rozrabiam ,

teraz ide was doczytac co sie wczoraj działo
 
Do góry