reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Mateuszkowa – witaj w naszych szeregach…
Miczka, Konwalianko, Orchidea, Madzia- witajcie
Aaaaa i Wisienko - cieszę się że z ser duchem ok J

EDIT: nie wiem co jest, nie żebym narzekała, ale od rana moje słońce już 2 drzemkę sobie ucina :tak: a i pytanko: czy któraś z Was boryka się z ciemienuchą?
 
Ostatnia edycja:
reklama
asica.g - hej, hej :) zazdroszcze drzemek!! moje dopiero usnęło teraz ..

moje jako że butelkowe to wcina już deserki- nafrazie niewiele smaków, może ze 3 rodzaje zna.., obiadki - jedno składnikowe, zaczynamy wprowadzac dwuskładnikowe zajda sie dynią z ziemniakami teraz :) a kleik sypie od 3 dni na noc, bo wyelimonowałam jedno karmienie, bo wszędzie czytam że ma być już 5 a nawet 4 a on zjadał 6..
póki co wychodzi mu to na dobre, głodny nie jest, nawet nie dojada swojej porcji.. czasem zjada tyle ile robiłam mu jak miał 2-3 miesiące.. :szok: odkąd poznał co to lyżeczka, butelka jest be...

co do ciemieniuchy - my nie mamy, a jak cos sie robi to czesze go na sucho bez oliwki i schodzi
 
Mateuszkowa - ja zazdroszczę nocek he he, ostatnio dodatkowo mały się tak zbiesił, że jak go w nocy karmię to jeszcze później godzinę go usypiam :szok: wcześniej tak nie było, od razu padał ;-)
a te drzemki to dopiero dziś tak więcej
 
Teśka24- jeszcze mi powiedz, że z tej samej godziny?? moje 7.50 :)
asica.g - Ale ja karmie butlą i słyszałam, że to dłużej zostaje w brzuszku niż mleko z cyca - wiem bo na początku mały żarł by cyca co godzinę a po butli 3 godz spokoju nagle!:szok: moje sie chyba przyzwyczaiło, że usypia tylko na rekach bo samo nie chce - a zasypiało :cool: brakuje mi tego :p tak to troche ryczy, lamentuje.. ale jak ma butle to idzie od razu i wtedy jest walka o jedzenie, bo zjada 30 ml i koniec :crazy:
a w ogóle zauwazylam, że ostatnio coś sie zrobił taka przylepa, tylko na rączki by chciał..
 
Witam mamusie. Dłuuugo mnie nie było. Od jakiegoś czasu tylko Was podczytuję, ale chcę się znów przyłączyć, jeśli pozwolicie :)
Mój synek Julek jest super. Grzeczny w miarę w ciągu dnia a w nocy też nie najgorzej. Przesypiał już całe noce ale od kilku tygodni znów budzi się co 2-3 godziny. Tęsknie za przespanymi nocami...
Mam pytanko. Ostatnio zauważyłam, że Julo ma strasznie krzywe nogi. Dokładnie między kolanami a stopami ma takie jakby wygięte do zewnątrz. Czy to normalne u niemowląt?

Pozdrawiam wszystkie mamusie i bąbelki.
 
witaj heledorka :) - wydaje mi sie, że mój mały też ma lekko łydeczki na zewnątrz, ja mowię że ma jak u lekkoatlety długie i chude ;-)
byłam z nózkami u pediatry bo podejrzewalam napięcie - naszczęście nic nie ma, uff! - ale jakby było coś nie tak z nózkami to by zauwazyła, bo głównie skupiła sie właśnie na nózkach podczas wizyty
 
Mateuszkowa - mój też butelkowy...
heledorka - witamy :-D nie wiem czy to normalne, ale chyba by mnie to trochę zaniepokoiło, lepiej sprawdzić, co do nóżek to jestem "przeczulona" ze względu na stopkę małego, buziam
 
mateuszkowa no godzinowo to sie akurat niezgrali bo moja Nadia zechciala zaszycic swa obecnoscia po drugiej stronie brzuszka dopiero wieczorem o 17;45:-)heledorka rzeczywiscie dluugo cie niebylo ale teraz bywaaaj :tak:
 
reklama

asica.g -
myślałam, że na cycu bo wszędzie tylko maluchy cycem karmione ;-)
a ile Ci zjada ? może dosyp miereczkę kleiku na noc?
o której go karmisz ostatni raz ?
Teśka24 - ja się wteszcie cieszyłam, że "wylazł" prawie tydzień po terminie łaskawca jeden ;-)
 
Do góry