reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witajcie kochane

ja na chwilke zaraz zmiatam na autobus musowo jechac do Jastrzebia do podpisu dzisiaj do bezrobocia i wiele innych spraw do zalatwienia Klaudusia zostaje na caly dzien z siostra pierwszy raz zostawiam ja sama na tak dlugo czy sobie dziewczyny dadza rade
 
reklama
Marzenko, głowa do góry, na pewno sobie poradzą &&&

Teśka, mój też się okropnie poci i od tygodnia mamy problem z zasypianiem wieczorem, okropnie marudny jest... tylko on się poci już od dawna, myślę że jak ja i tatuś ciepełka nie lubi, bo jak jest za ciepło to straszny płacz jest... sama nie wiem :confused2:
 
Ostatnia edycja:
ci powiem ze ja juz sama niewiem czy ta lekarka niezapochopnie zdiagnozowala ta krzywice ,Nadia caly czas niema tej spoconej glowki tylko zazwyczaj przy placzu czyli najczesciej przy tym wieczornym kryzysowym usypianiu ja sama niewiem czy to aby nie skok ,u nas juz tydzien to trwa:no:mysle ze niemasz sie czego Asica obawiac i przestan juz wmawiac sobie ta krzywice:tak:
 
Teśka, hmmm... myślę że ta pani doktor trochę przesadziła bo jak dziecko płacze to może być rozgrzane i się spocić, może też twmperatury dostać... Mój zawsze przy dłuższym płaczu jest spocony i czasem jak łapczywie je ciepłe mleczko... chyba jednak nie mamy się czym martwić...!:-):happy:
 
Tak tak, serdecznie zapraszam na kawe, a do kawy znajda sie jakies wafelki albo ciasteczka maslane :-)

Co do krzywicy, kazde pocenie glowki warto skonsultowac z lekarze, ale to nie jest tak ze kazde pocenie = krzywica. Z tego co pamietam lekarze uczulali na mocne pocenie, takie ktore zostawia slad na przescieradle. (np po nocy)
 
Ostatnia edycja:
Ja wczoraj rozmawiałam z lekarką o poceniu bo mały dostał wysypki na główce i byliśmy u lekarza. Nic nie wspominała o krzywicy... A co do wysypki to nie ma pewności... Albo uczulenie, albo najzwyklej potówki bo mały nie lubi ciepełka a jak go trzymamy na rękach to pot cieknie... w nocy nie ma z tym problemu bo chłodniej w domku.
Kawka już wypita ale chętnie wpadnę i na Twoją Corin :-D
 
witajcie

u nas nocka w miarę.. kilka pobudek - 19.40, 23.50, 2.45, 4.00, 6.00 i o 7.30 wstaliśmy.. jak na Tymcia możliwości całkiem nieźle..

wisienk
o, super, że serduszko jak talala
psotko, a może za dużo tych zabiegów oczyszczających? ja przyznam aż tak nie dbam o to..owszem myję sobie kilka razy dziennie ręce, małemu jak np. wymiotuje..ale nie przesadzam..a odpukać bąk nie miał ani pleśniawek ani takiego dziadostwa.. tulę
Marzenko, na pewno będzie wszystko dobrze..

ja tez kawke poprosze ,ale bez ciasteczka:rofl2: maz mi auto zostawil, wiec na jakies zakupy pojade..
 
dziendoberek :-)
też jestem lipcowa mamusia - nasz synek urodził się 14.07 :-)
mam nadzieję, że wkręce się w wątek.. ;-)
buziaki!
 
reklama
dzień dobry

zapach kawki mnie tu przyciągnął, kto stawia? :-D
Nocka minęła nam nawet nieźle, pospaliśmy do 7.30. Za oknem szaro.

Psotko ja też się przyznam że nie dbam już tak bardzo o czystość jak wtedy kiedy mały był mały :-) oby szybko minęły Wam te dziadostwa!

Corin Ewcia mała spryciula :-D

Konwalianko jesteś twarda z tą dietą :tak:

Asica nie ma co sobie do głowy tłuc, skoro lekarz nie stwierdził to na pewno jest wszystko w porządku

Marzenko dziewczyny na pewno dadzą sobie radę
 
Do góry