reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Witajcie.
U nas noc taka jak poprzednie. Pobudki o 00:00, 2:00, 3:00, 4:00 i w końcu karmienie i spadnie do 7:30. Dałam mu kaszki na noc, myślałam że to pomoże ale dupa :-( Ja już nie wiem co mam robić, żeby przespał noc. Aha, i raz podchodzę do jego łóżeczka, a tu leży przewrócony o 180 stopni i zadowolony. Jak on to zrobił to ja do teraz nie wiem.

Teśka, dzięki za kawkę :-)
Marzenko, zazdroszczę nocek.
Monia, witaj i tak jak napisała wskakuj w stare śmieci.
 
To super, że mnie tak miło przyjmujecie :-) Będę wpadać do Was jak tylko często się da, bo moja córeczka daje mi nieźle popalić, więc zwyczajnie nie zawsze mam czas :-D

Ściskam Was wszystkie serdecznie i Wasze dzieciaczki :-D:-D:-D
 
Hej slonca :-)

Monia, kope lat ;-) faktycznie nasze gwiazdy z jednego dnia. U mnie tez byla cc i Mloda 200g lzejsza od twojej :-)

Teska, jak juz robisz kawe, to ja tez poprosze ;-)

U nas noc z serii szkoda gadac. Co polozylam mloda na plecy to ona smyrk na brzuch, w koncu jej odpuscilam i powiedzialam sobie "poki nie ryczy, nie wstaję" W efekcie mloda spala na brzuchu wcisnieta w deche w lozeczkuz jedna nozka miedzy szczebelkami, ale chyba bylo jej tak dobrze bo spala tak od 3 do 7 ;-)

Teraz oczywiscie znow spi a ja dogorywam po nocnych bojach ;-)


A musze was zapytac. Slyszalyscie o rozszerzaniu diety metoda BLW? Znalazlam w nocy stronke http://www.babyledweaning.pl/ i przekonalo mnie to wszystko. Jestem prawie zdecydowana na ta metode
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry

Teska kawy kawy pliisss!

Nocka nasza standardowa czyli z wierceniem od 2 i karmieniem o 5. Ale zagoniłam dziś trochę męża - jak mały się wiercił to udałam że śpię i tym samym on wstawał :-D przynajmniej w drugiej części nocy :tak:

Monia witaj
 
hej dziewczynki i bąbelki

u nas noc średnia, czyli standard:)
ale dzisiaj miałam pokręcone sny.. wczoraj tyle sie naczytałam o kleikach ryżowych i kaszkach i glutenie, że śniło mi się, że z jednej piersi leci mi kaszka manna:-D aaa i wisienko, Ty też mi się śniłaś:tak:

psota
, no racja, to bardzo rozczulające jest..
Miczka, no ja wiem, że on nie jest "normalny", ma to po tatusiu:rofl2:
monia, witaj, bo my sie nie znamy, ale właśnie trzeba sie poznać :happy:
Teśka, tak tak i ja kawkę proszę
corin, tak słyszałam i też zamierzam..nawet wczoraj zaczęlam i dalam małemu pół jabuszka, ale ciumkał :) ja trafiłam na stronę
Marzenko, jak zwykle Klaudia aniołek

:tak:aaaaa i Tymuś ma znowu święto - tym razem 5 miesięcy!!!!!!!:tak:
 
Ostatnia edycja:
Corin opisane jest super ja małej daje własnie sama przez siebie zrobione posiłki nie słoiczki , mama w rodzinie przykład karmienia dziecka słoiczkami i jakos nie mam do nich przekonania , dziecko jest dorosle i do dzisiaj nigdy nie zjadło domowego obiadu to jakis obłed , jest pod stala kontrola lekarzy , łyka jakies prochy masakra totalna ,
 
Witajcie mamuśki i dzidziuśki!
Gocha - powrót do pracy z pewnością nie był łatwy, zwłaszcza rozstanie z maleństwem…
Aniaa – powiem Ci, że nie mam pojęcia, w ogóle ostatni tydzień to był jakiś koszmar, dni marudząco płaczące, noce jęcząco marudzące…
Corin – przede wszystkim spóźnione 100 latek dla Ewuni, takiemu małemu dziecku to jeszcze się da pdciąć włoski J
Em­­_ka - mój w końcu robi żółte kupki i trochę gęściejsze i mam wrażenie że to po owockach...
Marzenko – no to super nocka, tez tak chce J
Monia –witam kolejna mamuske ze świętokrzyskiego J
Teska - ja pazerna 2 kawki proszę J
Konwalianko – 100 latek dla TYMUSIA! :*
 
reklama
Do góry