reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Konwalianko u nas problemu z zasypianiem nie ma (byle na brzuchu reszta niewazna;-)) ale jestem pewna ze gdyby takie problemy byly to nosilabym malą... Nieznosze kiedy ona placze, serce mi stedy peka i zrobilabym wszystko zeby przestala:zawstydzona/y:

Malami moje dziecie tez ma swoja ulubiona piers-lewa... Ale to chyba dlatego ze na poczatku jadla z niej czesciej, bo z prawym sutkiem mialam problemy i mala jakos zassac nie umiala. W nocy nie wybrzydza i z obu pieknie je:)


Kupilismy dzisiaj prezent gwiazdkowy dla Karoli-metrowego pluszowego misia:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
konwalianko, wlasnie jest tak jak mowisz, to ty masz problem a nie on, na pewno nie czuje sie odrzucony co to za glupoty gadasz, po prostu chce toba sprytnie manipulowac bo wie ze sie poddajesz gdy placze. To ze wezmiesz go na rece nie znaczy ze cie bardziej kocha czy gdy tylko staniesz przy lozeczku dotykajac go reka nie znaczy ze kocha cie mniej bo go nie wzielas. Tak samo jak z cyckowymi i butelkowymi mamami to ze karmi butelka nie znaczy ze jest zla mama, wiec nie wciskaj sobie glupot do lepetynki kobitko :-) robisz wszystko co najlepsze dla swojego skarba a nauczenie go samodzielnego zasypiania bedzie pewnie wyzwoleniem nie tylko dla ciebie ale i dla niego samego. CHyba woli spokojnie zasypiac niz wydzierac sie godzinami :-)


malami to cale szczescie ze to ci sie zmniejsza i obeszlo sie bez goraczki, bo gdybys miala powazny zator nie obyloby sie bez antybiotyku tak jak w moim przypadku. Masuj to dalej zeby sie odetkalo i nie zatkalo na nowo.

ja juz zmykam, po kolacyjce czas sie wykapac. BUziam :*
 
Gocha - jak minął pierwszy dzień w pracy??? brrr...
psotka - gdzie te Twoje nogi można zobaczyć:p bo tak się dziewczyny zachwycają :D normalnie jestem por wrażeniem od samych ochów i achów dziewczyn :)))
dodi - mi się wczoraj skończył drugi okres :/ w sumie cieszę się, że był :pP

No cóż nie doczytam Was dzisiaj.. bo już mi się oczy kleją..
Jutro dokończę :)
Idę spać :) ach.. marzę o dniu kiedy będę mogła się położyć obok mojego synka i się do niego przytulić :))))
może mi się dzisiaj przyśni coś takiego :))
buziam Was!!
 
reklama
Do góry