reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

hey szkrbusie i mamusie:-)u nas nadal problemy wieczorne z zsypianiem,juz niewiem co mam robic ,tak sie rozplacze rozmarudzi nic niepasuje ze niewiem jak ja uspokoic ,bo rece tez niezabardzo tez chce a lezec to bron boze i tak schodza 2 godziny poki zasnie:-(jest ciezko wiedzac ze pare dni temu jeszcze polozona o 19-19030 zazsypiala przy jedzonku a teraz to jest zmiana o 180 stpni
 
Ostatnia edycja:
reklama
Teska trwało to kilka dni i to było i w dzien i wieczorem masakra totalna uspac sie tez nie chciała ale jak juz usneła to spała cała noc , no cały czas buczała tzn stekała jeczała wiecznie buziunka krzywa no nic kompletnie nic ja nie ciekawiło i niczym nie szło ja zabawic
 
Dzierń dobry!!!

U nas noc standardowo, także jestem zwarta i gotowa do całodziennego noszenia na rączkach;)
Malutki zje i lecimy na spacerek wymrozić wszystkie wirusy;)

Konwalianka, Teśka, Malamii, Marzenka, ściskam!
 
dzien dobry psociu:-)my tez sie wybieramy za niedlugo ,mala Zabci moja zjadla i przysnela wiec poki spi ja sie uszykuje i pewnie ona sie obudzi i pojdziemy,chcem przy okazji butow dla siebie zobaczyc a jak znajdeb odpowiednie to i kupie :tak:
 
Cześć dziewczyny :*:*: i dzieciaczki :*:*:*:*
Ja na dosłownie chwileczkę ;-) mam nadzieję,że u Was wszystko ok i bąbelki są zdrowe :tak:
Pisałyście o rączkach ... myślę że to każdej mamy sprawa jak usypia itd... ja moją na rękach usypiam i uwielbiam ten moment kiedy się wtula We mnie :-D:-D Nie mam serca patrzeć jak płacze w łóżeczku :baffled: a co dla ich dobra jest to wyjdzie w praniu za parę lat :tak:
pozdrawiam Was serdecznie 3majcie się dzielnie :tak:;-)
 
reklama
Do góry