reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

basieniak, ja mam microlife laserowy...w sumie to nie umiem ci powiedzieć czy on dobrze pokazuje,,,mała nigdy nie miała gorączki jeszcze, zawsze miedzy 36.6 a 37.00 pewnie zalezy od dnia:)
 
reklama
Sesti nawet nie pytaj... Co sie nakur...alam dzis to moje. :sorry: placze mi sie to wszystko w cholere. Ale poki co sie nie poddaje ;-)

Ewa dzis nie chciala zasnac. Walczyla do 21.30. W koncu obrocila sie w lozeczku o 180 stopni, ulozyla na boczku i zasnela. I tak spi. Przy kapieli umowilam sie znia, ze dzis spimy cala noc, ewentualnie z 1 jedzonkiem. Duuuzo gadala, wiec ludze sie ze wyrazila chec wspolpracy ;-)
 
Konwalianko ja wściekła byłam z innego powodu niż spanie Stasia:-D na małża wściekła byłam, ale mi przeszło:-D:cool2:

Ja Wam współczuję tego spania, a raczej nie-spania maleństw. Staś nie śpi dużo w dzień (ale to przez te spacery), a w nocy jak zaśnie to już w takim półśnie je co 3h. Ale się nie budzi do zabawy (na szczęście), więc nie jest źle u nas.
Parę wieczorów było ciężkich ostatnio, ale na szczęście minęły:-)

Dodi Sesti Miczka mój Staś też totalnie cycowy i pewnie znów będę ryczała jak bóbr, kiedy przyjdzie czas odstawienia. Łukaszka karmiłam ponad rok i nie mogłam przestać:-):eek:
 
Ostatnia edycja:
a ja melduje, że juz nie śpimy.. małego dla odmiany kupa męczy i tym sposobem odebrałam dziś pałeczke corin.. am nadzieję, że u Ciebie dla odmiany lepiej..

Magia, ech wiem, że cieżko z tymi mężczyznami, tulę i trzymam kciuki za rozwiązanie problemów.. proszę doradź mi, bo już sama nie wiem co to może być.. czy jest możliwość ze maly ma alergie na maść cholesterolową? od 2 dni zauważam, że na łokciach i pod kolankami zrobiły mu się takie chrostki, te na łokciach są takie dość spore.. nóżka do tego, od kolanka w dół jest szorstka i sucha..już sama nie wiem po czym to..nic nowego nie jadłam od conajmniej tygodnia! jestem załamana

dziewczyny wiem o czym piszecie w sprawie tego odstawienia.. mną targają sprzeczne uczucia.. z jednej strony chciałabym go już odstawić a z drugiej jak najdłużej trzymać na cycu..ale ja na szczęscie nie mam takich problemów z karmieniem..mały pięknie zasysa czy to w dzień czy w nocy.. ja go będe jednak trzymać do marca na pewno a poźniej spróbuje odstawić ale nie wiem jak to przejdzie..on po prostu lubi się do cyca przytulić..

psota, i jak sie udała impra?:)

Dzień dobry
 
Heyyya!!!psociu zacna godzina wracania po imrezie czyli zabawa byla przednia:tak:moja nadia spi tak w dzien ma pare dzremek ale krociutkich 30 min,a najdluzej to spi na spacerze 2 godziny zdarzaly sie i trzy ale to latem,teraz za zimno zeby tyle chodzic.a noc zawsze zasypia w tych godzinach 19;30-20 i tak juz ma od urodzenia .tyle ze ostatnio strasznie marudzi przy zasypianiu.dodi jak ty wytrzymujesz bez meza musisz ,moj tomek pracuje od 6 rano do 16 wiec ja juz po 16 z zegarkiem w reku niecierpliwiam sie w koncu kiedy bendzie;-)ptasiego mleczka dodi i jablecznika miczki juz dawno niema ech poszlam spac to stracilam bende czychac na nastepna okazje:-p
 
Konwalianko kochana, obawiam się, że to u Was uczulenie pokarmowe. Nie sądzę, że na maść cholesterolową. A jesz białe bułki? A może to coś, co wprowadzałaś tydzień temu? U moich maluchów na skórze wychodzi tak właśnie po tygodniu. I typowa jest lokalizacja - w zgięciach kolan i rąk. Potem pojawia się sucha skóra, którą natłuszcza maść cholesterolowa. Macie się z tą alergią jak my:-(
 
hej magia !no z tymi alergiami to napewno koszmar chociaz ja najmniej mam do wypowiedzenia sie bo u nas narazie nic niema .ale u nas zimnica brr a musze isc na miasto bo mam pare spraw ,ale to szybciuchem tak zimno ze z godzinka i z powrotem
 
reklama
Witajcie. Pol zbudził mała jak wstawal do szkoły a ja nie spałam pół nocy. O trzeciej pobudka i najpierw kupa a potem usmiech i gadanie. Turlała się i waliła nogami o materac krzycząc Gej, Gej. Ciekawe o kim:-D. Zasnęłysmy o 6 a przed 7 Pol nie mógł trafić w budzik:wściekła/y:. Szlak. Zrobiłyśmy rehabilitację i mam nadzieje na drzemkę zaraz.
konwalianko współczucia. Pamiętam takie przejścia z Mackiem
Magia dzieńdoberek
Psotka to zaszalałaś,trzeba było przyjśc Mili pilnowac jak i tak nie spałaś:-D
teska o jak jakbym chciałą miec męża tak szybko w domu.
Pola nie ma prawie wcale. jak nie praca to szkoła a wieczorami pada i zasypia. Równie dobrze mógłby wyjechać do pracy to jakby przyjechał miałabym go chociaż 2 tygodnir na miejscu:baffled:
 
Do góry