reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Ło matko nadrobiłam,a nie było mnie krótko :D dajecie czadu kochane :D Co do grania mój chociaż poleżał teraz ze mną,ale teraz juz zasuwa na gierce masakra jakaś z tymi grami :-) Kurde Em_ka EL_GORDO czy jak go tam nazwałaś bo pewnie cos pokręcę w nazwie jest cudny :-)
 
reklama
orchidea dobrze napisalas, ale latwiej powiedziec gruby :-D mniej skomplikowane :-D
Oszqrde rybki sa swietne, ja lubilam patrzec na pyszczaki, jak wrzucalam im swierszca to rozrywaly go w jednej sekundzie.
najlepsze jaja byly jak mialam male fretki, jak sie rozmnozyla jedna malpa co mi z klatki ucielala i obdazyla mnie 4. freciakami. Modlilam sie wtedy o jedno dziecko zamiast tego zoo :-D
 
em_ka hahhaa to serio miałaś ciekawie :-D ja nie mam żadnego zwierzątka :-( chciałam psa,ale teraz muszę znów poczekać jak sie pyrtuś urodzi i podrośnie troszkę bo spacery z psem i niemowlakiem sama + zakupy jakieś =istny cyrk bym miala :D
 
oszqrde poczekaj jeszcze troszkę,a będziemy miały do tulenia i noszenia na rękach niemowlaczki pachnące :-) A tak wogóle z innej beczki te suwaczki to chyba się nie zmieniają :dry: albo ja źle widzę hahaha
 
oszqrde ja tam sobie lubilam w akwarium grzebac :-D czasami mnie jakas musnela ogonkiem, ale racja! co futro to futro, a jeszcze kupilam grubemu taki specjalny szampon z olejkiem z jojoba i ma taka milutka i puchata siersc :-D

orchidea no ja tam nie wiem jak jest z psami, ale ja z wozkiem i z fretkiem bede schodzic :-D i tak mnie juz wszyscy na osiedlu znaja bo tylko ja schodze z dziwnym zwierzakim na smyczy ^^ jak zyl moj kameleon to tez z nia schodzilam na ramieniu w gorace dni, takze dziwny ze mnie ludź :-D suwaczki sie zmieniaja tylko niektore stoja 2 dni i pozniej znowu idzie. Ten co ja mam rozowy mi pokazuje super, z tym ze juz dni ktore odlicza czasami stoja w miejscu
 
em_ka no od razu mi się film przypomina z fredzią co ślepa bidula już była i właziła w co popadnie :-D nadchodzi Polly jak się nie mylę film miał tytuł :D a z kameleonem widok zaskakująco ciekawy pewnie był :D No właśnie bo mi dziś się 13 zaczął a tu stoi an 12 i ni huhu nie ma zamiaru przeskoczyć :-D
 
Ostatnia edycja:
O matko czytam i ze smiechu nie mogę z Was jedna szampony druga produkcja ssaków hahahaha a ja właśnie wcinam kanapeczki a co mi tam :D
 
hahaha apropo filmow, pokaze wam filmik na youtubie jak byly polfinaly mistrzostw swiata w pilce noznej, jest zmontowany filmik przez jednego goscia, my z D tez tam gdzies skaczemy w tym tlumie i wszyscy nasi znajomi, jakosc nie jest zbyt dobra ale zobaczycie jak tu wyglada swietowanie :-D
http://www.youtube.com/watch?v=f9lrN0JnAV0&feature=related

az mi ciarki przechodza jak widze ten filmik, emocje nie z tej ziemi!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry