reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Przyszedł nasz fotelik Bumbo.Zrobię fotki , to Wam pokażę jak Nati siedzi w nim.Tylko on jest do 10 kg a Nati wazy juz 8 więc długo nam nie posłuży:(a niby do 12 mca życia hehe
 
reklama
Teska mieliśmy z aventa i jak był całkiem malutki to z niej pił. A teraz coś mu się odwidziało. Myślałam że może za wolno mu leci, kupiłam smoczek 3+ i też dupa. Próbowałam jeszcze smoczkiem z nuka ale też nie pasi :confused2: musimy szukać dalej
 
asica ha no kosztuje nowy- ale Ty jeszcze tego pewnie nie wiesz ,że masz do czynienia ze starą allegrowiczką i nie ma to jak upolować używany w świetnym stanie za pół ceny:)
 
asica a ty masz te wieksze buteleczki aventa ?bo ja mamdwie male a potrzebuje ze 2 duze aventa jesli masz moze ja moglabym odkupic po znajomosci???bym niemusiala szukac na allegro
 
hej dziewczyny, wiedziałam - Alexik chory :wściekła/y::wściekła/y: od rana już coś czułam, ja wstałam z bolem gardła a on marudził i marudził. No i w końcu sprawdziłam - 38 st :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i co teraz - lekarz czy w aptece można coś kupić od ręki?
 
KOCHANE MOJE, DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM ZA DOBRE SŁOWO! Przepraszam, że nie odpisuję każdej z Was osobno, ale jestem wykończona dzisiaj, latanie z tą osiemnastka, problemy z Dawidusiem, teściowa w domu, jakiś Sajogon!

Jeśli chodzi o krew w kupce, to pediatra podejrzewa nietolerancję laktozy i szkodzi mu bebilon pepti, ale wysłała nas jeszcze na konsultację do gastroenterologa, mamy wizytę w poniedziałek.

Wisieńko, telefon mi padł, przepraszam! Za chwilke podładuję! Kocham mocno:*

Maqnio, prosiła, żeby Wam przekazać, że mocno Was ściska, ale nie ma siły i nastroju na pisanie na forum, Rózia jej nie oszczędza i bidulka ledwo zipie.
 
reklama
Teśka mam tylko małe bo duża była wadliwa i musiałam wyrzycić...
aleks - lekarz owszem ale ja na pewno coś bym od ręki podała, w domu mam pod ręką paracetamol w czopkach gdyby coś...
 
Do góry