reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Alex wszystkiego naj, naj dla Alexika! No dobra, szykuj się - jadę do Ciebie:-D:-D:-D Tylko mi tą kaczko-gęś upiecz:-D
Basieniak moim zdaniem to wstawianie w nocy może być od ząbków. Gdyby od alergii to malutka miałaby coś na skórze albo bardzo silny ból brzuszka. U Was jajko już zaakceptowane, ale macie fajnie. A Staś już od skończenia 1 miesiąca życia miał anemię i lekarz kazał mu podawać kwas foliowy i wit. c. I tak się karmimy od 3 miesięcy. Najlepsze jest to, że Staś kocha te leki (bo rozpuszczam w moim mleku i daję łyżeczką):-D Najbardziej lubi Cebion i woli od jabłka:-D A mi się wydaje, że Twoja córeczka może nie mieć apetytu przez anemię. Miejmy nadzieję, że Ferrum pomoże. Ja też dawałam ten syrop kiedyś Łukaszkowi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Alex, a ja sobie myślę odnośnie tego planu, że musicie po prostu trenować i dać sobie czas na ten plan. Może po kilku dniach będziecie się zbliżać do programu tego planu, a jeszcze po paru już go w całości wcielicie. Pomyśl, że to tak jakby Tobie kazano wstawać o 5 rano, a zwykle wstajesz o 7. Przez kilka dni będziesz niewyspana, ale p jakimś czasie już sama będziesz wstawać o tej 5.
 
Alex jak pociecha mi podrośnie to Cię odwiedzę!!!!!!
basieniak no to fajnie, będzie dzidzi smakowac chociaż hehe - moja to az mlaszcze
 
anetka - wiem, wieeeeeeem...! ale ja juz bym chciala, juz miec efekty...!!!! :tak:

magia - spoko, spoko a tak sobie mysle ze z twoja waga moze bys dostala jakas znizke dziecieca na samolot...:-D

sesti - ale obiecujesz?
 
alex he he:-D szybciej ze wzrostem - 160 cm w kapeluszu:-D Ale z tym spaniem Alexika to faktycznie porażka. Nie pamiętam już - on w dzień chyba sporo śpi?

Tak sobie myślę, że muszę w tym roku jakiegoś Mikołaja chłopakom załatwić. Staś będzie miał swoją pierwszą gwiazdkę w życiu, a Łukaszek pewnie ostatni raz uwierzy, że przychodzi do niego PRAWDZIWY Mikołaj. Szkoła burzy marzenia.
 
Ostatnia edycja:
No sporo śpi tak ok 3-4 godzin... :crazy: ma 3 drzemki albo nawet 4 zawsze coś po godzinie i jedna ta tak o 2-3 to nawet do 2.5 h czasem dochodzi... ale weź go obudź jak on taki słodki jak śpi... :-D

sesti - no to jesteśmy umówione :-)
 
Alex no właśnie:-D nie rozróżnia nocy od dnia. A macie noc polarną?

Uciekam obiad gotować, tylko mi tam nie pisać za dużo, bo znów będę czytała 2 dni:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry