reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Corin przesliczne te rzeczy, ale pracochlonne bardzo :szok: i jakie materialy do tego potrzebne zeby to stworzyc...
a jesli chodzi o Age to zazwyczaj tak jest, ze gdy pojawia sie nowy ,maly czlowiek rodziny starsze dzieci mimo tego, ze rozumieja ile czasu trzeba poswiecic pielusznikom pospolitym to i tak na boku daza do zwrocenia uwagi na siebie samych. CHyba czuja sie troszke na boku mimo tego, ze starasz sie im wszystko wynagrodzic i spedzac z nimi czas dla nich przeznaczony.

Dziewczyny doradzcie mi czy jest sens kupowac ta nianie bo szukam opinii na necie i nie moge znalezc :/
CYFROWA NIANIA VIDEO TOMY SRV400 DZIEN/NOC SKLEP (1924871875) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Corin, pewnie że rozumiem..każde dziecko nawet jak tego nie pokazuje to jest troche zazdrosne o młodsze rodzenstwo.. moja np widzę że jak ktoś za bardzo skupia uwagę na młodej, to Misia zaczyna sie glośno zachowywać albo sie wydurniać żeby zwrócić na nia uwagę...
 
Co tu się dzieje? ;)

Mój synek nie jest wielki, jest akuratny i uważać sobie, bo po doopie dam!

Wiśniowa
w ciąży?!
 
Ostatnia edycja:
Dodi ani mi się waż!:-D:-D:-D Bianeczka już ma męża - Stasia:-D:-D:-D
Psocia aaa, mam Cię! Wyskoczyłaś wreszcie zza krzaków:-D Dawidek to super-facecik!

Dziękuję, dobranoc:-D
 
Ostatnia edycja:
My też jedziemy sposobem "spoko będę uważał' :-D Prezesy nie wchodzą w grę, a tabletki te dla karmiących mi nie służą. To co zrobić, a kochać się przecież trzeba :-D:-D:-D

Corin, jesteś Supermamą, taką dobrą i pomysłową, na prawdę możesz mieć 10-cioro, a dasz radę :tak::-)
Dodi zabezpiecza Bianeczkę na dwa fronty, huhuhu
Emka, na nianiach się nie znam :/
 
reklama
Wisienko to na pewno instynkt gniazda:-D no cóż, więc gratuluję Ci pierwsza:-D:-D:-D chodź, chodź, u mnie jest tyyyle do sprzątania:-D
Dodi no, no, teściówka Bianeczki czuwa nad szczęściem synka;-):-D:-D:-D
 
Do góry