reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Balkan Pingwiny z Madagaskaru to i ja uwielbiam hehe :-D:-D

Psotka ja używam wit D w kapsułkach. Chętnie odkupię.

Co do sprzecznych uczuć to już dawno stwierdziłam, że macierzyństwo jest jednym wielkim sprzecznym uczuciem. W jednej sekundzie roznosi mnie w przypływie miłości, a za chwilę mam wrażenie że jeszcze sekunda i przyjadą po mnie na sygnale :-D
 
reklama
Witajcie. No wkońcu doczytalam....
Piszecie o @ ja nie mialam jeszcze ale karmie piersia....a mialam przerwy ponad 6 godz... bede czekać...

Hmm... to ja len jestem bo nie wychodze na dwór na spacerki...ale od jutra zacznę malego hartowac nie ma bata i juz..... bo myślumy od lutego o żlobku...a tam wiadomo.....choroby.....
Ściskam WAS moj wlasnie spi od 9 rano nie spal chyba ze byly 2 drzemki po 20 min a czas kąpieli ten to ma wyczucie....wczoraj to mi zasnąl przed 24 gadula jeden......
 
Psotko zdrowe zdrowe:-) Jutro mi prawdopodobnie tlumik w aucie naprawia i bede mobilna wiec mam nadzieje ze w tym tygodniu sie widzimy??

Zuzu w ogole nie wychodzicie na spacery? Ja to bym oszalała...
 
Ania nie nie chodzimy ale jak jest tak brzydko to nie chce mi się ruszac. Dzis bylo u nas 0 i wilgotno maly psika a czas szczepienia się zbliża, osstanio 2 tyg musielimy przelozyć szczepienie a iteraz jakos nie chce ryzykować .....ale muszę wyjsc .....maly worzony w foteliku do samochodu i z do babc itp. ale na taki dluzszy spacerek ni hu hu...... ale musze to zmienić i nie ma bata. A jak ubieracie swoje?? ja body , spioch. kaftanik. skarpetki, kombinezonik ale nie taki jeszcze zimowy i kocyk i buda w wozku? styka no i czapaaaaaa bo jestem ciekawa strasznie. Maly nie jest spocony ma taki w sam raz kark...ale zawsze mam tę nepewność czy dobrze ubrany.... bo ja jestem zmarżluch....... straszny wiecznie mi zimno a moj tato mówi "***** to i w puchu zmarznie....." heheh
 
zuzu.. ja ubieram małego tak: body z dł rękawem, rajtuzki, bluzka, czapeczka i kombinezon grubszy. Wkładam do śpiworka, który ostatnio zmieniłam na grubszy i do wózka.. Jak bedzie bardzo zimno to mam jeszcze grubszy kocyk.
 
konwalianka dziekuje za info. Ja ubieram w body ale wlasnie z krótkim rękawem i na to spioch lub bluzka spodenie i czasami kaftanik i komb. widzę ze dajesz 2 warstwy i kurtalka... aha.... dobrze wiedziec... moja mama i tak krzyczy na mnie ze np ma bawelniane spodenki i na to kabinezon ze zimno w nozki wiec już glupieje ona to by go upalolila nie wiem jak te babcie...... dodam ze mój jak byl mniejszy mial skórę marmurkowa wiec dlatego też glupieje czasmi mu jescze wychodzi.... PB050180.jpg
 
WITAM WIECZORNIE :-)

Corin
u nas po szczepieniu w nogi mala miala takie kulki wielkie jakby nabrzmiale w tych miejscach, widocznie to normalna reakcja po 2,3 dniach zniknelo jej to :-)
Corin a jak Sebek? dalej chory czy juz wyzdrowial?

psotko ja tez mam Dr brown'sa butelki i super sie sprawdzaja, z innych za duzo leci i mala nie chce pic bo sie ksztusi :-)

Maqnio a moze Rozinka nie jest glodna? chyba dobrze przybiera na wadze nie? a probowalas butelki zmienic? mozliwe ze tak jak psotka pisze ze maly nie chcial pic z innych a z Dr Brown'sa jest ok. Kurcze ty to sie bidulo nameczysz, jak nie jesdno to drugie
reszty nie doczytalam, wybaczcie :-D

mala juz spi od 19:50 :O nigdy jej sie nie zdarzylo w hiszpanii zasnac o tej godzinie, ale wczoraj tez ja polozylam wczesnie, ok 20:20 i spala do 1:30 :-) i to byla chyba najlepsza noc w ciagu calych 4 miesiecy, pozniej wybudzila sie chyba jeszcze z 2 razy ale spala do 10:30 :szok: a zazwyczaj pobudki byly o 8 lub wczesniej. ^^

buziam wszystkie :*

daje wam linka do filmiku, moze jak ktoras ma zly humor to sie poprawi :-D
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KpQiXUD0Kco
 
Ostatnia edycja:
Witam was wieczornie :-)

Ja tez wychodze codziennie, chyba ze leje albo wieje potwornie (nie mam tej oslonki na wozek ). Dzis bylo niby 3 stopnie ale powietrze bylo takie mrozne jakbynsnieg lezal w gorach. Ubieram Ewe tak:
Body z dlugim rekawem, rajtuski, cienkie bawelniane spodenki, sweterek - bezrekawnik (cienki), golfik (tylko oslonka na szyje) i kombinezon i czapa. W wozku mloda owijam kocem i tez nie zauwazylam zeby byla spocona.

Emka, samo zniklo, czy rozmasowywalas to?
 
Ostatnia edycja:
Corin przy balsamowaniu na wieczor pocieralam lekko ale widzialam ze ja to troche bolalo wiec nie masowalam tego dlugo. Ale nie ma sie czym przejmowac, samo zniklo, mozliwe ze to taka reakcja na szczepionke, nie kazde dziecko to ma.
 
reklama
co do szczepień, mi pieleniarka mówila zeby przylożyć watę nasączoną wodą z sodą oczyszczoną < na pol szklanki wody 2 lyzeczki> i tak na noc nawet jak mokre bedzie ponoć pomaga. U nas nie trzeba bylo stosować tego ale moze to coś pomoże u WAS.
Mój zasnąl i chyba dziś pierwszy raz odpuścimy kąpiel..... ooooooo coś się wierci........ już go nie chce budzić bo znów mi zaśnie przed 24 a ja sama mąż do pracy poszedl na nockę.....
Powiedzcie mi co myślicie o żlobku w wielku 6 mc? bo mam mętlik i nie wiem co mam robić..... czy nianie <ale tu trafic można na takie od serca a takie co czytaja tylko gazety....>
 
Do góry