reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Magia żółtko u mnie weszło już dawno:) teraz jestem na etapie całych jajek:) ale przykro, że Staś niestety też alergik, ale mam nadzieję, że i jemu w końcu przejdzie:)
 
reklama
Basieniak aaa, poczekamy:-) no to cieszę się, że u Was żółtko przeszło.

Była u mnie przyjaciółka, która ma koszmarne problemy w domu i tak sobie pomyślałam, że jednak mój małż czasem wkurza, ale to jednak ideał przy niektórych facetach...:tak:
 
Teska zdrówka dla Was!

Aneta, Dodi, Konwalianka mój mąż oglądał te seriale o których mówicie a ja jakoś nie mogę się do nich przełamać. Szkoda mi czasu z jednej strony wciągać się w nowe seriale i jakoś tak. Chociaż to głupie bo na seriale typu "Na wspólnej" nie szkoda mi czasu haha :-D:-D. teraz właśnie ogląda The Walking Dead ale to już w ogóle nie dla mnie, spać potem nie mogę :-p

Maqnio grrr nie dziwię się, że się wkurzasz bo wiem czym pachnie remont - sami dopiero co skończyliśmy...

Psota Szymek też nie chce pić ostatio z butelki i też mamy z aventu. jak był malutki to z niej ciągnął a teraz nic a nic. Muszę popróbować z jakąś inną.

Balkan
brawo dla Matiego za odwagę!

A ja jeszcze nie dostałam okresu po porodzie... i wcale mi się nie spieszy :-)
 
ja też mam ulubione seriale, ale ostatnio pasjami oglądam Pingwiny z Madagaskaru, czy Baranek Shaun :) nagrywają się w ciągu dnia i oglądamy, jak Młody śpi.... :)

Wydrusia, tak jak Asica pisze - zapomnij o tabletkach - odchudzanie to wyłacznie zdrowa dieta i ruch - magiczne pigułki albo Ci rozlegulują trawienie alebo jeszcze na głowę wpłyną, jak są z jakimiś pochodnymi amfetaminy....
 
Dziewczyny, mały mi płakał, chyba przez te zęby, a ja się tak panicznie smiałam, jak głupek z tej bezsilności, chyba jestem jakaś trzepnięta...

Sestinko, ja chodzę na spacery bez względu na pogodę, nawet jak pada, bo Dawidek wtedy mniej choruje.

Magia, to Ty zaprawiona w mrozach jesteś;) Dawidek pije tylko mleko i wodę, nie dostaje żadnych soczków, słoiczków i kaszek, także nie wiem, czy to na ten zęby?

Ania, my z Maqnio też wczoraj poszłyśmy bez czapek i rękawiczek i trzęsłyśmy się jak goowienka w galarecie;) Zdrowe jesteście? ;) :p

Anula
, no Dawidek teraz pije bebilon pepti... super...

Wydrussia, nie truj się tabletkami! Dieta i spacery z Lilou i będzie spoko! Poza tym Ty dobrze wyglądasz! Niunia, chcesz smoczek TT, bo kupiłam dwa, jeden dałam Dawidkowi i nie chce ciągnąć, drugi nowy leży:/

Asica,
skąd ja to znam... walczysz z tarczycą?

Miczko
, ja się gimnastykowałam z tym aventem bez sensu, teraz mam 6 bezużytecznych butelek... ;)

Dziewczyny, dzieki mojej siostrze stryjecznej wiem, że nasza BALKAN, to jest, jak to młoda określiła, ,,spoko, superancka laska", widzicie jaki rekonesans zrobiłam;) hehe;)

Balkan, dzięki za deklarację ,,opieki" nad Agulą:*

Dziewczyny, czy któraś z Was używa witaminy D w kapsułkach? Oddam całe opakowanie:)

EDIT: Marcin patrzy się jak piszę do Was i mówi: ,,Jezu Wy już macie prawie 4000 stron, rekord robicie, czy moda na sukces?" hehehe:))))
 
Ostatnia edycja:
psotka - tarczyca ok ale poc sie u mnie wdarło... długo brałam hormony, poza tym ograniczony wysiłek ze względu na serducho... ale jak mnie neurolog nastarszył to 16 kg w 3 m-ce poszło, ale dalsze wydarzenia to zaprzepaściły
 
heh, psotka ale zartowniś z Twojego Marcina..nie przejmuj się..ja czasami mam tak sprzeczne emocje, że szok! ja podobnie jak Ty staram sie z Tymkiem wychodzić bez względu na pogodę, ale widzę na osiedlu, że tylko ja tak hartuje dziecko, bo ni żywej duszy..
 
reklama
hej Slonca!!

sąsiedzi walili do 17!! wiec zmyłam sie z Ziutką do mamy, co by dziecie mogło ciutke pospac..i pospało..1 h. u nas jest dramat z jedzeniem mleka, juz nie wiem co mam robic zeby fruzia chciala pic. W nocy owszem wypija 3-5 butelek po 150 ml za to w dzien za chiny ludowe mleka nie ruszy. Dzis od 1;30 w nocy nie wypiła ani kapki..zjadła tylko troszke marchewki w dzien, teraz po wielkiej walce zasneła na głodno...juz mi brak pomysłow...eh

psociu Wow moj zieciu zaczął pic wode - brawo!!!a kupka faktycznie moze byc na zeby. ziutka robi ciemno zieloną i tez z odrobinką sluzu:*
wisienko tule cie z całego serducha i łącze sie w bolu - wiem jak taki armagedon smakuje....:*
sis, Lili :*:*:*

co do spacerow to my tez smigamy wlasciwie co dzien chyba ze gradobicie i wiatrzysko na dworku to sobie odpuszczamy.

buzi for all!!!
 
Do góry