reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Hej:-)
Psocia, Sesti u nas ludzie w szkole mówili, że koszmarnie zmarzli, ziąb łokrutny, a ja nic nie czuję:-) może dlatego, że wychowałam się niedaleko bieguna zimna na Mazurach. Pewnie ze mnie niedźwiedź polarny:-D Chodzimy twardo do szkoły - teraz jesteśmy tacy wprawieni, że dojście zajmuje nam tylko 30, a nie 40 minut jak wcześniej:-)
Staś coś dziś marudzi, że szok. Wybuchy płaczu co chwila. Zęby, niewyspanie, nie wiem...
Dodi Sesti spóźnione, ale szczere życzenia dla czteromiesięczniaków!!!!
Konwalianko

Staś też pierwszy raz ma odparzenie od pieluchy - a raczej uczulenie na Dadę. Dziadostwo. No i chyba jajko nie przejdzie:no: Na policzku zaostrzenie do czerwonego suchych krostek (co ciekawe po kilku dniach dopiero, a nic innego nie wprowadzałam), ulewanie koszmarnie (właściwie wymioty) od 3 dni. No, to nabiału raczej na razie testować nie będziemy:baffled:
Psocia a dawałaś Dawidkowi coś nowego do jedzenia? Śluz w kupie może być objawem uczulenia. Chociaż podobno np. wodniste kupki mogą się pojawić przy ząbkowaniu.
 
Ostatnia edycja:
Wisienka super, że smakuje:) i u nas z wagą wygląda, że pomaga:) więc oby i u was:)
Magia a właśnie miałam pytać jak tam u ciebie z jajkami.... A, i pisałąś kiedyś, że po jakim czasie mogą być efekty?? Ja jak na razie od piątku rana jej jajka i wygląda, że jest ok. Na skórze nic nie ma, kupki standardowo z małym problemem ale nie gorszym niż zawsze, no i jakoś pory snu jej się pozmieniały i senna trochę bardziej jest ale to chyba ni kwestia jedzenia... chyba że się mylę...
I rzeczywiście zimno dzisiaj... nawet uda mi zmarzły... czyżby pora na rajstopy pod spód już była...
 
Psotka ja taka madra jestem ze wczoraj na spacer poszlam bez czapki ani nawet zadnego kaptura zeby zalozyc nie mialam... Po 45minutach bylam w domu bo by mi uszy odmarzly chyba!

a ja okresu chyba jeszcze nie mialam... Pisze chyba bo to co mialam to chyba krwawienia poporodowe jeszcze byly, bo do okresu jakies niepodobne.
 
Witam!
Glowa mi dzis peka az oczy bola, dlatego nie odpisze wszytskim ale jestem na biezaco:tak:
Psota my jestesmy pod tym wzgledem "doswiadczeni"pierwszy sluz pojawil sie gdy maly mial jakies 3 tyg welimiowalam wtedy z diety biszkopty bo one szkodzily ale pozniej sluz wracal ja bylam na diecie, maly bral dicoflor30 i delicol po czym stracilam pokarm przeszlismy na bebilon pepit bylo ok na tym mleku jakies 2 mies i pojawil sie sluz po czym znowu dicoflor ale sluz juz nie znikal zmienilismy mleko na humane z mct i jest ok a jakis czas mamy przejsc na "normalniejsze" mleko,u nas chodzilo o nietolerancje laktozy
 
Hej Kochane przepraszam że się nie odzywałam ale miałam gości... U nas wszystko ok znalazłam dziś tabletki za 137zł na odchudzanie i patrze je zamówić:-) zobaczymy :-)
 
Madzia - ja podobnie jak Psotka 1 kroplę Devikapu daję, tzn teraz nie daję bo w witaminkacj które bierze jest wit. D i brałby 2 dawki

U nas dziś były 2 godziny krzyku, masakra, teraz slo sobie śpi bidulek :-(
 
wydrusia - nie pomyśl, że się wymądrzam, ale nie kupuj żadego świństwa, wszystko ogólnodostępne na odchudzanie jest szkodliwe. Uwierz ja mam ogromne doświadczenie z odchudzaniem, przez wiele lat ze sobą walcze... przez hormony
 
Magia, no to kiepsko z tym żółtkiem.. u nas chyba nic nie zdziałał a jadłam juz drugi raz..Tymek odparzył pupę przez kupę, bo mąż nie zauwazył ze ma i mały ze 2h w niej chodził dopóki nie wróciłam..
 
reklama
Basieniak no, niestety może wychodzić na skórze np. po tygodniu. Przynajmniej u Łukaszka tak było. Najpierw pobudzenie wieczorem, potem za 2-3 dni bardzo dyskretne zmiany na skórze, prawie niewidoczne i pogłębiające się z każdym dniem, a po tygodniu pełen rozkwit.
Konwalianko Basieniak trzymam kciuki, żeby u Was przeszło żółtko. U mnie to było do przewidzenia. Łukaszek ma najwyższy stopień uczulenia na jajka.
 
Do góry