reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Dodi nie znam się zbytnio na tym sprzęcie... ja robiłam inhalacje nad zwykłym garnkiem pod ręcznikiem wlewając koło 8 kropli olejku i rewelacja na katar - od razu człowiek lepiej oddycha:)
 
reklama
Miczka ty małpiatko ja zdycham a ty dalej o sledziu:-p
dodi ja tez i dlatego rzuciłam się na tego śledzia

Tak nie dobrze było mi tylko w ciązy:baffled:
basieniak sliczna mała i gadułka świetnie narzeka a minki Mila robi identyczne
 
Ostatnia edycja:
My dzisiaj gościliśmy i bylismy goszczeni:) Mamy butelkowe, mam przepis na mniam drinka, pije się jak soczek:) 0,5l absoluta lub finlandii, 1l sprite, 0,33l piwa lech premium, 1 red bull light, wszystko miesza się w dzbanku i nalewa do szklanek. Ja nie lubię białej wódki, ale w tym drinku wcale jej nie czuć, pyyyszności:)

To ja się z Wami rogalami dzielę, a Wy takie zołzy:pPP ;)

Wisieńko, dziękuję w imieniu męża, on już sam dzisiaj nie da rady podziękować... ;)

Popłakałam się czytając o Kasi, straszne!
 
uciekam spać bo moja mała ma chyba jakiś czujnik, który informuje ją, że poszłam późno spać więc może by tak jeszcze dołożyć do tego i pobudzić się z krzykiem częściej... i wczoraj ten czujnik się włączył więc dzisiaj idę nadrabiać;)
 
Nie ma nikogo. Trudno poszaleję sama i idę spać:-D
s040.gif

s020.gif

r025.gif

m030.gif

b020.gif

k005.gif

b025.gif

k015.gif

k050.gif

g065.gif

g131.gif

b035.gif



Psota a jesteś, a co to za kurcze dyskryminacja
d040.gif
 
reklama
Witam nocną porą :-D

Burak już od godziny śpi, więc od godziny miałam taką jakby labę. Robiłam w kuchni pseudo tortille. Nawet fajnie wyszły.
I udało nam się wyrwać do kina :-D

To straszne, że taka młoda kobietka zginęła... Ja nawet nie wyobrażam sobie, co czuje jej mąż w tym momencie.
 
Do góry