reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witajcie mamuśki.
dołuję się coraz bardziej. bylismy we wtorek na szczepieniu, przedstawiłam lekarzowi wszystkie wyniki , usg i powiedziałam , ze 10 dzień bez kupki a ten że położy nas w szpitalu, bo tak byc nie może. ostatecznie zapodałam setny już chyba czopek i dostałam skierowanie do paradni gastrologicznej. dzwonie tam, a tam zapisy na połowę stycznia!:angry::no:. więc podpytałam trochę babeczke i poradziła dac mimo wszystko małemu zupy jarzynowej, i dodac oliwy z oliwek. spróbuje, ale poki co mały wariował do południa, nie chce jeśc i płacze. wszystko be. wczoraj tez takk było do poludnia, a potem nie ten sam Fifi. Zaczynam się zastanawiąć czy on oby za mało nie je i może dlatego nie ma tych kupek. bo u mnie pokarmu za duzo nie ma, ale sztucznego nie chce nawet powąchac, taki łobuz. i rób co chcesz:szok: zapisałam się wiec prywatnie do kobietki, która przyjmuje w tej poradni, za tydzień na 18. w niej całą nadzieja, może ustali małemu jakąs dietkę, bo podobno więcej badań już nie zrobią 3 miesięcznemu dzieciątku.

corin, orchideo, kkasiulko, mmarta only, konwalianka- pozdrawian, inne mamusie również.
dziękuje za porady na priv. buziaki
 
reklama
Widzę, że u was ząbki idą pełną parą... u nas ślinienie i zajadanie rączek idzie na maxa ale jakoś na szczęście marudna szczególnie nie jest no i jakoś nic na tych dziąsłach nie zauważam zmienionego...
Mam do was prośbę... cały czas chcę coś zrobić na ścianie z pokoiku małej, i na chwilę obecną mam takie dwa pomysły z naklejkami (niestety takie duże naklejki są dość dorgie...) co o nich myślicie? I który bardzoej się podoba? (wielkość naklejek jest proporcjonalna do wielkości ściany - to co widać to cała ściana)
3.jpg 3a.jpg
A, Wisienka Sinlac małej zdecydowanie smakuje - dzisiaj zjadła prawie całą porcję dla dzieci 4-5 miesiąca... a teraz śpi po niej smacznie:)
 
No no żąbki żąbki,.... U nas tez rączki do buzi jakby mogly to i 2 by sie zmiescily. ;-) mam takiego lenia ze szok! Zagońcie mnie do roboty,,,,,,,,,
 
Hej Kochane ja dziś od 4 na nogach :-/ potem miałam drzemke kilka min :-( chyba Lili kaszka nie posłużyła z hippa :crazy: obiadek zaliczony i teraz smacznie śpi :-) wczoraj kupiliśmy jej krzesełko do karmienia takie 2 w 1 :-) moe później służyć jako stoliczek i krzesełko do zabawy :-) w styczniu robimy remoncik pokoiku dziecięcego dla Lili :-) a ja hmmm czekam na okres :-D bo dzis powinien zapukać :-) Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki! :-) DLA WSZYSTKICH SOLENIZANTÓW/SOLENIZANTEk DUŻO ZDRÓWKA! :-)
 
Hehe czekacie na @ a ja myślalam ze wy z cyca dalej dajecie?? Bo ja karmie i jeszcze nie mialam @ ech no to ja sie nie stresuje ze nie mam hehe cmoki. Mój wlasnie se spiewa .......
 
My już jesteśmy po spacerku, zrobiliśmy dzisiaj 9 kilometrów:) Rogale mamy, ale ceny tych pyszności znowu poszły w górę od zeszłego roku... no ale raz nie zawsze:)))

Malutki śpi, a ja kończę malować paznokcie, muszę o siebie zadbać, w końcu jedna z moich żoneczek przyjeżdża;)

Balkan, ja zawsze kupuję w tej cukierni http://www.gruszecki.pl/

Wisieńka, Maqnio, Wydrussia
tadam! dostałam okres, juuupi!!! ;) A spóźnił mi się 14 dni;] Trzeba być deb.ilem, żeby się z okresu cieszyć, hehe;)

Maqnio, no wiesz! Musialabym być mega świnką, żeby Ci rigala nie zostawić;) Pewnie, że będzie!

MADZIA, dziękuję!

Zuzu,
my z Dawidkiem będziemy się modlić, żeby wszystko było dobrze i na 100% będzie:)

Danuśka,
bidulko! Ukochaj Panią Igunię;)

Sis, a Ty focha masz Rybka?

Mama monis, witaj!

Basieniak, mnie się podobają te z kubusiem.

Wydrussia, Dawidek nie toleruje niczego, co produkuje HIPP... A! Kupiłam dzisiaj Dawidkowi pajacyk z Kubusiem, pokażę Ci później na gg;)
 
Ostatnia edycja:
Szanowna pani PSOTKO, nie wyrazam zgody na pokatne pokazywanie sobie zdjec na gg, jednoczesnie chcialam zauwazyc iz mamy na tym forum miejsce pt "szalenstwa zakupowe", ktore to idealnie nadaje sie do publikacji takich zdjec ;-)

Noooo, nie badz żyła, pokaz spioszki, no pokaaaaaaa :-)
 
Corin, eeeee yyyy ... ;) ja pozakuję Wydrussi, bo ona bardzo lubi kubusia;) Ale ok, umieszczę gdzie trzeba;)

EDIT: Już;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Psociu :-) a no ja czekam :-) Pyrduś dziś mega grzeczna :-D az w szoku jestem :-) he he jedna z 3 żoneczek przyjeżdża :-) a na wiosne wszystkie 3 :-D normalnie zakochałam się w tych śpioszkach :-)masakra:-D idę w poniedziałek na zakupy :-D
Hej Corinka :-)
 
Do góry