reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
MILA ZASYPIA, O MATKO NIE MAM PARY JUZ WCALE
Psotko buciki te Kozaki Bronx Gulia 13770 chocolate - Damskie Kozaki Bronx - butyk.pl

Maqnio a jak tam odbyło się powitanie z Rózinka, tęskniła
Emka to super, ze soczek dziła
Corin u mnie to samo
konwalianka każdy kupuje jaie mu się podobają a tym bardziej jak się babcia dokłada. Jakby mi się dokładała powiedzmy połowę to szukałaby, jak najdroższego:-D
dodis mam nadzieje, ze to nie zapalenie, niestety się nie znam
zuzu wieki cię nie było Buziaki
Ania mi się własnie przypomniała, ze Maciek tez zezował długo, potem nosił okulary ale do podstawówki przeszło
 
Ewa sie obudzula na kupe, juz 7 dzis. Ale nie goni jej, robi normalne.

7?? Ładnie... Mój Filip dzisiaj 2 zrobił. Jedną małą z rana, drugą wielką pod wieczór i jak na niego to jest duużo ;-)
Już 2 razy pod rząd obłożył się swoim królikiem do spania i się "dusił", a jaki zadowolony był jak mu zdjęłam z ryjka jego śpiocha-maskotkę.

A właśnie apropo kup... Mamy karmiące mm jakie kolory kupek mają wasze pociechy? :rofl2:
 
No to juz sie przekonalam ze ja surowego jablka dawac malej nie moge. Dzisiaj tez jej sie cofnelo chociaz nie tak duzo jak wczoraj... Jutro sprobuje z gotowanym.
Mala byla dzisiaj taka kochana ze nawet placek upieklysmy:-) Kopiec kreta-sernik. zrobilam na probe, jednak normalny mi bardziej smakuje. Jesli ktos ma ochote to moge sie podzielic, na kolacje idealny:-D
 
reklama
A Nico wykapana i polozona do lozeczka, zobaczymy kiedy zasnie bo jak na razie to rusza wszystkimi czesciami ciala, piszczy i
gada do misiow na karuzelce

Ania bosz... ale bym zjadla kopiec kreta. Chyba sobie go kupie i tez zrobie ^^ mm...

Ps. nie zapowiada sie zeby zaraz zasnela, piszczy na calego :confused2::oo:
 
Ostatnia edycja:
Do góry