reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

orchi, ale balsam sos?? bo nie widzialam takiego, jest tylko zwykly balsam dla dzieci z nivea ten z niebieskiej serii... uzywam go dla Michaliny od dawna juz, bo mała na razie ma jeszcze oliwke emmolium do cialka.. ale spokojnie moge ci go polecic, sama tez sie nim codzinnie smaruję, bo na razie nie chcę uzywać zadnych ostrzejszych zapachów poki karmię..
W rossmanie kupuje ten balsam, 400ml chyba 14 zł kosztuje..

Wisienko, super, widac że Milka zadowolona, u mnie nie ma takiego basenu gdzie mogłabym z małą pojść..a szkoda:)

Spadam na spacerek z malutką, bo małż i Misia na budowie, patrzą jak okna wstawiaja:)

No to se poszłam....A. ma wózek w bagazniku...musze czekać aż mi przywiezie...brrr
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzien dobry male i duze czorty!!!!!

u nas nocka lepsza - pobudka co 2, 2.5 h zapchanie smokiem i dalszy sen.jak na Rózinke to mistrzostwo świata!!!Zauwazyłam, ze jak dostaje mniej jedzonka ze sloiczków to lepiej spi, takze dzis znowu rano tylko marchewka i cały dzien post jedzeniowy - oczywiscie mleczko jak najbardziej of course:) zobaczymy jak bedzie dzis:)

wisienko foty Mili cudne, normlanie oczeta ma do pożarcia!cudna!
psotka ja to Dawidka lovam o taaaak, moj przystojniak słodki!
sister wy to wiecie, ze kochamy was do szalenstwa!!!
orchi wow mam nadzieje, ze ogarniecie sie Tomeczka to tak na dłuzej juz bedzie!!! buzi dla Miski!
konwalianko u nas tez zeby ida i normalnie masakra jakas, marud wielki i Rózina tez ciagle podrapana mimo ze manicure zrobiony, buzi
mailuj zyjesz kobieto!! super, wpadaj tu czesciej co!? bo inaczej lac cie będzie trzeba:*
emka Słonko nie martw sie tak, nawet najlepszej mamusi zdarzaja sie taki wypadki, najwazniejsze ze Nico cała, tulimy!!!
magia :*
malami kochana najwazniejsze ze dziecie przybiera na wadze, nie przejmuj sie tak i pamietaj ze kazde dziecko rosnie indywidulanie i nie ma co porownywac ...buzi buzi
basieniak super, ze bioderka ok

całej reszcie buzi!
a i najwazniejszy news dnia dzisiejszego: w ost. weekend listopada jedziemy do cioci psoci i Dawidusia!! hura!
 
To się lipcówki rozjeżdżają nono:) super- maqnio, psota koniecznie foto relacja;)
maqnio gratki za lepszą nockę!!!!
Natalka zalicza 2gą drzemkę po wyczerpującej zabawie z dziadkiem- foto na wątku.
dodi hehe my dziś też bez spaceru- domujemy:)
 
maqnio ty się nie ciesz bo nam moze tez wypadnie ta ostatnia sobota:-D:-D I spotkamy się pod koziołkami prędzej niz na wiosnę:-D:-D:-D:-D
sesti nie ma to jak dziadek, wymeczy do zaśnięcia. Ide polukac
 
sesti no foty beda obowiazkowo:-)
wisniowa słonce ja w takim razie juz szaleje z radosci i przebieram nozkami z niecierpliwosci co by Was poukochiwac:)

a i wyderki sie jeszcze niebawem do nas zapowiedzieli :-):-)

młoda tez spi, tzn. obudziła sie po 45 min. troche pomarudzila, pospiewała, wypila soczek i poszła dalej w kimke (oczywiscie w miedzy czasie skarpetki i portki trza bylo jej 2 razy ubierac, bo porozbierała) nosz:-)
 
Helol!!!!Maqnio super ze po troszeczku Rozinki spanie sie normuje,spotkanie za spotkanie tez bym sie spotkala tylko ze ja mieszkam ażżzżz na mazzurach wszedzie dalekooo :-(wisienka tez planuje wybrac sie z Nadia na basen ale to za jais czas jak polubi bardziej wode chociaz zauwazylam ze juz coraz lepiej np dzisiaj zrobila takie kupsko ze cala po plecy sie ubrudzila wiec ja raz ciach i do umywalki nawet jej sie podobalo :-)my juz po spacerku ,emko nieprzejmuj sie,
 
Maqnio toż ekshibicjonistka z tej Róziny:-D Ja tylko Pol da rade zerwac się ze szkoły to pojedziemy w sobote. Najpierw miałam samam ale wiesz jaka podróż z dzieckiem potem w niedziele ta z Polem ale zapomniałam, zę w sobotę na noc przyjeżdża jego brat z narzeczoną 18 Psotka ma ubaw więc chyba będzie po 18 sobota. No ale nie wiem dokładnie jeszcze . najwyżej sama do was przyjadę.:-D:-D:-DAuto pożyczę od sister :-D:-D
Teska Mila zawsze wyla jak się ja wyciągało a w wodzie zadowolona. Mimo to poszliśmy tylko na 20 minut żeby się oswoiła.

Mila zjadła , nie uwierzycie CYCA i zasnęła
Psotuś ty nas powyganiasz kochana. No i przez ciebie starłam podłogi i kurze:baffled:
 
wisienko no mowie ci, mam nadzieje, ze Rozinie to rozbieranie w krew nie wejdzie (szczególnie jak bedzie rozwrzeszczana nastolatką:szok::-D) a psota racja - przekurzy nas na bank jak sie jej na głowke zwalimy:-)
teska buzi Słonce!
 
maqnio no super, że w nocy lepiej i proszę już tego nie zmienieć:)
Wisienka no lekarz kazał nam zacząć podawać słoiczki a po tygodniu kleik i/lub sinlac. To generalnie kaszka zalecana dla alergików bo nie ma mleka ani uczulających w nim składniku a robiąc ją na wodzie ma wszystkie ważne składniki jak kaszka mleczno=ryżowa no i właśnie zaleca się ją też dla dzieci które mało przybierają na wadze...
A i miałam napisać, że u nas ostatnio jakoś gorzej z kupką bywa... niby jest raz na 1-2 dni i pomiędzy jedną a drugą ani mała się nie napina ani nie stęka ale jak już zwyczajowo w trakcie jedzenia zaczyna robić kupkę to aż bordowa się robi - tak się napina, wygina jak może i krzyczy i płacze no szkoda mi jej strasznie:( i nie wiem co może być przyczyną:( dzisiaj było troszkę lepiej ale ogolnie jest tragedia...
I my dzisiaj chyba bez spacerku... chwila wietrzenia była u ortopedy a teraz chyba choć troszkę posprzątam... może;)
 
reklama
Do góry