reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Balkan ja tez stram sie wrocic do 36 ale stanelam na 38:tak:
Posta, wyobrazilam sobie Ł na miejscu Marcina, ony by tak sie wkurzyl i uciekl w srodku mszy a mnie zabilby wzrokiem za smiech:-D reszta on nie ma poczucia humoru;-)
 
reklama
sesti, u mnie to samo, co niecałe 3 godzinki pobudka na jedzenie...i smok nie działa, a raczej jeszcze bardziej ją wkurza...nic tylko cycki na wierzch i heja..oby minęło..za to w dzień juz tak czesto nie chce jeść..
 
sis :*:*:**: Dawidek :*:*:**:
tak nawet mi wczoraj słuchaj masaż stópek zrobił :szok::szok: może coś chce hahahah :confused::-D Ja tam odleciałam po 15minutach masowania hahahaha :-D:zawstydzona/y:
Boszzz wiecie co durnie pracują z moim :baffled: we 3ech dziś robią te badania bo im się pokończyły teraz no i wiadomo 3ech lekarzy musi ich przebadać więc pól dnia w pupie :baffled: ale jeden z nich po wejjściu do gabinetu laryngologicznego wyszedł z w minutę pani daoktor do Niego "nie przyjmę pana bo ma pan brudne uszy :baffled::szok:,mogę za 50zł wyczyścić woskowinę :szok::-D" wiecie co w śmiech pół przychodni wpadło ale wybierać się na badania i nie wykąpać ??? :baffled:
Mój wrócił z uśmiechem bo stwierdził,że dobry ma słuch :-D teraz się męczy u okulisty a później neurolog :-D:-D:-D
sestinka moja ma znów odwrotnie w dzień malutko spi ale noce ok puk puk odpukam :-D:-D
dodiś a czy balsamu używałaś lub używasz tego nawilżającego ?? Bo nie mogę Go dostać nigdzie może w rossmanie będzie hmmm
 
Ostatnia edycja:
Orchi cos jest w powietrzu bo Ł tez zcayna pomagac, w nocy wstaje robic mleko, przebiera malego, zostaje z nim:tak:
Asica daj znac o co chodzi...
Bartek zawsze spiw dzien 3-4 razy po pol godz dzis spal juz raz godz co juz bylo dla mnie szokiem, wstal zmienilam pampersa i spi znowu juz 15 min:szok:a od tyh pije 180ml mleka przy kazdym jedzeniu na dobe 7 razy a czasami placze bo chce jeszcze...
 
Anula, no to mój ma poczucie humoru;) Najgorsze było to, że ksiądz mnie zawołał do czytania pisma, całe policzki sobie pogryzłam, bo nie mogłam przestać się śmiać z Marcina;)

Sis,
SZOK! ale pozytywny szok:) może wreszcie się ogranie:) Buuuziule!
 
Dobra idziemy wietrzyć dupki hihi :-D:-D:-D bo się zasiedzę :-D:-D
sis hahaa p[rzypomniało mi się jak mojemu tacie przy komunii św komunia wpadła w piersi mojej przyjaciólki bidny nie wiedział co zrobić ale Ona sama sobie wyjęła już mi komunii n9ie udzielił tak mu łapki chodziły hahahha :-D:-D
Anulka wiesz cod la mnie to tak ta pozytywna chmura by mogła wisieć cale lata hahahahaha
Obyśmy sie zapeszyły :-D:-D ale wczoraj aż do teściowej zadzownił ,że kremówki zrobił hahahahaha pdlizuje się bo ma urodziny niebawem :-D:-D:-Dcwaniak no
mailuj wielkieeeeeeeeeeee buziaki dla Was i wracaj do nas cholera bo tęskno !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Witam i ja poniedziałkowo:)
My już po wizycie u ortopedy i wszystko ok:) bardzo się cieszę bo ostatnio coś mała za słabo rozstawiała nóżki ale odpowiednie noszenie i masaże przy zmianie pieluchy jak widać pomogły:) następna wizyta jak zacznie chodzić...
Magia a no daję jej dalej i dzisiaj przyszła kolej na sinlac zgodnie z poleceniem pediatry. Na razie mała dawka ael chyba bardzoej jej to smakuje niż marchewka czy jabłuszko:) dobrze pamiętam, że ty też Łukaszkowi to dawałaś... To ma mieć taką prawie płynną konsystencję? Spodziewałam się, że będzie gęstsze... No i ciąglę się zastanawiać czy już próbować jajka lub mleko czy jeszcze poczekać... A czym twoja alergolog motywowała to że koniecznie już??
 
Witam witam :)

U nas nocka dobra, pobudka o 3:30 potem o 8 :))) ale dał mi pospać Mateusz :) Martwię się tylko jego wagą.. wczoraj zważyłam go na zwykłej wadze (ze mną i beze mnie) i wyszło mi w ubraniu z pampersem 5900 g czyli pewnie waży gdzieś 5,5 max 5600g. Mało :( Sprawdziłam dzisiaj w książeczce siatki centylowe to na jego 3 i pół miesiąca to jest 3 centyl!!!! w czwartek idziemy na szczepienie to dokładnie go zważymy ale obawiam się, że trzeba będzie go dokarmiać. Ale z drugiej strony kurcze, karmię go na żądanie, w ciągu dnia je co 2 godziny. Nie wiem co o tym myśleć. Może jest po prostu drobniejszy i tyle?

Magia - obiad uratowany ;) na szybko pałki z kurczaka na grillu zrobiliśmy :)
maqnio - mój Mateusz też wędruje w łóżeczku, najczęściej ląduje w poprzek (już niedługo nie będzie się mieścił) ale zdarzyło się też kilka razy właśnie obkręcić o 180 stopni. A ostatnio w nocy zdjął półśpiochy :)
em_ka - nie zazdroszczę wczorajszych przeżyć, najważniejsze, że Nice się nic nie stało!!
konwalianka - ja mojemu też non stop paznokcie podcinam a ten bierwant ciągle się gdzieś podrapie, masakra normalnie. Przedwczoraj podrapał się tak, że przez całe czoło ma krechę, po prostu jedna pozioma linia prawie od skroni do skroni :/

Spóźnione życzenia dla wczorajszych solenizantów i solenizantek :)) i dla dzisiejszych of course too :)))

Wczoraj dostałam bukiecik róż od męża, chyba z 20 ich jest a może i więcej, z przeprosinami, że nam weekend zepsuł.. ech.. powiedziałam mu, że wolałabym dostać ten bukiet z innej okazji no ale cóż.

Ok uciekam bo na spacerek się dzisiaj z koleżanką umówiłam. Trochę w strachu jestem bo zapomniałam poprosić męża żeby mi gondolę do auta zniósł i będę musiała schodzić z Mateuszem w foteliku w jednej ręce i gondolą w drugiej ręce :/ i torebka na plecach ech... będzie ciężko po schodach..

Miłego dnia wszystkim!!
 
reklama
Witajcie
Byliśmy dziś z Milą na basenie. Na oswajanie a wodą:-D Podobało jej sie a juz na pewno sie nie boi. Foteczki na wątku
Psoteczka, Maqnio Buziaki dla was i dla Dawidka i Rózinki.
Wydrusiu wczoraj już nie wpadłam tak mnie młody wymęczył.:-D
Orchi Miłego spacerku i &&&&&&&&&& za trwałą poprawę
dodi, mailuj, konwalianka, miczka, Ania i wszystkie nie wymienione buziaki
basieniak dobrze, ze bioderka ok a co dajesz z tym sinlackiem jak go się podaje i dlaczego zalecony. ???????
malami witaj
 
Do góry