reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
ja tu jezdem heheh ale Nico mi spi na rece :confused2:

psocia jakie powodzenie masz, facet z wozkiem rozowym to nie takie byle co :-D
na mnie sie ludzie patrza jak kolo wozka fretek biegnie. Oooo co to za sensacja. Jedni maja pinczery i yorki miniaturki, a inni maja fretki.


ej nie rozumiem co z ta kupa ma Nicole :confused::baffled: juz 5. dzien daje jej sok i juz na prawde zwiekszylam dawke na tyle, ze powinna spokojnie robic kupe no i co? i g***o !! wczoraj nie zrobila, dzisiaj nie zrobila i juz tak sie zwijala, brzuch caly twardy, wlozylam jej czubeczek termometra z 2 razy i polecialo, najpierw jak pure pozniej taka rzadka ze hoho, jak woda. Wiec w czym jest problem, skoro wystarczy ruszyc 2 razy termometrem i pozamiatane :confused::confused::confused: i zaden pediatra mi nie moze pomoc znalezc przyczyny..
 
Ostatnia edycja:
mój syn zasnął już na noc:-D:-Dbędzie ubaw w nocy nie ma co ....

co do ubierania ja nie zakładam kombinezonu zostawiam to na mróz . ... mam podobny z polarku do psotkowego i super się sprawdza no i w zapasie wożę zawsze koc....
corin to taki nowy magiowy komplement
taaak magia właśnie mi się przypomniało że nie wiem co u mojej synowej ...margerita hop hop
miczka i jak długi czekałas aż się obudzi.......:-D:-D
alex dałaś czadu ... zamawiam udko ....moje mielone się dzisiaj chowają
em ka a może ona już czeka na malutką stumulację ....:confused:bo przecież jak jej dokucza to mama zawsze pomoże a to czopeczek a to termometr u nas był moment że mały nie zrobił kupy zanim nikt mu nie podniesie nóg do góry i czasem tak się mu i godzinę te witki podnosiło ... aż mąz się wkurzył i powiedział stop a ja bym dalej kontynuowała kupkowy rytuał no i syn musiał samodzielnie strzelic kupala,.....

em ka to super musi wyglądac jak pędzi za wami przy wózku ... hehehhe

psotka ty z domu nie wychodz bo ci te chłopy spokoju nie dają :-D
 
Ostatnia edycja:
MADZIA nie sadze, bo napina sie przez caly dzien, strzela takimi bącurami jak stary chlop, podnosi nogi do gory, wygina sie. Gdyby mogla zrobic to by zrobila, chociaz przy baczku zeby cos pobrudzila pieluche, a tam nic, czysciutko, tylko nasikane :baffled:
 
a masaż ? podnosiłam nogi do góry za udka i kręciłam raz w jedną stronę raz w drugą podginałam nóżki , bujałam nawet na swoich kolanach a maja leżała wtedy na brzuchu ....jeszcze mi sie przypomniało jak nosiłam ją przodem do świata to podkurczałam jej nóżki tak jakby siedziała na nocniku , do odbicia też podpierałam stópki dłonią i miała pokurczone stopy ..

i jeszcze jedno a może ty najedz się suszonych śliwek ...? nie wiem czy karmiące mogą
 
Ostatnia edycja:
Madzia codziennie jej masaz robie brzuszka, podginam nozki i uciskam nimi brzuszek, krece na wszystkie strony i jedyne co puszcza to baki :baffled: :baffled:a juz nie mam sily. 100 razy bardziej wolalabym 6 kup dziennie niz ich brak.
a fretek ma jedna trase w pamieci i wtedy biegnie kolo wozka, ale gdy chce isc w inna strone lub inna droga to wtedy nie ma szans i wlazi do koszykaa z wozka:-D
 
hej dziewczynki

my mamy dzisiaj dzień pełen wrażeń i bólu.. pamiętacie jak mówiłam o palcu, że mi wrósł paznokieć i ropieje? NO i niestety dzisiaj byłam na zabiegu usunięcia wrostu i niestety całego paznokcia:no: mimo znieczulenia - bolało, zwłaszcza czyszczenie wrostu..nie ma butów, które mogłabym założyć a to oznacza, ze nie pójdę w święto zmarłych na cmentarz a tak mi zależało.. pierwszy raz od 4 lat jestem tu i chciałam odwiedzić ukochaną babcię a tu nic :-(

byłam z małym na spacerku, po podwórku, bo tylko kapcie na nogi wsadzę.. kupiłam mleko bebilon pepti - zobaczymy..
zaraz was doczytam, to odpiszę..
 
reklama
miczka i jak długi czekałas aż się obudzi.......:-D:-D

Obudził się w końcu i poszliśmy na spacer. Ale żadnego taty wózkowego nie spotkaliśmy :no: Mamy zresztą też nie. A ja zmarzłam jak piorun.

Konwalianka współczuję, najadłaś się bólu. Oby teraz szybko się goiło

Emka co do śliwek to ja też kiedyś tego próbowałam. Jakoś szczególnie nie pomogło ale może u Was zadziała. Na początek możesz pogotować śliwek suszonych i wypić sam wywar.
 
Do góry