reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Anulka moja czapek nie nawidzi :-D:-D zakładam jej czasem dopiero w windzie jak zaśnie dobrze :-D:-D:zawstydzona/y:
sis no właśnie On mi też mówił na chrzcinach,że super sprawa a ja wiesz ściemniasz ale ponoć daje lepszą koordynacje nawet :tak::-D
Kurde Wy już w kombinezonach na spacery a moja dziś w bodach i grubym sweterku była zakryta kocem :-D:-D tzn spodnie czapkę też miała hahaha ale napisałam :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
No zasnęła :-D ciekawe na ile na 20min ?? :-D
Ja nie ubierałam jej w kombinezon bo pediatra mnie opierdzielił ostatnio :no::zawstydzona/y: ,że za ciepło jej i dziecko przegrzewam :baffled::baffled: a miała bluzeczke spodnie sweterek taki cieniuchny i kombinezon właśnie :baffled::baffled:
aaa tam każdy ubiera jak uważa :-D:-D rączki miała ciepłe karczuś też to zimno jej nie było
 
Orchi u nas trasznie zimno ludzie w grubych kurtkach chodza, ja gdy ide w cienkim plaszczyku czuje sie jak odmieniec:-Dja zakladam body z dlugim,rajstopy i kombinezon ale ja mam typowo jesienny, dosc cienki:tak:
 
A ja dziś byłam w bluzce na spacerze z dlugim rękawem :zawstydzona/y::-D i ciepło mi było wiaterek był przyjemny słońce świeci do teraz więc zimnicy nie ma :-D
Teraz bym zjadła arbuza a tu dooopa nie mogę :-D:-D:-D
 
nosz kurde a mój śpi i śpi :dry: jak ja sobie zaplanowałam, że pójdziemy na spacer to on już drugą godzinę śpi... jak tak to 30 minut i po spaniu. Co za chopak na opak :nerd: a na dworze tak fajnie było, teraz widzę, że już się wiatr zerwał. I zaraz się ściemni :baffled:
a wiecie, że w sobotę śpimy o godzinę dłużej? :tak: tylko ciekawe kto to wytłumaczy naszym maluchom...
 
U mnie wschod wieje chlodem:-Da co do spania nie martw sie moj spi 3-4 raz po pol godz:-D
Miczka ja tez sie boje ale moj wstaje rowno 7 wiec nie bedzie tak zle:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nadal jest pieknie, musze nauczyc rodzinke samoobslugi. Zeby wrocili do domu i odgrzali sobie zarelko, wtedy moglabym dluzej pospacerowac z młoda. A tak, ja ogarniam obiadowo rodzinke a mloda w miedzyczasie zasnela w lozeczku. Pospi pewnie do 17 a wtedy nie ma juz po co isc na dwor :-(

Kurde, dziewczyny co ja zrobilam. Zjadlam 2 usmazone boczniaki. Dopiero jak konczylam grysc drugiego to dotarlo do mnie ze po 1 to sa grzyby, wiec. Iezkostrawne, a po 2 smazone. Mam nadzieje ze Ewunia nie odchoruje tego :-(
 
Do góry