reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Orchi wlasnie chodzi o to zebys zostala, chyba nikt z nas nie ma tyle radosci w sobie co TY:-Dkaszke i ja daje maly zjada 90ml lyzeczka i domaga sie wiecej ale na tym koncze, wczorj tyle zjad i po godz 150ml mleka no i zasnal o 20 wstal 1.30.Ja daje ryzowa o smaku malinowym kupuje tak jak Wisienka bez mleka robie na naszym
Wisienka ja daje i nic sie nie dzieje, ja podobno wcale mleka ni chcialam i od 4 mies jadlam zupki i dobrze bylo:-D
 
reklama
Anula kochana jesteś poprostu staram się nie myśleć o problemach chociaż czasem nie da się ;) ale teraz mała daje mi powera do życia :-D i mam w pupce problemy :-D zawsze jakieś rozwiązanie znajdzie się co nie ?? ;-)
cholerka może spróbuję i ja jutro z tą kaszką :nerd::-D
Corin hahaha faktycznie dziś temat "zasrany" na czasie hahahaha
 
Wisienka właśnie wróciłyśmy od lekarza i mała waży 5600 a już ma 4 miesiące i tydzień...lekarz powiedziałże tragedii nie ma bo nie zeszła poniżej 3 centyla ale powodów do radości też nie szczególnie bo nadal poniżej 10... mam zacząć jej podawać zupki i owoce co tam w słoiczkach jest dla dzieci powyżej 4 m-ca jak jej posmakuje to nawet kilka razy dziennie a po tygodniu jeszcze wprowadzić kleik bezglutenowy... trochę mam obawy bo chciałam jeszcze tylko piersią karmić ale chyba będę musiała się przekonać... no i za 3 tygodnie mamy kontrolę i przed nią jeszcze badania krwi i moczu mamy zrobić...
zuzu nie wiem jak ci pomóc bo moja jak miała tydzień to przez kilka dni tylko z butli jadła a teraz nie ma mowy... nie wiadomo czemmu... nawet mi lekarz dzisiaj mówił, że miał maluszka który praktycznie od początku był karmiony mlekiem z piersi ale łyżeczką bo inaczej nie chciał... ale próbować dalej możesz nigdy nie wiadomo...
 
Wrócilismy jakieś 30 minut temu z 3godzinnego spacerku, nogi mnie bolą jak cholera;) Ale było suuuuper, uwielbiam jesień, zdjęcia odpowiednim wątku;)
Pisałam Wam kiedyś, że ciągle na spacerach mijam kobiety z wózkami i żadna jakoś nie jest skora do rozmowy, no i nic w tej kwestii się nie zmieniło, ale dzisiaj idę sobie przez las, wsłu****e się w szum drzew, a tu nagle krzyk, ,,niech pani zaczeka, halooo!" obracam się, a tam koleś leci z różowym wózkiem i macha do mnie, myślę sobie o co mu chodzi, no ale dobra, poczekałam, im był bliżej tym bardziej byłam zadowolona, że zaczekałam, takie ciacho;) No i resztę spacerku spędzilismy już razem, hehe;) Kurcze, to jest paradoks, łatwiej z tatusiem spacerującym złapać kontakt, niż z mamusią, eeee, te baby;)

Miczko,
to są kule rumowe z bakaliami:)

Em_cia,
wy też macie przeboje z tą kupą... oby się ustabilizowało!

Asica, Anula, witajcie!

Corin, od patrzenia się nie utyje;) chociaż, patrząc na mnie, wszytsko jest możliwe, hehe;)

Emi, zapraszam na ciacho, do Przeźmierowa nie masz daleko;)

Dziób, u
danych zakupów! :)

MADZIA,
Ty jesteś ale agentka, hehe;) ja tam nie zaglądam do kibelka;)

Mailuj, buzi!

Wisieńko,
nie kopię, tylko chciałam Cię nóżką posmyrać;)

Zuzu, ja nie mam koncepcji co można zrobić, mój synek pije z butelki dr brown'a.

Alexandra, hehe, dobre z tą kaczką czy gęsią;) A jak kręgosłup?

Sis, przemyślałaś propozycję? :))))

Dziewczyny, czy któraś z Was nosi tę opaskę Power Balance?
 
Ostatnia edycja:
Orchi, tez sie tak staram robic ale nie zawsze sie udaje przez sytuacje z Ł ale co tam bedzie dobrze:-)ja na poczatku dalam 30 ml nic nie bylo i zwiekszalam. Teraz je 90ml tak jak pisalam co dla niego jest malo i czesto porawia mlekiem bo placze ale oczwiscie lyzeczka w butelce kasza jest nie do przyjecia. Wlasnie zjadl i juz spi:-Djablko nawet zje ciut ale marchewki nie chce
Basieniak jesli nie ma innego wyjscia nic nie poradzisz,Wisienka daje kasze i widzisz mala przybiera. A przeciez piers nadal bedzie miala
Psota, powiem ci ze ja spceruje po parku i tez zadna nie zagada albo odpwiedza tylko za to ze straszymi babciami szybciej a duzo ich tam chodzi z dzieciaczkami:-)
Zuzu,Moj pije z lovi maja bardzo miekkie smoczki
 
Ostatnia edycja:
sis mój kuzyn nosi chwali sobie baaardzo :tak::tak: a pogadam z moim jak wróci z pracy ja to jestem za ale wiesz....:baffled:
Anulka no u mnie też o mojego chodzi gada ;-);-) ale czas wziąć się w garść :-D:-D:-D
 
Psota cholercia... to ja lecę na spacerek!!! :-D:-D:-D tylko mój mały śpi :confused2: no nic, posmyram go, może już się wyspał :cool2: tylko u mnie same babki chodzą z wózkami. I są tak samo rozmowne jak u Ciebie. I nic nie działa na nie mój uśmiech szczery...
 
Miczko, Anulo, u mnie dokładnie tak samo jest z tymi kobitami, usmicham się, coś zagadam, a one nic, nie ogarniam. Ja Tomka też pierwszy raz widziałam dzisiaj, a córkę ma miesiąc młodszą od Dawidka:)

Sis, no właśnie ja noszę od kilku dni i powera mam;)
 
Psota mnie za to zagaduje chlopak ze szkoly srdeniej chyba mysli ze jestesmy jednym wieku:-Dmieszka w bloku obok, jakis czas temu pytal czy mam slub i czy dlugo tu bede mieszkala:-Da i dodal ze jak maly podrosnie moze mu zalatwic fajnego psa:-Da Dawidek jaki misio:-Dja tez wrzucilam w fotce w czapie na zime :-D
Orchidea jaka mala mine zrobila, zla matka meczy dziecko czapka:-Dmoj piszczy gdy zakladam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry