reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
hej, ja dzisiaj zapalam światło..
ewidentnie coś zaszkodziło mojemu dziecku, bo o 20 musiałam mu pomóc zrobić kupę i skończyło się na 7 rzutach i poszedł spać.. tyle, że od godziny dalej się męczył, więc teraz siedzi na bujaku i gada z kotem..
znowu naprodukowałyście co nie miara!

maqnio, buty przepiękne.. ja uwielbiam takie - ech..a zmiana męża - super, oby częściej
kwoka, wszystkiego naj dla maluszka
psotka, ale pyszności..mniam mniam, kule? a je możesz zjeść?
alex, łączę sie z Tobą w bólu :tak: mój mały też stęka przez sen - biedaki

Magia, brawo dla uparciucha - Stasia!

miłego dnia mamuśki
 
Dzień dobry o 4 rano!!!!

Tak żeby bylo mało i żebym się "przypadkiem" nie wyspała, bo przecież 3 pobudki od 19 - 4 to wcale nie tak wiele moje dziecko postanowiło ostentacyjnie nie iść spać :baffled: mąż, choć bardzo cierpliwy, nie wytrzymał tej presji i po prostu mu nerwy siadły więc wzięłam małego do salonu i SE siedzimy :baffled::baffled: faaaaaaakkkkkkk....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Wczorajsza wizyta u kręglarza - MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wyłam z bólu jak nie wiem, bolało nawet po powrocie do domu. miczka nie wiem co to za szpilki ale trochę się wczoraj zdziwiłam jak zobaczyłam, że wcale nie są takie cienkie jak mi się wydawało :szok::szok::szok: wcześniej ich nie widzialam bo mialam je wbite obok kręgosłupa a teraz 2 poszły na boczki (hmm tak jakby na końce miednicy...?) a jeden... w kręgosłup.... ałłłaaaaa ale bolało... Najgorsze, że on co chwile podchodzi i je dokręca... :no::no::no: myślalam, że umrę a on do mnie standardowo - zrelaksuj się!!! Weź i się ku... relaksuj... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: I ja mówię czy nie mógł by mi w zamian jakiegoś masażu relaksacyjnego "trzasnąć" a ten do mnie, że nie bo by mnie bardzo... bolało :confused::confused::confused: a ja do niego: to możliwe, żeby coś jeszcze bardziej bolało niż to?????:dry::dry::dry::no: dostalam zestaw ćwiczeń i wio do domu.

Maqnio - śliczne buciki, ja sobie kupilam sukienkę i śliczny płaszczyk na chrzciny. Jeszcze tydzien i z głowy ten chrzestw. Wrzucę fotki to wam pokażę... No i chyba mój biust nagle powrócił do bardzo dawnych rozmiarów :-) zawsze marzyłam, że po ciąży mi się zmniejszy no i mam... :tak: szkoda tylko, że takie worki z tych cycuszków.... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
witam

alex powodzenia ze chrzcinami ... no i mam nadzieję że kręglarz sadysta pomoże :tak:
maqnio bardzo mi się twoje butki podobają ... ja się szukuje na wielkie zakupy przed powrotem do pracy teraz omijam sklepy wielkim łukiem
psotko no nieciekawie z tą tarczycą trzymam kciuki za dobre leczenia i nie zazdroszczę - tulę

czytałam was wczoraj i normalnie śmiac mi się chciało : zapal światło, zgaś - :-D:-D:-D:-D

em ka jak stolec ofkors nie twój :-D:-D:-D

corin ehhh ty to masz widoki nie ma co .... :tak:u sąsiadki też urokliwie kto wie może latem :confused:

magia to wyczyn że ho ho - brawo :tak:nasza sprytna stopa :)

asica cieszę się że z kupką ok i ta krewka to tylko pęknięte naczynko

psotka jak jeszcze raz zamieścisz takie foto to jak nic całe lipcówki zjadą na wz - kę :-D:-D:-Ddobrze ma z tobą ten twój mężuś

mailuj a ty gdzie ?

eh a mnie dziś wzięło na wspominki 4 miesiące temu mały się urodził i całe nasze życie stanęło na głowie.... nie nie że negatywnie ale jest inaczej ....tyle zmian , tyle nowych obowiązków ....ale jest cudownie,dzieci to skarb , bycie mamą to najpiękniejszy cud na świecie ...rodzicielstwo zmienia, uwrażliwia ....ehhh popłakałam się bo przecież wszystko przed nimi tyle trudów, ... tyle pytań bladzi po głowie
jaką pójdą drogą , kim będą ... to chyba jest życie...
 
Ostatnia edycja:
Madzia jak przeczytałam Twojego posta o macieżyństwie to i ja się popłakałam:-D zgadzam się z Tobą w 100% to najpiękniejsze co może kobietę spotkać.. nie wyobrażam sobie już życia bez tej małej istotki..

sto lat dla FILIPKA..oby wszelkie skoki przeszły bez rozpaczy a zdobywanie umiejętności przychodziło niezwykle łatwo..
ale ten czas leci...

mój Tymek już śpi po godzinie zabawy w łóżeczku turystycznym (chyba będę musiała w domu podmienić drewniane łóżeczko na to, bo w nim jakoś lepiej mu się śpi..) kupa zaliczona :-)haha, kawa dla mamy też i 2 kawałeczki ciasta- szarlotki.. jeszcze jest, więc jak ktoś chętny to zapraszam:tak:
 
Heloł:-D
Madzia Święte słowa. Ja też ostatnio miałam takie refleksje. Bycie mamą to mój sens życia. I nawet lubię te nasze eskapady do szkół i gotowanie leczo i innych pierdół, bo mam dla kogo:-) Tylko nie cierpię znosić wózka po schodach, bo też kręgosłup mi wysiada:baffled: Kocham te moje dzieciaki. Ale nam przyszło. Jesień Pani, jesień;-)
100 lat dla Filipka!
Psotka Ty nie śpij, tylko już piecz obiecaną wuzetkę:-D Będę Twoją trzecią żoną jak nic:-D Nie mam co prawda takich szpil jak Maqnio, ale mam seksowny gorset:-p
Konwalianko to co to zaszkodziło Tymusiowi? Noż z tymi kupami to obłęd jakiś! Ciekawe czy Nicolce udało się dziś zrobić.
No kochana, dawaj dawaj tę szarlotkę. Mniam:tak:
Alex Współczuję nocki. No to byłaś w gabinecie tortur, he he;-) Jak w "Dniu świra" : "Cziuje? Boli?" i wkręca te iglice:-D
 
Madzia, latem tez jest pieknie :-) przyjezdzaj koniecznie :-) moge was przenocowac ;-) i wszystkiego najlepszego dla Filipka :-)

Wogole to dzien dobry wszystkim :-)

Mloda spi, ide farbowac wlosy, bo siwa jestem jak moja mama :-/ (tylko ona ma platynowy kolor naturalny)


No i chcialam sie wziac za to broszke, patrze w przepis a tam jak wół stoi zeby ciasto wieczorem wyrobic. No to d... W niedziele wyrabiac bede, bo jutro rano ani w niedziele rano czasu miec nie bede na pieczenie. Nie ma to jak weekend, co? ;-)


No i prosic was chcialam o kciuki, bo syn moj mutro bierze udzial w biegu legionow (tak sie nazywa ta impreza), a ze ambitny jest i marzy o wygranej, a wasze kciuki maja magiczna moc... To wiecie... ;-)
 
Ostatnia edycja:
tak tak psotka wstawaj nie masz czasu a 2 blachy minimum trzeba machnąć
magia może cię przyjmą w tym gorsecie :-D:-D:-D:-Dale maqnioowych szpilek nie przebijesz :-D:-D:-D to już nawet nie myślę w co ustroi się wisienka i psotka:-D:-D samo boa?
corin byłoby super tylko ta cholerna kasa NO I WIELKIE KCIUKI ZA SEBKA &&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Doberek kochane :*:*:*
U nas nocka ok pobudka o 5.30 :szok::-D dziamganie cycusia i wielkaaaa kupka :zawstydzona/y::-D teraz już trzaśnięta jest jakaś pewnie zaraz padnie a ja poleżę sobie z małą a co tam :zawstydzona/y::-D:-D
corin naprawdę mieszkasz w przepięknej okolicy !! Ja góry kocham są wspaniałe i mają wiele "tajemnicy" w sobie coś cudownego a jesień w górach mniammm te liście pięknie ...ale się rozmarzyłam hahahaha :-D:-D
madzia jeden nocleg u Corin jeden u mnie hahahaha :-D:-D
Ło matko mężowie cóka Róża Sis wisieńka co Wy żeście nabroiły hahahaha ??? :-D:-D:-D fariatki no :-D:-D:-D
Ja na szczęscie wu-zetki nie lubię :baffled: więc jeden kawałek więcej macie do jedzenia hihi :-D:-D
No moja mała sobie odnalazła stópki i teraz co chwilkę nogi w górze i trzyma się na nóżki aż na boki się przewraca :-D:-Dśmiesznie to wygląda do tego szczypie cholerka moja :-D:-D
konwalianka ze te kupki żeby Tymuś już się nie męczył :**:*: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry