reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Wisienko Dobrze, że zapaliłaś, bo nie lubię po ciemku siedzieć;-) Super Milusia! Chwyta nóżkę ślicznie. Słodka jest. Życzę Wam, żeby obyło się bez gorączki i sensacji po szczepieniu. A naczyniaczek ma identyczny jak mój Łukaszek:-) i w tym samym miejscu. Normalnie prawie go nie widać, tylko pojawia się jak np. płacze.
Psotka I zjadły mi Twoją wuzetkę;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Magia ja się nawet nie przejełam nim bo Mackowi zszedł identyczny więc cóż taki urok moich dzieci. Przez te pierwsze lata pokazywał się jak płakał albo zmarzł, czyli jak u Łukaszka:-) A Psota chyba w ciemności chciała właśnie resztki pożreć:-D
 
Magia, specjalnie dla Ciebie jutro zrobię jeszcze raz, hehe;)

Wisieńko,
dobrze, że zapalilaś, bo spać nie mogę, myślę o tej nocy poślubnej, hehe;) i nasza żona Monia, też spać nie może;)
Tak, ja kruszynki z łóżka wyżeram tak Marcin naświgał, hehe;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry