reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
psotka jesli chodzi o nastepna dzidzie to ja cie doskonale rozumiem ,
Maqnio butki pierwsza klasa ale ja w szpileczkach nie chodze mam wysokie podbicie i bola mnie strasznie nogi po wysokim obcasie i skurcze łapia , wole plaskie buty
ide lezec jakiegos mam dzisiaj strasznego doła chodze i płacze cały czas , sama nie wiem co sie ze mna dzieje jakas płaczliwa sie zrobiłam
Dobranoc kochane i spokojnej nocy dla was i maluszków
 
Wisienko super, że w us poszło bez bólu no i 700g w miesiąc to dobry wynik... u nas nawet 400 nie ma:( i jutro idzieny do lekarza na ważenie...
malamii ja smaruję pupkę bepanthenem ale tylko na noc bo jak nie ma kupy to nie zawsze jej wtedy zmieniam pieluchę... a jak na początku troszkę się zaczerwieniła to wtedy też bepanthen co zmianę pomógł:) a tubkę mam kupioną jeszcze przed porodem i ledwo co z niej zeszło do tej pory...
psota oby udało się zawalczyć o kolejne maleństwo bez poważnych konsekwencji dla ciebie:) bo teraz nie tylko o sobie musisz myśleć podejmując taką decyzję, ale i o Dawidku...
ja dzisiaj tak tylko na chwilkę, bo byłam u koleżanki z małą cały dzień:)
a tak ad pytania o kurorty nad morzem to może Corin masz jakieś miejsce do polecenia w górach bo bym z mężem i z małą i ze znajomymi z 2 dzieci (2 lata i pół roku teraz) na początku marca chciała sę w góry wybrać trochę na nartach pojeździć a przy okazji, żeby jakoś dla dzieci i osób które z nimi bez nart będą siedzieć też przyjemnie było... Bo jak na razie jeździłam na wierchomli, pilsku i jaworzynie ale tam gdzie nocowaliśmy to bym z dziećmi nie pojechała...
 
Hej Kochane u mnie dzień ciężki i noc chyba też nie za ciekawa się szykuje :-( cały dzień mnie brzuch bolał i mi nie dobrze... Głupia zrobiłam sobie kanapke z zimnym pomidorkiem i popiłam zimnym sokiem z lodówki :-( Lili usnęła o 19 a o 20.30 :-( ciężka noc przed nami chyba :-(
Psocinko a mogła bym kawałeczek prosić?:-) taką ociupinkę:-)
Kwoka moja waży 6375g i mierzy 63cm
Sis buciorki bajerka :-) na męża pewnie podziałały :-) jak Cię zobaczył od razu się ocknął:-)
Wisieńko Kochana nawet nie wiesz jak się cieszę!:-)
Malamii okna u mnie też się proszą :-D
Corin na który głosować?:-)
 
sis to co z tą tarczycą jest kurde ??? :-(&&&&&&&&&&&&& za lepsze wyniki :*:*:* Dawidek :*:*:*:*:*
maqnio kochana pewnie ,że taki moment przyjdzie :*:*:* moja w dzień wiesz jak śpi mówiłam Ci ostatnio więc wiem mniej więcej co przechodzisz chociaż to pewnie pesteczka ;-):tak: buty wymiatają !!!!:-D:-D
Ja używam od początku sudocremu dla małej sprawdza mi się rewelacyjnie i jest mega wydajny :tak::tak:
A ja usypiałam małą po 19 i zasnęłam razem z nią :no: spałam godzinkę :zawstydzona/y: padnięta byłam bo Miśka dała mi troszkę po popłudniu popalić ;-)
 
Psota alez mi sie spodobala ta wz! I mysle zobie, tez zrobie:-) Spojrzalam na przepis... czytam czytam czytam i czytam... I mysle sobie ile z tym roboty! Wiec ostatecznie doszlam do wniosku, ze moze jak juz nasze spotkanie dojdzie do skutku to mi taka upichcisz:-D
 
reklama
Do góry