reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Corin umówiłam się na piatek bo to dzisiejsze wezwanie było na wczoraj:sorry:U mnie nie skończy się na karze niestety bo musze zapłacić 10% plus odsetki a te odsetki za tyle lat to masakryczne będą:no:
Maqnio witaj skarbie. dzisiaj dopieściłam, całe m a teraz z nerwów to chyba okna pomyję
Corin ja biorę ale sie nikogo nie pytałam i Mili nic nie jest
 
reklama
Heeja!sorki ze bez doczytania ale mala nie daje mi doczytac a juz odp to wcale ,od jakiegos czasu bardzo mocno domaga sie towarzystwa ,a ze ja tylko pod reka jestem ewentualnie misie jak ma dobry humoor wiec niemam czasu a bardzo brakuje pogaduszek z wami na bb,boje sie ze do mnie tak sie przyzwyczai ze z nikim innym niebendzie chciala zostac jakbym chciala gdzies wyjsc ,a bym chciala :sorry2:u nas dzisiejsza nocka fatalna pobudka co 2 godziny ale chyba niepowinnam narzekac Maqnio tyle juz przeszla i przechodzi ,superbohaterka jestes,Psotko super ze Dawidus zdrowiutki ciesze sie razem z toba,Alex zdrowka,Corin wspolczuje przezyc z tesciowa,renus moja tez antysmokowa:dry:magia gratki dla stasia ale wygibasy robi:-Dwisienko tule wiecejniedopczytalam sooorki:zawstydzona/y:
 
Właśnie chciałam pisać że może da sie cos jeszcze załatwić w urzędzie Wisienko, warto spróbowac..

Corin, nie wiem czy można, ale podczas ciązy nie wolno więc moze podczas karmienia też nie??

Teraz doczytalam w necie że podobno można brac:)
 
Ostatnia edycja:
Poczytalam bloga wisienki i Corin ,czyta sie jednym tchem ,niby proza zycia ale jaka wciagajaca szczegolnie jesli zauwazasz ze ma sie podobne ma sie problemy i od razu lzej na sercu
 
nie wiem jak wasze bobasy dzisiaj ale moja dzisiaj wyjątkowo marudna, wyjatkowo domaga sie towarzystwa i wyjątkowo ma problem z dłuższym spaniem w południe- moze to zasługa tego ze wieje i pada i nie była młoda wietrzona :confused:
ledwo zrobiłam pomidorową i placuszki z rodzynkami a chciałam jeszcze duszony ryż z porem i fetą, nie wspomne o prasowaniu i czytaniu neta:-p
no moja to chyba antyskowa bedzie bo mleczko na smoczku nie zacheciło, próby podania smoka na śpiocha skończyły sie na rozbudzeniu
 
Renusia Zuzia chwyciła smoczka jak tylko wróciłyśmy ze szpitala ale moja kuzynka miała problem bo jej synek nie chciał ssać i dopiero niedawno (a ma już 2 miesiące) załapał smoczka. Próbowała różnych i ktoś jej podpowiedział, żeby dała smoczek w kształcie kuleczki i jego łapie, z tego co wiem to Canpol takie robi.
Alexandra współczuję i trzymam kciuki za szybką poprawę
Basieniak,Danuska kiedyś robiłam 6 weidera ale jak byłam na kontroli po cesarce to mi moja lekarka powiedziała, że po cc 4 miesiące nic nie można robić, hmm no i nie robię ale chyba muszę zacząć bo moja nieodparta chęć na słodycze, które Zuzi nie przeszkadzają odkłada się na brzuchu:(
Dziób no ja też mam problem, żeby z tatusiem się dogadać. W zasadzie najlepiej mu tylko jedzenie uszykować, posprzątać i wyprać i nie pokazywać na oczy. Mam już tego dosyć a mój szanowny mężulek oczywiście nie rozumie o co mi w ogóle chodzi
Wisieńko Aż brak słów na to, że takie dupki po świecie chodzą ale dzielna z Ciebie kobietka. Myślę, że dobrze pojechać do US i szczerze porozmawiać a sprawę pewnie da się jakoś załatwić. Myślę, że nawet z tymi odsetkami da się coś zrobić, na pewno mieli już takie sytuacje i można to jakoś obejść.
Corin hmm ja jak byłam przeziębiona to pani w aptece poleciła mi syrop dla dzieci Lipomal i go brałam, o rutinoscorbin też pytałam i mówiła, że lepiej ten syrop ale podejrzewam, że co farmaceuta to inna porada
Idę szykować obiad i na szczepienia z małą.
Miłego popołudnia życzę.
 
emi mi juz rece opadają z tym smokiem, próbowalismy tommee tippie, avent, MAM, rosmanowe kauczukowe. A jakich ona próowała to wiesz? Sąsiadka mi powiedziała zeby spróbować smoka w ciepłej wodzie pomoczyć przed podaniem by go bardziej zmiękczyć
 
reklama
emi ja nie wiem czy ten z Canpola cycowemu dzieciatku przypadnie do gustu- twardy i taki spory jest
renusia jaki masz smok? mojej cycoszce pasują lovi- taki kształt rozciaptanego sutka mają:) Spróbuj jeszcze tak- jak bedzie w dobrym na stroju lub lekko senna podmienic szybciutko sutek na smoka - i tak potem zostawic
wisienko 3mam kciuki zeby dobrze sie sprawa zakonczyła
dziewczyny nie wiecie co u pippi? kiedy ostatni raz zagladała tu?
 
Ostatnia edycja:
Do góry