reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Dodi raczej nie pomożecie. Po rostaniu z ex zrobiliśmy rozdzielność majątkową i sprzedałam mieszkanie, w którym mieszkaliśmy żeby spałcić dlugi jakie narobił w czasie końca naszego małżeństwa. I mimo, że wtedy to mieszkanie należało do nas 5 lat to okazało się, ze muszę zapłacić podatek dochodowy wraz z odsetkami za sprzedaż tamtego mieszkania bo policzyli mi faktyczną własność od dnia wyroku rozdzielności w ramach , której mieszkanie w całości zostało dla mnie. Nie miałam zielonego pojęcia o tym a notariusz wówczas zapewniał mnie, ze nie musze podatku żadnego płącić.. Ja żyłąm sobie w słodkiej nieświadomości a teraz właśnie dostałam wezwanie do US. Nie wiem jaka to będzie kwota ale teraz każda jest dla nas duża.:-:)-:)-(I nie ważne, ze pospłacałam długi tego Dupka , które on narobił wożąc swpją lalę po hotelach i kupując jej biżuterię w Kruku!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Danuśka, mój mały też ma ostatnio problemy z zaśnięciem. Jest tak padnięty, ze płacze już z samego zmęczenia.
My też mamy taką huśtawkę jak Wy, ale mały wytrzymuje w niej góra 10 min. Więc niestety muszę ją sprzedać.
Asica, mój mały zjada 4 x 180 ml mleka i 1 x 180 ml zupki, do tego pół słoiczka np. jabłuszka. karmię go dwa razy w nocy i nikt nic mi nie mówił, żebym nie karmiła.
Corin, gratulacje ząbka!
Madziu, mój mały jak zje np. o 13 180ml zupki, to między 16 a 17 już dopomina się jedzenia.

Oczywiście nie doczytałam Was do końca, bo czeka obiadek :-). Może wieczorem córcia pozwoli mi dorwać się do kompa :-).

Dużo zdrówka dla chorych maluszków i mamusiek !!!
 
wisienko a czy za te pieniądze kopiłaś może nowe mieszkanie ?bo wtedy wiem ze nie płąci się podatku ... ja też wierzę że kwota nie jest duża i że sobie razem z tym poradzicie - tulę
 
Ostatnia edycja:
Madziu właśnie, ze nie to było wieeele lat temu. Myśmy kupili tamto mieszkanie na kredyt , który zaciagnęła spółdzielnia za 15 tyś wkładu i spałciliśmy 6 a ja je sprzedałam za 25. bo reszta była w kredycie i ci ludzie go przejeli. Mój ex narobił 18 tyś długu!!!!!!!!!!!!!!!!! Zostało mi więc 7 tyś z czego 3 dałam mu a 4 zostało mi na "start z Maćkiem w nowe życie" bo moja firma się zamknęła i starciłam pracę. No i zanim znalazłam nową to potrzebowałam pieniedzy na wynajem mieszkania. Cieszyłam się, zę zaczynam na czystej kartce i pozbyłam się długów, które i na mnie ciązyły bo bylismy jeszcze przed rozdzielnością jak on szalał z wydatkami na kredyt gdzie się dało. Dlatego szybko zrobiłam rodzielnośc jeszcze przed rozwodem. No i to się teraz zemściło:no: A to mieszkanie kupilismy teraz na 100%hipoteki. Więc nie podciągnę tamto pod to i chyba tez czasowo nie da rady. Boje sie tych odsetek cholernych.
 
hej czorty!!

u nas nocka jak to nocka z Fruzia, pobudka co 1h, normlanie to dziecie na jakis zegarek w doopce swojej małej nosz, ale i tak jestem happy, bo po chwili zaraz usypiała, czyli mamuska pospała dzis 5razy po 1h i jest rzeska i wypoczeta:-)

uf doczytałam:

Magia :*:* zageszczam mlodej mleczko, najpierw kelikiem, teraz kaszka a czort i tak sie budzi i tak, czyli to nie kwestia glodu...chyba, sciskam i duzo zdrowka kochana!
wisienko tylko 2 razy szmata przejechałas? no wstydz sie babo:-)a ja myslalam, ze poł nocy szczoteczka szorowałas:-D:-D:-D a tego dupka trza by za jajca powiesic...ehh..tulam:*Danuska super, ze po szczepieniu i ze Niunia krociotko plakala:*

Balkan zdrówka dla Matiego!

Corin piona u nas tez podubka co godzine...:)

Miczka i wszystkie bez humorku... tule:*

Alex zdrówka!

Dziob, kkasiulka trzymajcie sie cieplutko i oby klopoty były przejsciowe!!

sis, psocia, orchi :*:*:*

milego dnia!!
 
Wisienko, idz do skarbowki do osoby ktora sie zajmuje twoja sprawa. Porozmawiaj szczerze i otwarcie. Powiedz jak bylo i jest. Do mnie tez sie odezwali po latach, grozilo mi kilka tys do zaplaty. Pojechalam, pogadalam. Trafilam na ludzka urzedniczke, pomogla mi napisac pismo do naczelnika, skonczylo sie na 80 zl kary. Trzymam kciuki, moze nie bedzie tak zle. I koniecznie wez ze soba Mile, male dzieci zmiekczaja urzednicze serca ;-)

Maqnio, piona :-)


Dziewczyny karmiaće, czy mozemy brac rutinoscorbin? Aga chyba sprzedala mi katar
 
Ostatnia edycja:
reklama
ufff no chwila spokoju... druga drzemka skończyła sie po 20 minutach i rozgotowanym obiadem. Nawet ziemniaki nie zdążyły się ugotować. Wsadziłam małego do fotelika i mimo całego maruda postanowiłam zjeść. Noszzz chociaż tyle dzisiaj dla siebie bo żołądek do kręgosłupa mi przyrastał. A on pomarudził, popłakał, smokiem porzucał aż w końcu padł :confused2: nawet go nie ruszam do łóżeczka bo zaraz znowu będzie awantura.

A w międzyczasie przyszła do nas paczuszka z hippa - jabłuszko, łyżeczka i kupony do rossmana. Fajnie, będziemy dzisiaj próbować.

Na temat facetów dzis się nie wypowiadam bo już nie chcę sobie nerwa jeszcze większego zrobić.

EDIT 2 minuty później:
nooo to się naodpoczywałam...
 
Ostatnia edycja:
Do góry