reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Wisienko, powiedz co to za środek na ta kabine, bo to moja zmora, plissss :-)

wydrusia, apetyt wróci jej na pewno:0 dobrze że chociaz cos zje bidulka malutka:)

Biancia lezy z goła pupka, bo coś krosteczki takie malutkie jej sie porobiły...nie wiem dlaczego, może od hugissów?? bo wczesniej nie miala nigdy

alexandra, kurcze co za pech, oby sie polepszylo szybko, bo mały coraz cięzszy a kręgoslup musi wytrzymać jeszcze to noszenie:) moja niunia też czasami od wielkiego święta zaśmieje si e w glos, ostatnio jak ja trzymałam na rękach i klepałam po pampersiaku i cos do niej mówiłam, podobało jej sie że hej:)
 
Ostatnia edycja:
Hej to i ja sie do wisielczego nastroju dolącze:-(
Tylko ja mam problem z dogadaniem się z tatusiem a nie z synkiem :( Najlepiej sie nie odzywac o nic nie pytać w niczym nie przeszkadzać, zrobic jeść posprzatać i zniknąć z pola widzenia. Odechciewa mi sie wszytkiego. Mam ochote sie spakować i wyjechać.
 
dziób mam nadzieję że to taki przejściowy kryzys porozmawiaj z mężem na spokojnie - tulę
alex ho ho to się narobiło a jest już co nosić :wściekła/y:kuruj się

kkasiulka i jak po wizytach ? i już nas nie opuszczaj bo przyjadę i nakopię ci w tyłek :dry:

wisienko i ja chcę i ja ..... :-D

a u nas od paru 10 minut drzemki co 1,5 godziny - jezuuuuuuuu kiedy się skończy ,
no i dziś zaliczyliśmy pierwszy przewrót z brzucha - jupi!!!
 
dziób ja się na "tatusia" powoli nakręcam bo skoro juz mu się dzis zaspało i musiał zostac w domu to mógłby cos pomóc- a on poza zrobieniem mi rano sniadania kima i kima i budze juz go 10 raz wrrrrrrrrr
 
Wisienka, Ty to tytan z tym sprzątaniem jesteś. Ja od rana uprasowałam 2 pralki i jedną wstawiłam, spakowałam letnie buty do torby i to by było na tyle.... powinnam poćwiczyć, ale dziś coś nie mogę się zebrać.... może, jak Mama przyjdzie...

a'propos ćwiczeń to ja robiłam i Konwalianka 6 weidera..... strasznie nudne.... i trudno powiedzieć czy efektywne, bo nie wiem, jak by mój brzuch wyglądał przy innych ćwiczeniach - generalnie się wstąpił (niestety nie w całości) i mięśnie brzucha mam niesamowite.... teraz robię ćwiczenia na nogi i pośladki i na brzuch też czasami....

Alex, współczuje. Mam nadzieje, ze kregaż dobry, żebyś nie cierpiała.

jeżeli chodzi o smoka to ja Mateusza wogóle nie uczyłam - po prostu zassał i już....
 
Hej to i ja sie do wisielczego nastroju dolącze:-(
Tylko ja mam problem z dogadaniem się z tatusiem a nie z synkiem :( Najlepiej sie nie odzywac o nic nie pytać w niczym nie przeszkadzać, zrobic jeść posprzatać i zniknąć z pola widzenia. Odechciewa mi sie wszytkiego. Mam ochote sie spakować i wyjechać.

U mnie jest identycznie, przepraszam za wyrazenie, jeb.any Piotruś Pan. Tylko sobie i dla siebie. Nawet mi sie pisac nie chce, bo mi po prostu wstyd.......
 
Kkasiulka tiaa.... zwróćmy się z apelem do dziewczyn co mają synków- wychowujcie ich tak, żeby kiedyś inna kobieta miała z nich pożytek....:)
 
Dziób, Kasiulka, kurcze szkoda mi was kobietki, ale silne z was babki to sobie radzicie:) jeszcze kilka lat temu przechodzilam to samo z moim "księciem", niby był, ale jakby go nie bylo wcale... teraz juz jest lepiej, facecie chyba poźno dorastaja, jedni szybiciej drudzy później...może wasi jeszcze dorosną, tego wam życzę kochane.. chociaż teraz ideałem też nie jest, ale już więcej robi niż kiedyś..zawsze to jakiś sukces
sesti, dołaczam sie do apelu..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Corin, Madzia, Dodi kiedyś używałam cilitu bang ale musiałam szorować a teraz CiF Power Cream z Actve Shield do łazienek. Leje woda po kabinie, pryskam, rozcieram gabką , czekam kilka minut i spłukuję i ślicznie wszystko schodzi

Na spacer nie poszłyśmy bo znów pada. Mila zasnęła. A ja próbuję się otrząsnąc bo cholerne zmory z przeszłości znowu wracają i mam kolejne cholerne kłopoty. Nie mam już czasem siły. Miałam nadzieję, zę to juz koniec i na dobre zamknęłam tamten rozdział a teraz znowu:-:)-:)-:)-:)wściekła/y:
Balkan ja ma świra na punkcie sprzątania i jak Mila śpi to ja zamiast odpoczywac, spać czy pisac z wami walczę z m
Dziób, Kasiulka wspołczuję i bądzcie twarde dziewczyny, czasem nie warto się męczyć a czasem warto zawalczyć.
 
Do góry