reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

corin mnie też się bardzo podoba : czyta się super... to co ostatnio napisałaś pochłonęłam na małej kawce :szok::-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Kochane u nas nocka w miarę mała obudziła się na picie o 3 i wypila 140ml tylko...ale całą noc popłakiwała przez sen a ja na równe nogi :-( ale jako tako funkcjonuje :-) no i zapomnialam co chciałam napisać :confused2:
 
wiecie co, tak sobie mysle że ciągle sie ucze mojego dziecka.. teraz wiem, że wczesniej to za szybko ja wyciagałam z łozeczka po drzemkach...bo ona potrzebuje wiecej snu w dzień, a ja zaraz jak zaczynała sie kręcić to podchodziłam do lozeczka i do niej gadałam..a ona poprostu czasami sie pokręci i dalej zasnie i tak nawet 2 godz śpi w dzień, a wczoraj nawet 3 ciurkiem..wtedy przynajmniej wesola jest, a tak to czasami maruda z niej była:)

Wisienko, pisalam ostatnio o swojej manii sprzątania..to ja mam podobnie, szału dostaje jak widzę jak moi myja rece i wszystko naokoło ochlapane...nienawidze krany brudnego!! mam specjalną sciereczkę kolo umywalki i co chwile wycieram:)
nienawidze tez jak małz przychodzi i kaldzie byle gdzie portfel, kluczyki telefony i inne swoje *******ki...brr to tylko mała część mojej fobii hehhe

wydrusia, mała słodka!! a 140ml to chyba nie tak mało.. ja w sumie nie wiem ile moja wypija z cyca, ale mojej kolezanki dziecko w tym samym wieku co Bianka i wypije 120ml..więc spoko, nie zagłodzi sie :):) zdrówka!
 
U nas nocka super, 3 pobudki zamiast 6 :-), chyba codziennie będę młodą szczepić :-D:-D


Dziewczyny muszę wziąć się za siebie i zacząć ćwiczyć, ale w necie wszędzie piszą, że po cesarce nie powinno się intensywnie ćwiczyć mięśni brzucha. Kto robił 6 weidera? Na aerobik nie uda mi się wyrwać i muszę robić coś w domu, a nie wiem jak ćwiczyć.


Renusia,Dodi,Mailuj,Balkan, Konwalijka,Psotka, Sesti, Silwia, Corin, Madzia, Gocha
, dzień dobry :-):-):-)

Corin, Dodi,
ja też jem słodycze, które (niestety dla mojego wyglądu) zupełnie nie przeszkadzają młodej, no i wcinam :zawstydzona/y:
 
Corin blog świetny:) a enczo penczo brzmi jak zaklęcie;)
W ogóle to załóżcie dziewczyny jeszcze kilka blogów i w piżamie bede siedziała do rana przed kompem z małą pod pachą;):)
 
Cześć Dziewczyny!
Wczoraj Zuzia przeszła samą siebie - musiałam ją usypiać ponad 2 godziny:szok:Oczywiście jedyną możliwą opcją zasypiania wieczorem dla Zuzi jest łóżko z mamusią u boku. Przeważnie w 30 minut już spała a wczoraj się męczyła i co mi się wydawało, że zasnęła i chciałam wstać to ona oczy jak 5 zł, płacz i musiałam zostać.no ale przynajmniej noc jak zwykle spokojna.ehh wiem, że to niedobrze ze ze mną zasypia ale inaczej nie chce, płacze i po godzinie prób kapituluję i się z nią kłade.
Psota cudowne wieści!super, że Dawidek zdrowy:)
em_ka trzymam kciuki,żeby wreszcie coś podziałało na te kupki. Zuzia też bujnej czupryny to nie ma a z tyłu głowy ma łysy placek:-)
Dziewczyny dziś po południu na szczepienia idziemy. 5 w 1 + rota, troszke się denerwuję, żeby wszystko dobrze było.
Zaraz chcę się wybrać z małą na spacer więc życzę wszystkim miłego dnia!
 
wiecie co, tak sobie mysle że ciągle sie ucze mojego dziecka.. teraz wiem, że wczesniej to za szybko ja wyciagałam z łozeczka po drzemkach...bo ona potrzebuje wiecej snu w dzień, a ja zaraz jak zaczynała sie kręcić to podchodziłam do lozeczka i do niej gadałam..a ona poprostu czasami sie pokręci i dalej zasnie i tak nawet 2 godz śpi w dzień, a wczoraj nawet 3 ciurkiem..wtedy przynajmniej wesola jest, a tak to czasami maruda z niej była:)
ja tez robiłam ten błąd i zauważyłam ze czasami lepiej poczekać te minutke czy dwie, u nas jedynie mała sie budzi jak chce pociumkać i wtedy musze wystawić cycka i śpi dalej, szkoda ze nie jest smoczkowa bo miałabym spokoju wiecej. Ale ogólnie spanie w dzień sie poprawiło.

lece do niej bo bawi sie torebką foliową i zaczyna mnie zaczepiać

danuska ja sie wzielam za siebie od wczoraj, na razie porażka ze słodyczami ale wczoraj zjadłam ich mniej i troche sie pogimnastykowałam
 
reklama
a ja mam sposób na zaśnięcie Natalki, ktory odkryłam wczoraj- ale mogę stosować go tylko wtedy gdy razem lezymy w łózku- przypadkowo zaczełam jej oczka przecierac bo miała ropkę w kącikach i jakos tak po brewkach ją głaskałam, wokó noska i tak jej się spodobało ze udpłyneło . I dzis to samo! Chyba ma to we mnie bo mąż na mnie tez takie "sposoby" ma- jak chce obejrzeć swoj film, a mi ten sie nie podoba, to mowi - Kawałek tylko zobacze a potem przełaczymy na co chcesz. No i zaczyna smyranie po głowie i włosach hmmm:) Zgadnijcie co dalej i kto ogląda swój film:)
Renusia to nie próbujesz nauczyc jej smoka jednak?
 
Ostatnia edycja:
Do góry