reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Wydrusia Renusia dziękujemy za życzenia:-)

Staś marudził, poszłam do łóżeczka, a mój ambitny synio obraził się na nogę:-D Nie chciała wejść do buzi:-D Fotki na wątku.
 
reklama
A ja znowu odpowiem na kilka postów:
danuska - wizyta u audiologa? a co to za specjalista?
psotka - niezła akcja z tą pielęgniarką środowiskową.. ciekawe czy to jakaś nadgorliwa czy do każdego maleństwa powinna przyjść..
Wisieńko - napisałaś wczoraj, że zwyciężył Twój perfekcjonizm i zmyłaś podłogi. AUTENTYCZNIE: przeczytałam to, wstałam i umyłam wszystkie podłogi u mnie w mieszkaniu!! Jak zahipnotyzowana :p PROSZĘ, PISZ TAK CODZIENNIE!!! Albo chociaż co drugi dzień ;)
Magia - czytałam, że z Twoim tatą wszystko dobrze!! BARDZO się cieszę :)) Biedny Staś, mam nadzieję, że szybko mu przejdzie wstrętne choróbsko!!! Co do próbek to ja LIPIKAR używam od początku, zawsze po kąpieli :) Jestem bardzo zadowolona!

Pisałyście też o bujaczkach. Mój Mateusz dostał od dziadków taką wypasioną huśtawkę, kilka prędkości, różne melodyjki, bicie serca, lejąca woda itd. Przez pierwsze dwa miesiące jak tylko go wkładałam do huśtawki to było darcie na całego. Aż mi było głupio jak teście pytali czy małemu się podoba.. Ale tak go codziennie próbowałam wkładać do tej huśtawki i w końcu polubił. Dzisiaj husiał się 20 minut :))
 
Magia maly wyglada na tych fotkach na pol roku:-Dmoj lapie nogi podciaga pod brode ale do buzi nie chce, z reszta moj najbardziej lubi krzyczec:-D
Malami mi polzna mowila ze pielegniarka srodowiskowa przychodzi zawsze tylko nie wiadmo kiedy, u mnie jeszcze nie bylo ale sprzatam codziennie:-D
Corin a u nas to nawet nie wiem jak to sie stalo:-D
 
Ostatnia edycja:
Corin u nas było tak: małż mówi: "Jesteśmy bezpieczni?". Ja: "No przecież w badaniach wyszło - wyczerpana rezerwa jajnikowa. Jestem bezpłodna" He he he:-D
Anula Tak, lekarka pytała czy waży 8-9 kg, a dziś ta pielęgniarka środowiskowa też powiedziała, że wygląda na 6 miesięcy. No i podobno musi się wyrobić z przyjściem między 3 a 4 miesiącem. No to u nas się wyrobiła:-D
Dodi Czy mojej synowej podoba się Staś gimnastyk?;-)
 
Basieniak Staś za to nie jest zainteresowany siadaniem. Owszem, jak ktoś nosi to rozgląda się jak surykatka, ale sam się nie chce podciągać i już.
Anula I ta pielęgniarka tak gadała, gadała, a ja tu po Łukaszka muszę iść do szkoły. No i delikatnie jej sugeruję, że muszę już iść, bo tam 2-ga zmiana wchodzi. A ona mi tu o swoim życiu wywody snuje:szok:
 
reklama
Magia moj woli siedzenie, sam na poduszce sie podnosi:szok:ja nawet lubie takie gaduly cale dnie sama siedze to zawsze jakas rozrywka ale tez bez przesady:tak:
 
Do góry