reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
wydrusia, no ja nie wiedziałam że ona taka cwaniara hehe, teraz będę mądrzejsza następnym razem:)

emi, moja w nocy je z jednej tak z 10-15 min, a w dzień prawie zawsze z dwóch je, każdą ssie tak z 4 minutki nie więcej.. ale sie najada, bo nie wyglada na zaglodzoną hehe

psotko ja tez mam ten leżaczek, tylko że inny wzór na materiale, mała go lubi:)
 
Heloł:-)
Dziś Stasinek kończy 4 miesiące:-) Dziś poszliśmy do szkoły i na angielski. Już miałam coś Wam napisać, a tu - nalot - pielęgniarka środowiskowa. Ale gaduła.
maqnio *****:-) Dzięki za pamięć. Tata już po badaniu. I wszystko dobrze! Staś ma zapalenie krtani, ale lekarka pozwoliła chodzić mu do szkoły;-) Wczoraj zaczął trochę jeść. A dzisiaj już pięknie zasysa - nadrabia stracony dzień:-D Właściwie to nawet nie mamy specjalnie leków, bo to wirusisko jest.
wydrusia ucałuj i ode mnie Lilunię bieduleczkę. ****. Jak mój Łukaszek się boi zastrzyków:szok:
psotka &&&&&&&& za kardiologa
danusia &&&&&&& za szczepienie
balkan &&&&&& za wizytę u pediatry

Ale marudek. Zaraz wracam.
 
Witam ponownie:-)my po spacerku, naszczescie mleczko bylo. Teraz maly spi mam chwilke
Corin ja bylam opiekunka chorych psychicznie i nawet na lekach nie zblizylabym dzieci do takich osob...
Wydrusia kto wie moze cos wykielkuje:-Da ja jeszcze nic nie robilam...
 

Dodi
udawaj że nigdzie nie idziesz hi hi :-)
Magia dziękuje Kochanie Liluszek ucałowany :-) hi hi hi ale znów jej podskoczyła gorączka :-( teraz zjadła niecałe 90ml więc już coś:-)
Corin nie strasz bo teraz jak na szpilkach :p zwłaszcza że mógł być ten dzień:angry:
Anulka trudno najwyżej znajdzie się miejsce i dla nastepnego maleństwa :-) Kochane będzie jak i Lila Lou :-) hi hi hi :-)
 
Hahahaha, wydrussia, u nas tez sie raz zdarzylo a teraz jest Ewunia :-D

Weź nie strasz dziewczyny.....:-p Jutro minie rok jak zmajstrowaliśmy Milenkę - choć wydawało m się, że jest 'bezpiecznie' :tak:;-) Ja się cieszę, mąż widzę mniej, ale on zbyt wygodny i leniwy w ogóle na posiadanie dzieci. Szkoda gadać

emi - ja też karmię tylko z jednej piersi. Na dodatek pilnuję, żeby zjadła z jednej tak 2-3 razy pod rząd, dopiero później drugą, je króciutko, 5-8 minut, tylko w nocy dłużej. Bo pierwszy pokarm to taka zupa, picie, potem dopiero coś konkretnego leci, żeby się dziecię najadło. Ale organizm jest bardzo mądry i dostosowuje się do tego jak dziecko je, tak, żeby otrzymało wszystko, czego potrzebuje.
 
Emi karmie z obu ponieważ jak nakarmie z jednej to mała dalejgłodna i krzyczy ze chce rwie piers w której nic juz nie wyciąga, to daję jej drugą piers i jest ok. W nocy cycoli z jednej
Dodi-misia ja miałam taki sam ryk jak położyłam małą po kąpieli, uspałam i pojechalismy na wesele- po godzinie sie wydarła i tyle sie pobawiłam. Dzieci chyba czują nieobecność matki.
Sto lat dla Stasia
 
reklama
Do góry