reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

witam
corin tulę i oby szybko się wszystko rozwiązało ja też się z tobą zgadzam że dobro dzieci najważniejsze
kaksiulka fajnie że spotkanie się wam udało ..... :tak:to co teraz na mazury?
psotka bardzo się cieszę że u ped. ok i o takie wielkie kciuki zaciskam za dzisiejszą wizytę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
wyd
rusia
zdrówka dla was
pozdrawiam i zmykam do pakowania :angry:
 
reklama
kasiulka super, że w końcu się znowu pokazałaś:) Nie zostawiaj nas więcej...
Mailuj no z tym kciukiem to sama bym się dowiedziała jak zapobiegać... u nas z kolei cała pi astka idzie aż się coś zielonego robiło przy paznokciu... u nas jak na razie najlepiej się sprawdza dawanie gryzaka do rączki choć to też na krótką metę...
Corin dobro dzieci jednak ważniejsze...
 
Wydrusiu współczuję kłucia malej dupeczki, utul Lilusię od nas i niech szybko wraca do zdrowia
Corin wspołczuję sytuacji, ja też bym nie ryzykowała zycia dzieci
Psotko miłego spacerku;-)
Madziulka ale kompa i net będziesz miała? A dlaczego własciwie wynajeliście m i się przeprowadzacie?
Mailuj witaj w klubie niejadków
Rozmawiacie o kedzeniu i zarza sie wkurzam jak pomyślę, ze Mila nie je i trzeba ja karmić łyżeczką żeby cokolwiek zjadła. U nas idzie tak 60 ml butla a reszta łyżeczką z dodatkiem kaszki bo wygodniej się karmi:confused:
 
halo baby!!

matko bosko czestochowsko!!nie bylo mnie 2 doby a wy 30 naprodukowałyscie!?!?!?!?:szok::szok::szok::-D:-D:-D
przepraszam, ale mimo szczerych checi nie dam rady nadrobic. u nas tak se. dopiero dzisiejsza nocka nieco lepsza od poprzednich - pobudka co 2 h, smok i herbatka i dalej spanie, poprzednie noce - fatalne - szkoda pisac.

dzis pediatra - chce skierowanie na usg brzunia, co by wykluczyc refluks - dzieki wisienko:8 i musze młodej zmierzyc cisnienie, bo ostatnio w nocy ciemiaczko jej pulsowalo i nieźle sie przestraszyłam..

psotka milion kciukow za wizyte&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
sis, wisienko :*:* reszta obgadana, nagadana, wygadana:-D:-D
corin Słonce strasznie ci współczuje, oby tylko wszystko sie wyjasnilo i zebys mogła wkoncu spac spokojnie, tulam!
kkasiulka, konwalianka super, ze spotkanko udane!!!
danuska dziekuje kochana za priv:-D

czy ktos moze wie co u magi? bo kurka nie doczytałam?

sciskam was wszystkie o taaak mocno!!!!!
 
Corin heh raz sie zdarzyło,ale zobaczymy :-) módlmy się oby nie :-)
Psota NIE ,chyba na głowe bym dostała :-D
Wisieńko Niunia wytulana i wycalowana :-) przełożymy Nasze spotkanko jak tylko Lilunia będzie zdrowa :** jedyny plus to taki że śpi cały dzień,budzi się na chwile dam jej herbatki mleczka smoka i spi dalej. chociaż mleka pije po malenkich ml :-( obiadku zjadła 2 łyzeczki wiec już coś i od rana w sumie wypila 80-90ml :-(
Sis trzymam @@@@@ za Rózinke!:-)
 
Ostatnia edycja:
Hej babeczki moje,

u nas ok, mała jeszcze troche kaszle, ałe ładnie jej sie odrywa:)

maqnio, cimiączko chyba moze jeszcze pulsować, jak sie przyjrzę to też biance pulsuje.. to hcyba normalne kochana:)

Pozdrawiam wszystkie, bo nie wiem co mam napisac

Pojechałam wczoraj po męza po 20.00, mała juz przysypiała, nakarmiłam ją przed wyjazdem (moja mama przyszła z nimi posiedziec) dojechałam na lotnisko a mama dzwoni że mała wyje jak szalona i nie moze jej uspokoić..nosz kurka nigdy tak wieczorem nie robiła, tylko zasypiala w swoim lozeczku...w końcu uspała ja w wózeku,a le godzine sie tak darła podobno, nic nie pomagało, noszenie, karuzelka...co spojrzała na moja mamę to w ryk.. chyba czuła że mnie nie ma, bo przeciez nigdy cyrków nie robiła wieczorami... kurcze a przecież widzi moja mamę codzinnie..
mama ąż zestresowana była hehe, mówila ze aż mokra była, bo to było darcie się a nie płacz.. bidulka moja, jak przyjechałam to juz spała:) następnym razem bedę musiala ją uspac zanim pojadę, żeby mnie widziała zanim zasnie..
 
reklama
Marmolada ja na laktację herbatki piję ale laktatorem nie umiem chyba ściągać bo udaje mi się z 40 ml uciągnąć. No chyba,że mała tyle je :(
Basieniak, Renusia,Mailuj z tego co widzę to karmicie z obu piersi?ja karmię tylko z jednej bo tak mi pani z poradni laktacyjnej poradziła i Zuzia ssie 5 minut jedną pierś :-(
 
Do góry