reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Wisienko, ja z matmy jestem noga, pewnie nie umiałabym nauczyć nawet gimnazjalisty hehe, nie lubię cyferek...no chyba ze na koncie bankowym :-D

Magia, przecież pewnosci nie masz że to przez to okno, tak czy siak mogł zachorowac, nie ma co się zadręczać, Bianka tez chora, a okien przy niej nie otwierałam:)
 
Emeczka Kamień z serca:-) Jakoś tak nie udawało mi się pogadać z Tobą to pomyślałam, że może masz mnie dość:confused:
Wisienko Złapałaś nerw po tej matematyce?:szok:
Proszę o kciuki za mojego Tatusia. Jutro ma koronarografię. Boimy się tego badania, bo Tata ma już bajpasy i stent w pniu, a to oznacza, że badanie jest ryzykowne. Ale nie ma wyjścia. Tak bardzo bym chciała, żeby wszystko poszło dobrze...
Dodi ja jestem mistrzem w hodowaniu wyrzutów sumienia i wrzodów żołądka w sobie;-)
 
Ostatnia edycja:
Psota oplulam monitor jak to przeczytalam:-):-D

Dodi, ja mam tak ze im czesciej meza nie ma tym czesciej sie klocimy. Bo ja jestem juz na starcie wkurzona ze ciagle go nie ma;-)
 
magia slonce :-D kurczaku nooooo... tej twojej wiadomosci nawet nie widzialam, bo od momentu kiedy ilosc podziekowan zapisuje sie w wiadomosciach to nawet tego nie sprawdzam. Teraz dopiero ja przeczytalam :zawstydzona/y:jesli nie odpowiadam Ci na posty, to na pewno nie z tego ze jestem obrazona, tylko dlatego ze po prostu mnie nie ma na BB a pozniej nie nadrabiam postow. Czytam jedynie powierzchownie to co sie dzieje.. takze spokojnie, wszystko jest pod kontrola i nikt na nikogo sie nie denerwuje :laugh2:
Emeczka Kamień z serca:-) Jakoś tak nie udawało mi się pogadać z Tobą to pomyślałam, że może masz mnie dość :confused:
hahaha no jasne, mam Was wszystkich dosc ale dalej wchodze na BB :-D dosc to mam siostrzenca od D. ktory jest u nas dzien w dzien i drze ryja i mam dosc siostry D ktora przylazi dzien w dzien na obiady do nas, to tak! ich mam serdecznie dosc, ale WY Jak na razie mi niczym niezaskórzylyscie :-D
MAGIA KCIUKI TRZYMAM ZA TWOJEGO TATE, OBY SIE NIC NIE STALO...

wisienko ja sie boje co bedzie jak bede musiala pomoc mojej Nicole w matmie, chemii czy fizyce. Ja jestem totalnie zielona, zawsze bylam humanistka.Chyba musze zbierac kase na korepetycje :-D
 
Ostatnia edycja:
Dodi ja noga i to kulawa ale musiałam mu pomóc bo nie miał kto:wściekła/y:
Magia już w trakcie chodziłam kląc do łazienki i spuszczać to z wodą:wściekła/y:
Psociu moja kolezanka ma męża do którego to powiedzenie pasuje jak ulał
Emus ja mam to samo a teraz musiałam najpierw sama się nauczyć żeby mu pomóc
 
Dodi, nooo zaskoczyła mnie bardzo i tym tekstem i tym, że go przy nas trzepnęła...

Em_cia
, teraz musisz uważać, żeby jej to wszystko nie spływało na oskrzela. Frida to goowno jest! Ja mam otrivin i tym się ładnie wyciąga, ale i tak jak dla mnie to to jest narzędzie tortur/

Wisieńko
, to ja jeszcze do tego wos zdawałam, hehe;)
Ten facet koleżanki to taki gnojek?

Czy Wam też miewacie sny z innymi facetami, niż mąż? Ja tego nie ogarniam;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Psota mi sie ciagle snili inni faceci i to w dziwnych sytuacjach jak bylam w ciazy. Teraz juz mi przeszlo, ale czesto mi sie sni ze mała np spada z lozeczka. Ostatnio mi sie snilo, ze sie z nia w drzwiach nie zmiescilam i wlanelam jej glowka o framuge!:angry:

I ja pisalam WOS bo to takie o wszystkim i niczym jest:-)
 
Do góry