reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

też słyszałam o czerwonym ale co tam nie przejmować się tym i tyle. Najgorsze te spanie ale pewnie mu się coś złego śni i dlatego tak... A może i wyrośnie z tego.
 
reklama
malami mój misiek jest z Sosnowca rodem , mieszkał z nami 3 lata w jastrzebiu i nie było szans na prace , teraz on juz jest tam w Sosnowcu oczywiscie pracuje nie to co tutaj i nas tam bedzie sciagał , jak sie uda wynajac tanio mieszkanie na katarzynie to w przyszłym miesiacu tam sie przeniesiemy , jak nie to na wiosne dopiero jak podłacza centralne i troche wyremontujemy tam mieszkanie
 
Marzenka - w takim razie trzymam kciuki oby wszystko ułożyło się po Waszej myśli!!! Obyście jak najszybciej byli w komplecie!!
Corin - no to do Wisły faktycznie w zasięgu roweru ;) z Ewą na rowerze byłoby ciężko ale myślę, że jak przyjdzie co do czego to damy radę ;) Ja lubię Wisłę, mimo, że nic szczególnego w niej nie ma.. ale jakoś tak sentymentalnie podchodzę do tego miasta.. miasta, do którego po raz pierwszy wyjechałam z moim mężem (wtedy chłopakiem :) na weekend :))))) Lubię i już :))))
 
dzień dobry popołudniowo

narobiłyście mi smaku ostatnio tymi bułeczkami i wlaśnie się pieką w piekarniku :-D zobaczymy co to za pyszności

skoro o Sosnowcu mowa to ja tam będę niebawem :-) mam tam swojego chrześniaka i za dwa tygodnie będzie roczek. Dość często tam jeździłam do rodziny, z kuzynką mamy bliski kontakt. Tzn. jeżdżę dalej ale na razie z małym jest przerwa
 
Miczka :)) no proszę jaki Sosnowiec się zrobił popularny :p Miczka - oczywiście zapraszam na herbatkę jeśli tylko będziesz miała czas i ochotę!!! Wiem, że może być ciężko bo jak się nie widziałaś z rodzinką jakiś czas to dziwne żebyś jechała do kogoś tak naprawdę obcego, ale wiesz.. jeśli tylko miałabyś ochotę to ja będę na miejscu :))

Na razie mykam, idę sobie poleżeć bo jakąś taką ochotę mam:))))
 
Na razie faktycznie ciezko z Ewa na rower isc, ale jak bedzie miala roczek zamierzam kupic krzeselko na rower albo ta przyczepke i bedziemy jezdzic z nia. Droga do Wisly wiedzie caly czas nad rzeka wiec strachu nie ma ;-)

Malami a wiesz ze my z mezem (jeszcze wtedy nie mezem) pierwszy wspolny weekend spedzilismy w ustroniu? Wtedy tez wypatrzylismy sobie dom, i kiedy po 10 latach okazalo sie ze ten dom jest na sprzedaz to go kupilismy, hihihihi
 
Malamii dziękuję za zaproszenie ale teraz może być faktycznie cieżko. Tym bardziej, że bedziemy chyba jechać w sobotę i w niedzielę już wracać. Ale jak kiedyś przyjadę na dłużej to skorzystam z zaproszenia ;-)
 
reklama
Corin, niezła historia z tym domem :))
Miczka, byłoby mi miło :) więc mam nadzieję, że kiedyś się uda spotkać :)

Oki ja się żegnam na dziś, mały leży na macie a zaraz idziemy się kąpać :) A potem obejrzymy sobie Mam Talent - strasznie lubię ten program :)
dobrej nocki życzę wszystkim!!! :))
 
Do góry