reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Wisienka nie mam pojecia jakie to mlekow 5 altekach nie bylo, zmowilam na jutro. Lekarka mowila ze okropne w smaku i pewnie bedzie problem zeby przestawic:-(
Alex ja gdy bylam u rodzicow przyszla ich sasiadka jest w 25 tyg ciazy, pytala sie czy wogole robie cos w domu i ma nadzieje ze jej takie nie bedzie:-Dczasami do poludnia nie mam jak sie ubrac z jedzeniem nie lepiej ide do lodowki z nim bo zeby cos zrobic nie mam czasu w lozeczku przewarcanie sie brzuch-bok-plecy w rezultacie placz na lozku nie lepiej. moze ma to tez po moim bracie on niedlugo skonczy 19 lat i tez taki skrecony:-D
 
hmmm anulka, ja juz sama nie wiem, ide do tego neurologa (a w sumie zamierzam isc bo jeszcze do mnie nie oddzwonili, psia krew jasna) i jak on mi powie, że wszystko OK to pogodzę się z losem. Z tym, że mały dużo się rusza i głośno płacze. W sumie krzyczy, nie płacze :-) Słychać go i widać z daleka :-D a co to będzie jak te rozszalałe szkraby zaczną raczkować...????:confused::confused::confused: wolę nie myśleć... dziś rozpoczęliśmy intensywną naukę zasypiania w łóżeczku. trwała ona całe 50 min po czym musiałam dać mu palec :-) dostał palec, chwilę potrzymał i odleciał... uffff

wisieńko - jestem zakochana w twoim blogu!!!!!!!!!!!!! na prawdę masz talent pisarski i wielkie poczucie humoru!!!

wydrusia - thanks for ALL ;-);-);-)
 
Anula za dziećmi nie trafisz. Nika piła bebilon sojowy. Smakowało jak mega kupa bleeeeeee A ona wniebowzięta była i ciumkała aż miło :-) Także smakiem się nie przejmuj.
Alex idż i bnędziesz miała spokój.
Dodi co dzisiaj wcinasz?
Wisienko a jaka to kapela?
 
Mailuj, w tej chwili nic, ale na stole leżą paluszki i precelki i sie do mnie uśmiechają już:):)
Ale myśle najpierw o jogurcie, o smaku pieczonego banana z orzechami laskowymi:) ciekawe jak smakuje, bo w biedronce dziś kupiłam:)

edit: jogurt pycha!:-D polecam
 
Ostatnia edycja:
Alex moj dokladnie tak samo straszny krzykacz i gadaula ale w dzien praktycznie nie placze, wymaga ciaglej uwagi, zabawiania co nie ukrywam jest strasznie meczace. Kurcze a ja myslalam ze juz masz termin:-(
Mailuj tego sie trzymam tylko podobno na tym mleku dzieci strasznie tyja bo jest geste i ciezko pozniej przerzucic na inne.
Uciekam spac maly wlasnie zjadl wiec pospie do 2:-D
Dobranoc!;)
 
Dodi to ja jutro zawitam do Biedrony :-) Po jogurcik. Ja mam jakieś ciasta i 2 czekolady. Czarek zdrajca mi kupił żeby nie było mi smutno samej. A ja nie ruszam. Dziś ma silną wolę:-0
Anulka nie martw się na zapas! Jak przytyje to zaraz będzie biegać i zrzuci. A jest tyle smaków, że później na pewno polubi coś innego. Będzie dobrze :-)
 
reklama
Wydrusiu myśle, zę nasi faceci się dogadają, będa mieć na pewno jeden wspólny temat.
Mailuj Kapela rockowa:-DOgólnie głośna. On na basie tam będzie grał:tak:
alex dzięki ale z tym talentem to przesada:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: I mam nadzieje, ze po neurologu okaże się, ze mały jest zdrowy i tylko krzykacz
Anula jak to to co maciek jadł to pepti gorszy
dodi ty małpiatko z tym jogurtem, no! Chcoiaz ja przed chwilą zjadłam ciastka z takim słonecznikiem w karmelu na wierzchu, gruba warstwa:-D
 
Do góry