reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Patrycja ja tez po zlym doswiadczeniu ja bylam w czwartek ubiegly u gina i nic nie bylo jeszcze widac wedlug OM to byl 5 tc i kazal mi przyjsc za dwa tyg czyli w przyszlym ruszam do niego ... wiem co to strata ale niestety teraz jedynie co to pozostaje nam dbac o siebie i odpoczywac nie przemeczac sie i powinno byc dobrze badzmy dobrej mysli nei jedna jest tu po takiej sytuacji i wierzymy ze tym razem nam sie uda :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Patrycjo pewnie,że możemy się poznac:-)więc ja mam na imie Małgorzata mam 34 lata i 4 dni :-D... to moją 4 ciąza pierwsza i druga się udała trzecia obumarła a teraz czwarta mam nadzieje,że bedzie wszystko Ok:tak: bo więcej juz próbować nie będe ze względów zdrowotnych .... no i chyba już bym nie dała ogólnie rady....
 
Anulka tak takie maluśkie:tak:ziarenko.... teraz czekam na bicie serduszka chce już coś konkretnego usłyszec i zobaczyć
kurcze to moj gin sie w cos takiego wpatrywal taka plamka i krecil sie wokol tego hmm i nic dziad nie powiedzial dran hehe w nosa mu dam za tydzien za to :) no ja tez bym chciala widziec serduszko juz a jak zobacze to sie chyba porycze!!!!!!no jak bede na wizycie to juz bedzie koncowka 6 tyg wiec chyba juz cos sie okaze...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hehe tak jak ja ale ja to chyba uwierze albo ja bede miala brzuch jak pilka albo jak mi wody odejda hehe :) ale mam humor choc glowa boli:) a moge apap wziasc na glowke??
 
Dziękuję dziewczyny za pocieszenie:-) ja dopiero jestem w 4 tc i mam przyjśc do gina w piąte więc pewnie nic nie zobaczę ale przynajmniej się uspokoje bo na razie to siedze jak na szpilkach! fajnie, że nie jestem tu jedna po stracie i rozumiecie co czuję. Podobno w 7 tc mozna zobaczyć i usłyszeć bijące serduszko! ja już sie doczekać nie mogę i tak jak Wy będę ryczała jak bóbr:-)

Margerita ja tez niedowierzam, że jestem w ciąży tymbardziej, że było kilka nie udanych prób i zaczynałam pomału wątpić i nawet myślałam, że się zablokoałam a tu bach piękne dwie kreseczki:-)
 
reklama
Patrycja więc trzymam kciuki za Twojego bąbelka i za wszystkie małe fasoleczki:tak:abyśmy wytrwały do końca i urodziły zdrowe i piekne bobaski uffff tyle jeszcze przed nami :eek: ja to juz bym chciała conajmniej w 6 miesiącu być:-D
 
Do góry