reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

ja wyprowadzalam meza i suczke na spacerku hehe (maz to zart) ale ja towazryszylam hihi poszedl sobie po piwo dran bedzie pil na moich oczach ahhh czemu my tylko mamy sobie wyrzekac no to niesprawiedliwe...
 
reklama
mój mąż wczoraj próbował mnie podrażnić, pijąc przy mnie piwko, ale wiedział, że nie ma za dużych szans, bo ja i tak nie przepadam za piwem, winko to co innego, eh nie popiję sobie :rofl2:
 
Tak niestety wyrzeczenia tylko dla nas ale żeby było sprawiedliwie mężowie nie czują ruchów i nie mają dzidzi po sercem :) Nie jest tak źle.

Piwko to ja lubie. Jutro idziemy do znajomych, jedzenie, piwo, a mi przyjdzie tylko patrzeć.
 
lece na m jak milosc papa kochane do jutra pewnie o znowu sie zerwe :)kolorowych ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hey pisarki!
Czasu dziś nie miałam by wejść szybciej, tyle spraw na głowie aż dziw bierze, że wszystkie urzedy załatwiłam
i jak tu smacznie-pierożki zupki no super! a ja dziś na szybko frytki ale jutro mniam takie pierozki...gdzieś zakupię pyszniaste
Mathilda rozumiemy- rozgość się wśród nas
Wisieńko gratuluje własnego m. –super!
Anulka samo wyliczyło na suwaczku –podałam ostatnia datę okresu ;D
Elleth widzę podobnie myślimy, że lepiej myśleć pozytywnie
Loca witamy!
Parycjaa będzie dobrze- myśl pozytywnie – masz dwie kreseczki… to o czymś świadczy :)
 
Wróciłam od notariusza i z kolacji z męzem w Brazylijskiej restauracji. Mamy taką tradycje, nowa bo 2 miesiąc stosowana, ze chodzimy do róznych restauracji , różnych narodowości, na randkę we dwoje, raz w miesiącu. Dzis uczciliśmy dodatkowo kupienia m soczkiem z mango . I to była jedyna smaczna rzecz w tej restauracji. Brazylijskiej kuchni mówimy NIE.:-D:-D:-D:-D
Witam nowe i dawno niezaglądające mamusie, życzę pogodnej i nudnej ciąży i zapraszam wszystkie do aktywności.:tak:
Myslę, ze tak jak Jeżynka mówiła trzeba napisać do admina żeby wrzucili nas do głównych watków to będziemy mogły zakładać wątki do naszego tematu.Np. Poznajmy się gdzie każda będzie mogła krótko o sobie napisać i zawsze można zajrzeć bo tu się to pogubi.:tak:
Z rewelacji wieczornych mam taką, ze bolą mnie piersi. Przez chwilę nawet mocno.:-D:-D:-D
 
emkamek witaj i gratuluje, pisz z nami oczywiście jak najwięcej i napisz coś o sobie. Czy masz juz dzieci, kiedy statnia@ , który tydzień i takie tam. Pozdrawiam
koficzka no ja tez za miesiąc wybiorę chyba grecka bo lubię greckie jedzonko))))
Ja juz do łóżeczka. Poczytam jeszcze momencik żeby sen przyszedł bo znów się wybiłam i mam nadzieję, ze dzis będę spać do rana bez budzenia.
 
reklama
Forum tętni życiem, super :))
Witam wszystkie nowe ciężaróweczki :)

JA dopiero wróciłam do żywych, dopadła mnie dwudniowa migrena, zawsze biorę tabletki jak czuję, że nadchodzi i jest ok ale teraz musiałam ją przeczekać oj ciężko było, teraz za to mogę ze szczęścia góry przenosić:))
Wisienka gratuluję własnego m i tak trochę zazdroszczę ale w dobrym tego słowa znaczeniu ;) też marzy mi się własny kącik
 
Do góry