reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

konwalianko tule:* a propo viburcola, pisałas ze max 2 czopki dziennie, ale powiedz mi kochana czy to podaje sie doraznie czy trzeba przez dłuzszy czas podacac zeby podziałało?
balkan kochana poki co wybory Rózi sa kiepskie. i tez nie wiem czy to jej charakter czy jakis banalny powod jej nie spania. obsereuje ja i poki co widze ze wrazliwiec jest nieziemski, stwarzam jej absolutnie spokojne warunki do spania, dni mamy wesołe, bawimy sie, staram sie byc wyluzowana, bez nerwow i kurcze poki co nic nie dziala. normalnie mały terminator:-)
nika :) ja tez walcze z ulewaniem, Roza to sreberko i tez mega ruchliwa jest a potem ulewa monco.
 
reklama
Corin, Maqnio, Konwalianka - chyba się te nasze dzieci zmówiły bo u nas też lipa... Mały budził się co 3 godziny z czego od 4 tak się wierzgał, że szok... dopiero jak go wziełam do siebie o 6 to przespał 1.5 spokojnie...

Maqnio - u mnie Alexik wczoraj przespał 6 godzin :szok: od 3 do 9 rano i ja tez mialam nadzieję, że może, może... A tu oczywiście standardzik a nawet gorzej... bo wyszło na to, że z jedzeniem i spaniem to 3 godziny są prawie takie same jak na początku, kiedy miał miesiąc... Zdarzały się 4 - 5 godzinne drzemki a tu "powrót do korzeni".

Vero - mój malutki też jest super hiper aktywny i też czasem podczas tych harców mu się uleje, ale nie dużo. Wcześniej używałam tego mleka co ty na ulewanie ale nie podeszło mu i zmieniłam na Nan z powrotem. Nawet jak mu się odbije to i tak podczas zabawy zdarza się ulać... także nie wiem co poradzić. Nam to aż tak nie przeszkadza...

marzenka - a rozmawiałaś z rodzicami tego chłopaka? Myślę, że powinnaś i to oni muszą na niego wpłynąć żeby zmądrzał. Choć to żadne wytłumaczenie to może sytuacja go przerosła? jeśli okaże się że ma wsparcie rodziny to będzie mu łatwiej to zaakceptować a wtedy zamiast robić chore akcje zacznie wreszcie być wsparciem dla twojej córci...

dodi - nie no bez kitu kochana, rzeczywiście wyglądasz jak nastolatka :szok::szok: hehe a ile tak na prawdę masz lat?

aniaa23 - my chrzcimy dzień po was :-)
 
My dzis o 17 na szczepienie, na sama mysl mam ciarki, ale jakos damy rade. A na dworze zimno ze szok!


Alex oby dzieciaki byly grzeczne na chrzcinach:)

MArzenko a Twojemu niedoszlemu (na szczescie!) zięciowi ja bym juz zadnej szansy nie dawala, szkoda nerwow. I zaraz po narodzinach dziecka postaralabym sie o odebranie mu praw. Bo po co dziecku taki ojciec ktory go nie chcial??

Vero moja tez zcasem tak ulewa ze rece opadaja, ale mi sie wydaje ze to z obrzarstwa. Bo ulewa chwile po jedzeniu i to czyste mleko. Mam wrazenie ze po prostu czasem nie zna umiaru i jak zje za duzo to to co sie w brzuszku nie miesci ulewa. No ale u nas nie jest to za kazdym razem.

Maqnio trzymam kciuki za odrobine Twojego spokojnego snu! Nalezy Ci sie jak rzadko komu i w koncu przyjdzie:) Pamietaj ze wiara czyni cuda! Jesli mozesz to wklej linka od tych Twoich super zdjec, moze tez skorzystam:)
 
Ostatnia edycja:
Alexandra, w marcu stuknie 25lat..
kto się pisze na kawke zbozowa i grzeska tofii?? mniam

orchidea, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANA,DUŻO ZDRÓWKA I POCIECHY Z MALUTKIEJ!!!! STO LAT! STO LAT!
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry!

SIS, 100 LAT, 100 LAT !!! :)))

U nas noc spokojna, jedno karmienie o 3, odbijanie i od razu Dawidek zasnął, obudził się o 7, zjadł, poszedł spać, teraz wstał o 9:30 wciągnął mleczko, ,,pogadaliśmy” i 15 minut temu zasnął:) Grzeczny chłopczyk. Współczuję Wam dziewczyny tych ciężkich nocy, Maqnio, tobie szczególnie!

Corin, chińczyk… jak ja bym sobie wciągnęła sajgonki, mmm:)

Maqnio, już nie wiem co Ci, Ryba, radzić. Jest mi żal i Ciebie i Fruziny, bidulki kochane! Tulę :***

Konwalianko, spokojnej podróży!

Veronique, Dawidek też ulewa, czasami po 5 razy po jedzeniu. Jak byłam na badaniu słuchu z Małym, to lekarze powiedzieli mi, że ulewanie do 6 miesiąca życia to norma. Może być tak, że przez jakiś czas dziecku sporadycznie się ulewa, a później znowu chlusta, układ pokarmowy nie jest jeszcze dobrze rozwinięty i raz lepiej toleruje pokarm, innym razem gorzej. Także spokojnie, minie.

Ania, kciuki zaciśnięte za Karolinkę!

Balkan, Dodi, witajcie!
 
reklama
Dodi tylko zanim ja w te twoje pomorskie klimaty dojade to nie zjedz mojego grzeska:-D

Psotka za mnie tez kciuki prosze trzymaj, bo ostatnio to niewiele brakowalo zebym plakala z Karoliną!

No i juz mi sie dziecie wyspalo... Zdazylam Was poczytac i wstawic pranie, heh myslalam ze dluzej pospi.

Milego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Do góry