reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Dzieeeeeeń dobry!!!

Madzia - mogę tylko powiedzieć "a weeee" i "wtf"... Nie kumam tego mojego dziecka!! Zjadł te gigantyczną porcję i wstał... po 3 h!!!!! No myślałam, że mnie pokręci... :szok: zjadł 30 ml tylko i poszedł spać, obudził się po 3 godzinach ale jak chciałam go nakarmić to nie zdążyłam bo zasnął i spał jeszcze 2 :eek: potem godzinka przerwy na bajerkę i jeszcze 1.5 godz. no i wstaliśmy o 9:30. I niech ktoś tu będzie mądry i powie mi jak z tym moim dzieckiem postępować!!! Chyba tak jak mój mąż mówi - dać świniaka i tyle :confused2::confused2:

konwalianka - kochana ja bym nigdy nie zrezygnowała z piersi!! Te 4 tygodnie były najpiękniejsze w moim życiu... niestety mały miał większe potrzeby niż moje piersi były w stanie wyprodukować, a jeszcze po tym tygodniu co nie jadł, tylko 40-50 min co 6-7 godzin jeszcze dobiły to wszystko... Teraz też jest problem bo mały całkowicie odrzucił lewą pierś :crazy: no i zajada tylko prawą...

maqnio - witaj w klubie nie śpiochów :)

 
Ostatnia edycja:
reklama
alex u nas tak samo. Rózina potrafila zjesc 180 ml i budziła sie po 2 h..helołłł1 tez nie wiem o co kaman.nadal wybudza sie tak se..bo na pewno nie z głodu, bo po 2h glodna nie jest wcale.
silvia u nas tez łapki w buzi non stop do tego mega slina idzie.
 
Ostatnia edycja:
maqnio - nie no Fruzia wymiata, jej foty mnie rozwalają...!!!! A co do spania to ja też już nie wiem ocb. Ciekawe jak śpi Maxio od Dzióba bo może te duże dzieci tak mają? Mam na myśli te duży przy urodzeniu. Może im się jakieś foldery w procesorze poprzetykały :-) my dopiero 18 idziemy na szczepienie to się dowiem ile moja "kruszynka" waży ale też obstawiam ok 7 kg... A jak Fruzia śpi w dzień? Bo ja muszę przyznać, że Alex śpi na prawdę sporo - wstał o 8:30 i już śpi od jakiś 10 minut (u nas dopiero 9:55). I pewnie pośpi godzinkę... i tak cały dzień a wczoraj to miał nawet 3 godzinną drzemkę...
 
Hej słoneczka i szkrabunie :*:*:* :-D
U nas chyba się noce normują ufffff zasnęła wczoraj o 22.00 wstała niunia dopiero o 5tej rano ...teraz cholernie żałuję ,że wciskałam jej dwa tyg temu tą butlę bo gorzej mi spała i marudna bardziej była :tak: Czyli CYC jest cacy hahahaha :-D:-D i o to chodzi :-D;-)
maqnio :*:*:*:* mam nadzieję,że zadziała zmiana mleczka i będzie już tylko coraz lepiej :*:*:*:* &&&& u mnie bebilon się nie sprawdził w ogóle mała pluła nim i buczała strasznie za to nan pro 1 ale H.A bo mąż ma skazę i dawałam jej to mleczko na szczęście poszło w niepamięc :-D po nanie mi i kupkę pięknie robiła i bączki szły super ;-)
wisieńka a co się dzieję z laktacją ????&&&&&&&&&&&&& ;):*:*
alexxx ale cwany hihi może tatusiowi już jedną pierś oddał :-D:-D;-)
balkan słonko nie martw się prężenia nie oznaczają od razu nie wiadomo czego ;) moja mam stwierdziłą,że nie ma po co szukać w dziecku chorób może próbuje coś nowego wymodzić ze swoim ciałkiem i jeszcze nie bardzo mu to wychodzi :-D;-)
Przepraszam za pominięcie niektorych z Was :*:*:*:*
 
dziekuje dziewczyny.
alex ale masz cwaniaka.
orchidea super ze maly jednak wybral cyca

moj synus ma dzien spiocha chyba. wstal po 10 , tzn obudzila go grubsza sprawa, potem poplotkowalismy sobie i dostal czkawke, wiec podalam mu cyca, jakos potem mu przechodzi (herbatki,woda jest beeee) i poszedl spac. :szok: nigdy dotej pory mu sie nie zdarzalo by spal o tej porze. czasami w godzinach poobiednych.
 
Ostatnia edycja:
Witam
ostatnio pisałam o krzyku mózgowym po szczepionce. Mały następnego dnia wstał z uśmiechem i więcej się to nie powtórzyło czyli tak samo jak po pierwszym szczepieniu. Mam nadzieję że to jednak nie był ten krzyk ale mimo wszystko boję się kolejnego szczepienia jak cholera. porozmawiam o tym z pania doktor i zobaczymy co postanowi.
u mojago synka pojawiła się również ciemieniucha. na główce jako tako schodzi po użyciu olejuszki na ciemieniuszkę ale sucha skórka pojawiła się przy uszkach na czole oraz brwiach. lekarka powiedziała że jak tak dalej bedzie to trzeba odstawić od piersi bo to skaza białkowa.najgorsze jest to że ja od ponad 2 miesięcy nie piję mleka i nie jem nabiału wiec nie wiem na co to alergia
 
Hej. O naszej nocy nie piszę bo statndardzik, Mila grzeczna i spokojna
k035.gif
a ja ją budze na karmienie
e010.gif
. Zjada mało, najada się cycem, nie ma problemu. Nie płacze i nie woła jeszcze. Dałam jej butelke i zjadła tylko 60.Nie wiem co się dzieje. Mam cholerne nerwy,
u010.gif
Idę w środę z nią do lekarza. Musze odsapnąc od forum bo za bardzo się nakręcam. Dzięki za wsparcie i wiem, zę będziecie na mnie czekac. Będę zaglądac na wasze zdjęcia.
Buziaki i do napisania jak przejdzie nam krysys depresyjno-laktacyjno-niejadkowy
d030.gif

d025.gif
 
reklama
maqnio - nie no Fruzia wymiata, jej foty mnie rozwalają...!!!! A co do spania to ja też już nie wiem ocb. Ciekawe jak śpi Maxio od Dzióba bo może te duże dzieci tak mają? Mam na myśli te duży przy urodzeniu. Może im się jakieś foldery w procesorze poprzetykały :-) my dopiero 18 idziemy na szczepienie to się dowiem ile moja "kruszynka" waży ale też obstawiam ok 7 kg... A jak Fruzia śpi w dzień? Bo ja muszę przyznać, że Alex śpi na prawdę sporo - wstał o 8:30 i już śpi od jakiś 10 minut (u nas dopiero 9:55). I pewnie pośpi godzinkę... i tak cały dzień a wczoraj to miał nawet 3 godzinną drzemkę...

Max śpi wg mnie ok i bez problemu. W prawdzie w dzien najdłuzsze drzemki trwaja po 40 min ale sam do nich usypia lub w skrajnych przypadkach jak nie moze usnac klade sie z nim na łóżku i daje mu cycka po 5 min śpi. Wieczorem usypia miedzy 19 a 20 przy cycku. Pierwsza pobudka ok 12 w nocy na karmienie pózniej miedzy 3-4 i wtedy zabieram go do łóżka i budzi sie gdy wstaje ok 6 robić sniadanie dla tatusia. wtedy chlopaki maja czas dla siebie. A jak zostajemy sami to spimy w zależności od mojego spania do 10-11:-) Dzis wstalismy o 11 po 1,5 h usnal w łóżeczku obudził sie po 13 i teraz drzemie przy cycku,precyzyjniej mówiac przytulac sie chciał. Aniołek w czystej postaci. W dodatku płakać nie potrafi. :-)
 
Do góry