reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Dobry dobry!!!
Dziękuje dziewczynki za wszystkie słowa otuchy!! Kurcze kiedyś u nas na pewno będzie lepiej i mam nadzieje, ze któregos pięknego dnia wejdę na forum i oznajmię ze Rózina przespałą cała noc a ja ze jestem wypoczeta, wyspana i pełna zapalu na cały dzień…poki co marzenia ściętej głowy ale co tam trza nadzieje mieć:-)…ponoć nadzieja umiera ostatnia..i to sobie za dzisiejsze motto biore.
U nas nocka z sob. na niedziele cięzka, co prawda Mała nie wybudzała się co 20 min. Ale w nocy urządziła mi godzinny koncert, bo ona chce wody. Dostała pare łyków, ale oczywiście było jej za mało, ale twarda byłam, zatykalam ja przez ta godzine smokiem i usęła wkoncu.
Noc z niedz. na dziś wybudzanie co 1h, w miedzyaczasie krzyk o wode oczywiście..znowu powtórka z sobotnije nocy. Zjadła o 22:30 potem dopiero o5:30. I tak nprawde właśnie w tych godzinach powinna byłą spac jak suseł, a tu nici…eh..
Niedziela upłynęła mnie pod znakiem leniuchowania,a Rózi pod hasłem: „dzisiaj wszystko jest beznadziejne”. Marud straszny, ale dzięki bogu byliśmy u tesciow, wiec babcia przejęła ster.
Dzis od 14 Rozia na służbie u drugiej babci a mamusia pakuje się w pizamke i idzie spac. Troche mam wyrzuty, ze ja tak po babciach podrzucam, ale z drugiej strony ja musze odpocząć, bo za chwilke naprawdę ucieknę. W ogóle stwierdzam, ze moje dziecię jest totalnym wrażliwcem. Przeraza ja zbyt duża ilość bodźców i generalnei cały świat ja przeraza. Uspokajają ja tylko drzewa i lampy. Krzyczy na widok obcych ludzi. Wczoraj jak zobaczyła babcie, to z 15 min. nie mogłam jej uspokoić. Dopiero po południem się przekonała, ze ta pani jest ok.:-) no masakra. I nie wiem za kim. Ja się do ludzi garne, małż tez jakiś odludek nie jest. Nosz..powiem tylko jedno: co za dziecko no!:-)
A i podejmuj ostatnia próbe, żeby Rozia zaczęła w nocy sypiac. Pokombinuje z mlekiem. Wczoraj psotka mi uświadomiła – i ma dziewczyna racje, ze tak: Rózia pije nutramigen. Lekarz przepisał go tylko dlatego, ze miała problemy z kupkami. A to mleko jest przecież dla mega, totalnych alergików. A czy rózia jest alergikiem – nie!wiec tak się zastanawiam, czy go nie zmienić. Ma już 3 miechy może jelitka bardziej dojrzałe sa. Tym bardziej ze nutrmiggen nie jest nawet mlekiem modyfikowanym, tylko preparatem mlekopochodnym. Wiec spróbojue stopniowo zmienić na beblion. Jedyna i ostatnia nadzieja w mleku. Jeśli nawet to nie pomoze, to znaczy po prostu, ze takie już mam dziecię i tyle. Więcej kombinować nie będę.
Lece Was doczytać i odpisać:-)

edit:
Gocha Toruń fajne miasto, ja tu studiowałam, mieszkałam, teraz mam 5 km do starego miasta. Mam nadzieje ze spotkanie z mailuj owocne?
Balkan 10 km przebiegłas?!!? Rany kobieto rispekt:-)
Gocha, magia jestem na fanklubem,a tak poza tym co za problem, niech się zrobi tylko wiosna, pakuje maluchy i przyjezdzajcie!!!!! No my z Rózia już czekamy!!!!
Aneta dużo zdrówka!
Alex oby małemu kelik pomgól z dłuższym snie, u nas nie zadziała
Magia nie myśl kochana o tym krzyku, musisz wierzyc ze Stasia to nie spotka:*
Mailuj, super, ze spotkanie udane!


miłego dnia kobitki!!!



 
Ostatnia edycja:
hey
u nas nocka super. o 2 karmienie i mega kupa, potem cyce o 7,8,i 9 butla i teraz spi.:szok: ja tez chcialam karmic piersia jak najdluzej, probowalam przystawiac jak najczesciej, ale efekt byl taki ze alessandro nie wytrzymywal nawet godzinki i znow byl glodny. teraz tez mu daje piers,ale chyba tak samo jak u dodi, spija tylko pierwsza czesc. z kupkami nie mam problemow,steka przy robieniu, czasami zrobi 1, czasami kilka na dzien.
wczoraj zauwazylam ze maly nerwowo gryzie gryzaczka. w nocy wpychal strasznie raczke do buzi az sie nia zadlawil, czyzby dziaselka go swedzily?
wisienko,konwalianka tule mocno.
corin, ciesze sie ze Ewunia dala ci pospac. i jak dostaniesz zyrawke to ie tutaj pochwalisz
aneta zdrowka zycze
dodi, alex ja tez mialam dlugie wlosy. scielam i teraz zaluje. dotwarzy wam w dlugich wlosach. wygladacie jak przystalo na superowe, sexi mamusie.
magia,madzia,mailuj buziam
maqnio podziwiam ciebie, naprawde jestes supeerowa mama, podchodzisz do wszystkiego optymistycznie. aby sie udalo z mleczkiem. buziam
milego dnia wszystkim
 
Ostatnia edycja:
konwalianko na brzuszku pod pampersem?
maqnio fajnie i miło się ciebie czyta - we wszytskim widzisz pozytywne strony - tak trzymac. a babcie niech pomagają to nic złego .
dziwne że na kłopoty z brzuszkiem lekarza zapisał nutramigen ? jakie ono jest paskudne nie dziwię się że mała wo;li wodę :-D:-D
silwia ;-)
 
Hej dziewczyny!

Maqnio, jesteś wielka!!! Ale masz rację, takie podejście jest zdecydowanie lepsze, bo inaczej na prawde mogłabyś się podłamać....

U nas w nocy wróciły 2 pobudki zamiast jednej.... no ale ja tez się troszkę wagą Mateusz martwię, więc może to i lepiej.... Martwię się też tym, że Mateusz strasznie mi się pręży - robi to w okreslonych sytuacjach np. na przewijaku i nie wiem, czy to jakiś iepokojący objaw, czy też koniecznie chce zobaczyć naklejki na ścianie.... ale Mamie udało się zapisać Maełgo na 19 października do podobno najlepszej neurolożki w luxmedzie.... Konwalianka, Ty pewnie wcześniej dostałaś termin, bo pewnie w Piasecznie, a mi pewnie szybciej do łodzi dojechać niż pchac się przez Warszawę do Piaseczna.... :) do neurologa co prawda na KEN jedziemy, ale tam mam metro....

Mateusz uwalił mega kupę - no i wszystko musiałam zamoczyć - rozbierając go nawet na buzię miał w kupie.... kocham bodziaki, ale zdjemowanie upapranych przez głowę stanowi wyzwanie.... :)
 
Madzia, krostki ma po bokach brzuszka, od pachy po udo no i widzę kilka na jajeczkach...
balkan, tak ja zamawiałam w Piasecznie, ale często jeździmy na domaniewską lub właśnie na ursynów; mój mały tez sie wygina na przewijaku, ale na bank do obrazków.. jak go na brzuch położę to o dziwo i z 5min poleży
maqnio, podziwiam Cię za wytrwałość i opanowanie i nie miej żadnych wyrzutów sumienia, ja sama chętnie korzystałabym z pomocy babć gdybym je miała..więc tylko się cieszyć, że chcą wspomóc i ze Ty możesz się wyspać
silwia witaj
 
balkan dzieki kochana. ale jak kazda mama staram sie sobie jakos radzic a i te starania sa bezinteresowne, bo przeciez kocham mojego wrazliwca najbardziej na swiecie:) &&&& za wizyte kochana!!!!

a i jeszcze jedno a propo Fruzi: toleruje tylko jedna piosenke jak jej spiewam; ode do radosci, przy innych wrzask:-)zaczełam jej wierszyki mowic, tego przynajmniej słucha. najbardziej "lokomotywy"

jezusie w ciagu ostatnich paru dni nie robi nic poza ssaniem lapek. zeby ida pełna para:)

KONWALIANKO :*
SILVIA :*
 
Ostatnia edycja:
Cześć Mamusie!

No i zaczynamy nowy tydzień;)

U nas noc super, pobudka o 00:40, później o 5 i o 9.Teraz od 20 minut znowu Malutki śpi.

Aneta, Dawidkowi się nie pocą.

MADZIA, masz rację, mi nie było dane karmić piersią.

Corin, jaką kupiłaś żyrafę Ewuni?

Maqnio:***,Ty moja bohaterko kochana:) Ja czytam Dawidkowi o Paddingtonie i słucha, hehe;)

Silwia, mi pediatra powiedziała, że w tym wieku dzieci orientują się że mają rączki i coś muszą z nimi robić, a najłatwiej jest wpakować bo buźki:)

Konwalianko, Mailuj, Balkan,witajcie!
 
reklama
Do góry