reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

No my po spacerku i zakupach :-D i kolejna niespodzianka idzie matko kochana :-D:-D
SIS moja chyba ma przemianę materii po tatusiu hahahaha :-D buziak dla Dawidka :*:*:*
marzenka cudowna wiadomość !!!! zdrówka i wytrwałości dla córki !!!
Co do włosów mi nie wypadają są w lepszej kondycji niż przed ciążą ale za to zęby muszę leczyć bo mi się zaczęły psuć także coś za coś ;)
 
reklama
Aneta podobnie jest u mnie- nawet nazwisko mi niemieckie zostało;) Ale dokopałam się do ok początku XIX wieku- i z linii ojca wszyscy z Mławy.Dalej ślad się urywa, pewnie przodkowie gdzieś na ziemiach niemieckich.
 
Marzenko !!!!!!!!!11 supcio dużo zdrówka!!!!!!!!!!!
Widzę po dłuższym czasie ze przodków szukacie... ja kiedyś robilam drzewko ale na 3 pokoleniu zakończyłam hehe.... ale moi to Uk.... pewnie granice wschodnie...ale móze uda mi się coś.... kto wie....Ślę cmoki dla WAS!!! moj własnie szeleje na macie... oststanio spał mi od 9 do 6 rano a dziś po 4 pobudka byla ale nie jadl za duzo...wiec mysle ze mata mu się snila bo kopal ze ooooo heheh albo pokarm mam juz slaby ze sie budzi a mialo byc tak pieknie ze cała noc pośpi i w tym ja.......
 
hey,
goraczka minela. alessandro czuje sie lepiej. ma mega powera.u nas przepiekna pogoda. czekam jak maly sie obudzi, nakarmie i mykamy na spacerek.
dopisuje sie do zjazdu. od rodzicow bede miala jakies 230km i schecia zwiedze okolice bo nigdy tam nie bylam.
marzenko zrowka dla corki i dzidzi i wytrwalosci
aneta zapisalmstronke i w wolnej chwili moze tez sie dokopie do przodkow.
orchidea no to mala ma niezla przemiane
wisienko we wrocku bede 10 pazdiernika. moj brat mieszka w dzielnicy Psie pole. to daleko od ciebie?
psotka,sestina,danuska,balkan, basieniak,konwalianka,zuzu, dodi, ania buziam i pozostala mamusie tez buziam


przeniesiona nas na dzieci urodzone w lipcu
 
konwalianko ja do Warszawy też się piszę bo mieszka tam mój brat :-D
marzenko super super super
a ja znikam robić obiad dużżżżżżżżo zdrówka

silwia super że małemu lepiej ;-)
 
Hej hej:-)
Ale nadrukowałyście:-) Ostatnio mam mało czasu i nie zdążam doczytać, a co dopiero napisać. Staś nerwowo drze się po dziąsełkach i nerwowo gryzie rączki, ślini się. Myślicie, że to mogą być ząbki? Katarek nadal go męczy, ale tylko w nocy, a jutro termin przełożonego szczepienia. Chyba pójdziemy i zapytamy lekarza. Chociaż znając naszą panią doktor to każde dziecko zaszczepi, nawet jak chore:baffled:
Miczka ubawiłam się:-) No wiem, że bolało, ale okropnie mnie to rozśmieszyło jak Twój synio strzelał z cycusia jak z procy:-D Mój ostatnio chciał urwać mi ucho. Złapał za kolczyk i szarpie we wszystkie strony. A uścisk ma stalowy.
Konwalianko No - Złote Tarasy to dobra myśl... Z dworca blisko. A ja mam w sumie 510 bezpośrednio.
 
Ostatnia edycja:
reklama
To się naszukałam :-D hi hi hi Witajcie Kochane ja wpadam się zameldować i odmeldować :-) jadę do rodziców na kilka dni :-) sądzę że w poniedziałek wróce :-) buziolki dla Was i miłego weekendu życzę!! Buziolki dla Was i maluszków :-)
 
Do góry