reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

A ja zaledwie kilka razy sobie ściągalam mleczko..jakos nie mam potrzeby na razie, tez sie boję co to bedzie jak będę chciala przejść na MM..

Corin, no rzeczywiscie, teraz trochę wiecej czasu na BB będe miała:) bo juz sie stęskniłam:)

Mała od wczoraj cos zakatarzona, ale tylko w nocy i to nie tak że jej leci z noska tylko słychac jak charczy jej w gardełku i głęboko w nochalku..żal mi jej jak sie meczy, nawet nie idzie nic odciągnąć fridą.. pryskam jej tylko wodą morską z fridy... a swoją drogą to odciąganie gili fridą bardzo jej sie podobało, smiała sie i była bardzo zaciekawiona co ja robię:):)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ha dzieki dziewczyny za pociechę
mailuj no na pewno kara będzie jak coś, mam nadzieję, ze wróci o 23 jak mukazałam bo jak nie to co mam robić szukać go czy czekac? Jasny gwint małe dzieci mały kłopot, duże dzieci duzy kłopot
dodiś no wiesz na kaca najlepsza praca, cos mu wynajdę.:-DJutro ma korki z matematyki i potrzebny swiatły umysł
Gocha u mnie to juz nie upierdliwośc to......*&^6%&^$#$ -cenzura
 
Mailuj ja pisałam o butelkach tomee
Gocha i dlatego u nas każdy ma swój
Corin u nas dyduś też awent

Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wrocił, trzeźwy. Okazało się, ze większośc w tym jego dziewczyna miała czas do 22. NO i tak wyszłam na luzarę:-D
 
corin super fotki. chyba wyprawa gorska Ewunie wymeczyla. u mnie tez alessandro zasypia jak go zachustuje.
malami nie wiem czy ten problem mozna rozwiazac. moj tata ma problem z alkoholem. wczoraj tak przegial ze upadl i udezyl glowa o asfalt. stracil chyba przytomnosc bo nie reagowal na glosy. naszczescie nic mu sie nie stalo, ale doprowadzil do takiej sytuacji ze moja mame musieli uspakajc, moj brat musial sie zwolnic z pracy i cala noc zarwal podroza z wrocka do domu, a ja siedzialam na telefonie bo tylko w ten spsob rozmawialam z mama by ja uspokojic bo inaczej nie moge pomoc. do tego boje sie o tate bo bardzo czesto mowi ze sobie cos zrobi. :-(

kupilam malemu kapielowki. bedziemy chodzic na basen:-)

wisienka niezla z ciebie mama cool. ja w tym wieku musialam sie stawic w domu o 20
 
On lubi walczyć Corin. Jak za lekko leci to zapomina połykać i się krztusi ;-) I jest taki zdziwiony, że pełną buzię mleka;-)
Wisienko obawiam się , ze i tak go nie znajdziesz. Ale jak nie przyjdzie na czas to masakrę mu zrób jutro z samego rana. To go dopiero będzie bolało;-)Punktualnośc to podstawa zaufania! Ale jak wypije jedno piwo to chyba przymknij oko. Sama nie wiem, ale tak bym chyba zrobiła A ja wyszłam na szukaczkę sensacji;-) Może dlatego , że sama ostatnio myślę co bym zrobiła w takiej sytuacji ;-)
Gratuluję syna :-) Ja musiałam być o 22 w domu
Ja mam taką butelkę. TYlko Krzyś gumy w ustach nie trawi ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry