reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Hej kobitki podczytuje Was często i widze ze piszecie o chustach .... mam ochote zakupić ale jestem zielona w tym temacie a na allegro tego mnóstwo nie wiadomo co wybrac ...moze coś mi polecicie byłabym wdzięczna.

wisienko,maqnio,marzenko trzymam kciuki za wasze małe dziewczynki będzie wszystko dobrze.
 
reklama
Cześć Dziewczyny!

Uporaliśmy się z zapaleniem płuc, Dawidek jeszcze psika, ale już jest całkiem całkiem:) Z kolkami też sobie radzimy, nie jest źle. No i mój synuś jest bardzo grzeczny, w nocy budzi się tylko raz, a i w dzień lubi pospać, zazwyczaj je, godzinkę się bawimy i zasypia na kolejne dwie;) Czasami zdarza mu się pomarudzić, ale to rzadkość:) Generalnie jest bardzo wesoły i zadowolony z życia:)

Teraz jesteśmy na etapie przygotowań do chrzcin, byliśmy już u księdza, mamy ubranko i buciki dla Dawidka i dla mamy;) Zamówiliśmy tort i jedzonko, nie wiem co jeszcze powinnam załatwić;)

Mam nadzieje, że wszystkie dzieciaczki i mamusie zdrowe:)

Ściskam Was mocno Lipcóweczki i lipcowe Aniołki!
 
Hej mamuski!!


kurcze nie chce przechwalac mojego dziecięcia,ale: wczorajsza noc - tragedia, za to w dzien spała do połodniua - 2 razy po 1 h i 3 h ciagiem po południu:szok:dzisiejsza noc ciezka, ale za to było spanie do południa - 3h i teraz od 0,5h znowu spi:szok::-)helołłł?!!?!?!?jestem w szoku!!!



Magia wspólczuje kochana wyprawy i podziwiam ze dałas rade z dwojka brzdąców:* neurolog dopiero za tydz. w czwartek, bo prędzej brak terminow, buzki
Balkan może skok rozwojowy?&&&& żeby niuniek wrócił „na pozytywne tory”
Corin super, ze chustowanie udane!!!a czupryna Ewunia mnie powaliła, jest cudna!!u nas tez nocki ciężkie, mala robi sobie nocne przerwy w spaniu i nijak nie potrafie jej tego oduczyc
Wisienko foto super i super, ze chustowanie udane!!!
Mailuj Krzyniu jest boski!
Konwalianko Tymus wygląda cudnie w chuście, widać ze mu dobrze u mamusi
Marzenko trzymam kciuki, żeby ciwczenia pomogły klauduni, na pewno tak będzie. Duzy siły kochana żeby to przetrwać i pamiętaj ze to dla jej dobra:*Kochana współczuje bardzo, cały film przeryczałam, matko, ze tez te nasze dzieciaczki musza się meczyc…
anula współczuje kochana, oby Bartuś zaczał ładnie sypiac:*
 
corin, fakt, chusta tkana nie jest taka mięciutka, ale ja jestem zadowolona.. nie wiąże się jak elastyczna (z tego co widziałam na filmach), ale nie jest to takie trudne..mnie za drugim razem już się udało i teraz zajmuje mi to dosłownie 3minutki - powodzenia

magia, ja małego w X chustuje juz od miesiaca i chusta doskonale trzyma główke, maly preferuje właśnie wiazanie x
psocia, super wiesci..oby tak dalej:)
margerita, ja mam chuste tkaną Nati i jestem zadowolona
maqnio, brawo dla Rozinki, oby jeszcze dała mamie pospac w nocy
 
Ostatnia edycja:
Witajcie mamuski ja na noce nie narzekam wogóle mała jak usnie po kapaniu tak spi cała noc prawie , budzi sie róznie ale 4, 30 to norma najczesciej o tej godzinie sie budzi , my sie nie chustujemy nie mamy takiej potrzeby mała grzeczne dziecko

Psotka tez dzisiaj byłam zamówic chrzciny małej na 2 pazdziernika , ubranka dla niej nie mam i nie bede kupowac bo to ma zrobic chrzesna , wierze jej ze Klaudusia bedzie wygladac przeslicznie w tym co ciocia kupi
Maqnio oby tak dalej Rózinka dała odpoczac w dzien i spała wiecej , trzymam kciuki za wizyte u neurologa
Anetka nie wzruszył cie ten filmik bo to nie dotyczyło twojego dziecka , ale jak by sie twój synus darł w niebogłosy przy tych cwiczeniach to napewno by ci serce uszyło . Ja wiem ze to jest dla dobra dzieci z tym ze one niestety o tym nie wiedza i płacza
 
konwalianko, marzenko no oby jeszcze w nocy ładniej spala, to bede pod chmury skakac, ale póki co ciesze sie z tego co jest teraz. musze korzystac z jej snu (czytaj: odpoczynek, sprzatanie itp) bo nie wiadomo czy jutro jej sie nie odmieni:-)wazne ze chociaz te dwa dni poki co moje dziecie mi podarowało:)
 
Konwalianko, dziękujemy:) A jak Tymuś i Ty, kochana, się czujecie?

Marzenko, my mamy chrzciny 17 września. Ja ubranko musiałam kupić sama, mi to ciężko dogodzić, hehe;)
 
psotko ja nie jestem z tych co im ciezko dogodzic ale znam siostre mojego ona zawsze kupuje co najładniejsze wózek jak kupiła to byłam w szoku taki retro jak chciałam z duzymi kołami , nie mam pojecia z kad ona go wytrzasneła bo takiego po sklepach nie widziałam nigdzie . U nas jest taka tradycja ze to chrzesna ubiera dziecko do chrztu tak ze n8ie chce odbierac tej przyjemnosci chrzesnej , chrzesny kupuje gromnice i szatke , mi zostało ich tylko ugoscic
 
reklama
Do góry