reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witam Was kochane po baaaardzo dlugiej przerwie!!! Oj jak jest Malenstwo to juz nie ma tyle wolnego czasu jak w ciazy i na bezrobociu...! ;)

U nas wszystko super, Nicolas urodzil sie 19 lipca SN, na poczatku mi slabo przybieral na wadze ale juz nadgania. Karmie tylko piersia, najpiekniejsza rzecz jaka mozna sobie wyobrazic...! Maly o prawda czasami nic tylko by wisial na cycu, no ale niech zajada!
Musze Wam jakas fotke podrzucic zebyscie poznaly mojego malego pol-Hiszpana!
Sciskam wszystkie bardzo mocno, obejrzalam foty Waszych pociech i wszystkie wspaniale!
Do uslyszenia!
 
reklama
witaj
hanami miło sie ,,czytać" - gratuluję udanego cycowania :)

u nas też chrzestna ubiera dzieciątko ale ja jej odebrałam ten przywilej :-D

udanych chrzcin życzę psocia, marzenka i ktoś jeszcze może?
 
nie no Maqnio wymiekam - Rózia jest tak podobna do mojego Alexa, minki po prostu identyczne!! Aż się z mężem śmialismy, że gdyby nie to, że mieszkamy tak daleko to bym się zastanawiała czy się tam gdzies koło ciebie nie kręcił :-D

U nas wreszcie koniec problemów. W prawdzie lekarze nie znaleźli przyczyny i Alex stracił parę gram (ok 130 g) ale dobrze, że to już za nami. Ja przez to wszystko straciłam 2 kg i prawie sięgnęłam po papierosa... Jedynie powstrzymało mnie to, że mój cycuś był jedynym żywicielem Alexa więc nie chciałam go truć... :-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Dziś byliśmy na kontroli, mały waży 5995 g i mierzy 60.5 cm. Pani doktor stwierdzila, że jest okazem zdrowia i takie ataki niejedzenia mogą się przydarzyć... ale my podejrzewamy, że to wszystko wina.. smoczka do butli antykolkowego. Odkąd go zmieniliśmy skończyły się problemy z brzuszkiem, zaparcia, złe samopoczucie, mały nie jest w ogóle nerwowy, uśmiecha się i gada gada gada i gada bez końca :tak:
Czytałam, że niektore z was muszą wysłać dzieciątka na te rehabilitacje, jejku tak wam współczuje!!!!! 1000000000 &&&&&&&&&&&& żebyście daly radę! wiem jaki to ból, a raczej się domyślam, bo jak pojechaliśmy w nocy do szpitala to małego badał ten niemiły lekarz i tak bezdusznie, że aż serce się krajało :-( Następnego dnia inny lekarz powtarzał te badania i maly nawet nie zająknął tylko się uśmiechał i gugał do niego... Więc domyślam się co czujecie... ja pewnie wybrałaby te metode przez zabawę ale te które wybiorą tę drugą, wspieram i przesyłam dużo, dużo siły!!!!
 
madzia he he:-D to ja może pójdę już się położyć, skoro nawet czytanie sprawia mi trudność;-)
alexandra faktycznie, przeszliście swoje. Dobrze, że już wszystko w porządku. Dlatego ja boję się tak rotawirusów u moich dzieci.
 
helo!!

alex super, ze wszystko dobrze sie skonczyło!!teraz bedzie juz tylko lepiej!!!!heh moj małz musialby przeczytac ten post, pewnie zazadał by badan na ojcostwo:-):-):-) cmok!

moja Rózina też już śpi!?!? ke pasa???:-);-)
 
reklama
Do góry