reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

moja siostra miala plamienia na poczatku ciazy i dupek jej pomogl teraz maly skonczyl roczek:) i zazdroszcze niebolacych piersi ja lubie na brzuchu spac a ciazko przez piersi czuje nawet jak lekko dotkne najbardziej suty...ja chodze bez stanika hehe:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
mathilda ja tez boje sie cieszyc ale myslę pozytywnie. Musi nam tym razem sie udac. Ide do gina 23 i ZOBACZĘ bijące serduszko mojej kruszynki.
Eleth ja tez przyjełam, że to normalne i mysle pozytywnie. Dzis wyszło słoneczko i pewnie poprawi samopoczucie.
Anulka no a ja ci bolących, mozemy się zamienić)))))
Ide ułozyc włosy bo wybieram się na poczte i do banku.
 
To znoowu ja, jak narazie nie brudze, juz trzy razy bylam siku i jest czysciutko Ja juz od tygodna biore duphaston i mi lekarz mowil, ze brazowe brudzenia sa ok, ale gdybym nagle dostala takich boli jak przy okresie i do tego lecialaby krew to wtedy mam mu puscic 5 sygnlkow, a on i odrazu zalatwi lozko w szpitalu bez zbednych formalnosci Wiec narazie sie uspokoilam i leze "plackiem" a co tam u Was? pozdrawiam Was i mocno sciskam ;-)

 
Ja za pół godziny musze się szykować do pracy, a okropnie mi się nie chce. Poszłabym spac. Ide sobie nastawić ryż, to sobie wezme wczorajsze danko do pracy :)

Ja kupiłam wczoraj M jak mama. Nie mogłam się oprzeć. :)
 
Eleth ja kupuje to pismo od..... nie wiem kiedy.
Wróciłam z poczty i banku. Wszystko załatwione, Pieniądze na notariusza naszykowane, teraz tylko o 15.30 podpisy i mam mieszkanie.
 
Eleth ja kupuje to pismo od..... nie wiem kiedy.
Wróciłam z poczty i banku. Wszystko załatwione, Pieniądze na notariusza naszykowane, teraz tylko o 15.30 podpisy i mam mieszkanie.

Tz kupowałam, miałam całą reklamówę, ale potem jak robiłam totalny odpoczynek przestałam, a na początku października dowiedziałam się, ze moja koleżanka jest w ciąży, to jej to wszytsko zawiozłam. Byłam już po iui wtedy ;-)
 
reklama
Cześć Dziewczyny!

Wisieńka - gratuluje em :)

Witam lipcowe mamy, które ostatnio do nas dołączyły.

Ja dziś odebrałam swoje wyniki, i postanowiłam się nimi z Wami podzielić.
Otóż beta z 6go tygodnia (dokładnie to 5t 4d): 22 428. I strasznie się cieszę, że jest w normie. teraz tylko czekam na lekarza, ale dopiero w piątek :/

Już mi się powoli miesza, w którym jestem tygodniu, nawet przez chwilę to liczyłam "zerowy tydzień" - ale zniżka intelektualna już mam nadzieję za mną :) - czy można ją zaliczyć do objawów ciąży? hi,hi,hi...
No i trochę męczą mnie już te huśtawki nastroju, nawet sama widzę, że to nie jest normalne...
 
Do góry