reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Hej wisienka no troche teraz spraw na głowie masz więc się nie dziwię .....ja nic ważnego załatwiać nie muszę a mimo to jestem jakaś poddenerwowana mam cały czas skurcze w udach i dopadają mnie najgorsze mysli,że znowu się nie uda:-( chce myślec pozytywnie no i myśle przez 5 minut a za moment znowu dołek ja nie wiem co się ze mną dzieje. Wziełam nospe i czuje jakby te skurcze ustępowały .... ile razy dziennie mozna ją brać??
 
reklama
witajcie jeszcze lekkie ciezarowki hehe:) ja niedawno wstalam i bede robic pierozki z kapucha i miesem bo od ponad tygodnia za mna chodza:) specjalnie po miechoo meza wczoraj wyslalam do sklepu hehe no i spanie dopadlo moglabym spac non stop szok normalnie ....nadrukowalyscie sporo:)
No i widze ze lisiczkaa dolaczyla do nas super oby bylo nas coraz wiecej:)
Lisiczkaa GRATULACJE:):):)ja tez czekam na nastepne usg bo nie bylo widac przy ostatniej wizycie...trzymam &&&&& zebys na nastepnej juz zobaczyla:)
Mathilda ja tez jestem po poronieniu i wchodze w "ten"tydzien lada moment i boje sie okropnie musimy wierzyc ze teraz sie uda i bedzie ok i obysmy nie mialy powodow do strachu...tez czekam na usg z bijacym serduszkiem jak Wisienka kochana i oby juz sie nam pokazalo a bedziemy naprawde szczesliwe chyba tylko na to czekamy :):)
Wisienko nie pogratulowalam mieszkanka:) wiec GRATULUJE i mam nadzieje ze przez to szybciej ci czas zleci do wizyty i na niej juz zobaczysz serduszko malenstwa:)trzymam oczywiscie jak zawsze &&&&&&&&&& skarbie:*
Dzis mialam isc do urzedu znowu:/ ale odpuszczam bo bardzo wieje nawet z psem nie chce mi sie wyjsc no ale cos obowiazek musialam:)
A mnie znowu prawa piers swedzi ajć hehe choc to mile:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziewczynki ze tak zapytam jak wy wyliczacie sobie termin z np kalkulatora na necie czy tak jak to sie standardowo robi w ksiazkach ze do dnia om dodajemy 7 i od miesiaca odejmujemy 3 miech i wychodzi termin??
 
Czesc kochane :-)


dziewczynki ze tak zapytam jak wy wyliczacie sobie termin z np kalkulatora na necie czy tak jak to sie standardowo robi w ksiazkach ze do dnia om dodajemy 7 i od miesiaca odejmujemy 3 miech i wychodzi termin??

Ja skorzystałam z tego Kalkulator ciążowy - *-spam-*
mniej więcej wszedzie mi wychodzi podobnie 7 lipiec.

Anulka widze, ze Ty tez ze świętokrzyskiego, skąd jesteś?
 
margaritta niestety tak już jest po starcie, ze szalejemy przy wszystkich złych objawach i bez nich też. Nie wiem ile razy mozna brac nospę, ale na opakowaniu może pisze
anulka dzieki kochana a jak idzie rzucanie śmierdzieli???
 
ja sandomierz mi wedlug dodawania itp to na 8 lipiec a wedlug tego co ty to 10 lipiec :) a ty skad??
wisienko mialam nadzieje ze zapomnicie:) powiem szczerze ciezko i coo jakis czas zapale ale pociagne ze dwa razy i koniec...przyznaje sie bez bicia...ale zamiast teraz palic wcinam orzeszki laskowe:)kupilam wczoraj sporo do chrupania roznych rzeczy rodzynki orzeszki dynie :) zamiast smierdzieli bede je chrupac:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wisienko ja też nie mam jeszcze objawow jesli nie liczyć biegania do toalety zdecydowanie częściej niz zwykle. Troche mnie to martwi bo podobno beta ponad 1000 daje objawy na 100% - no ale u mnie to troche za wczesnie na taka bete, raczej.

Dziewczyny - jednak te poronienia to czesta przypadlosc - trzymam za nas wszystkie kciuki żeby się udało tym razem.

Ja mam termin na 20 lipca z kalkulatora - koleżanki z podobnym terminem - na kiedy się umawiacie do lekarza?
 
ja sandomierz mi wedlug dodawania itp to na 8 lipiec a wedlug tego co ty to 10 lipiec :) a ty skad??
wisienko mialam nadzieje ze zapomnicie:) powiem szczerze ciezko i coo jakis czas zapale ale pociagne ze dwa razy i koniec...przyznaje sie bez bicia...ale zamiast teraz palic wcinam orzeszki laskowe:)kupilam wczoraj sporo do chrupania roznych rzeczy rodzynki orzeszki dynie :) zamiast smierdzieli bede je chrupac:)

Moja znajoma całą ciąże popalała - podobno nie była w stanie rzucić i w 9 mcu urodziła martwe dziecko. Nikomu nie życzę ale lepiej rzuć te smierdziele jak najszybciej.
 
reklama
Do góry